Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

o tak polsat zdrowie i uroda.... to ten program.... ostatnio ogladalam jak wycinali komus kawalek brzucha, bo po porodzie za bardzo zwisal... odebrali mi apetyt do konca dnia ;) a co do seriali, to ostatnio wyrywkowo kryminalni i magda m . Szkoda ze nie ma juz \"Przyjaciol\" na tvn7 :O Obejrzalabym tez \"Gotowe na wszystko\" ;) albo chociaz \"Ally Mc Beal\" :) i sto lat temu byl taki fajny serial ..chyba \"portret zabojcy\" o pani psycholog - blondynce , ktora na podstawie sladow , potrafila okreslic mniej wiecej kto to zrobil... tyle o serialach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polsat zdrowie i uroda goździku to kanal na którym możesz jeszcze obejrzeć mnie... Ostatnio kumpel mnie zaczepił na ulicy i mówi ze mnie widział w programie.... Metaxa myślałam że LOST się skończyło...? Prezent - tak czy siak byłam blisko - leżałaś tyle ze nie pod choinką :P Angel ten program jest o 10:25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk pytasz o nerwy... No właśnie śniło mi się dzisiaj, że po upojnej nocy mężulek kazał mi się spakować :O ;) Kawa nie będź taka pewna, ze leżałam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent dobra, nie wnikam w jaki sposób męzulek utulal Twoje nerwy... Angel - nie tak łatwo zostać aktorką. A Magda od zawsze miala do tego niesamowity talent i poszczęściło jej się. Ja bym się bała rzucić wszystko, spakowac się i wyjechać do Warszawy do szkoły aktorkskiej po której przyszłosc jest niepewna.Wiele osób tak zrobiło i zostało z niczym... Z polsatu zdrowia tez zrezygnowałam bo miałam dośc wyjazdów 2 razy w tyg do Wawy, bardzo mnie to męczyło i nie przynosiło duzych korzyści. Wole stabilną pracę i spędzanie więcej czasu z moją drugą połowką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ale pomyśl, te wywiady, autografy... wizyty w zakładach pracy :P Choć sama nie wiem, czy chciałabym, żeby ktoś mi szperał w życiorysie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent a Tobie by się podobało? Dla mnie krępujące jest że sąsiadki mnie zaczepiają i mówią że mnie widziały w telewizji, znajomi... Dla mnie to siara i tyle.Ciesze się z małej ilosci osób w moim mieście z dekoderami polsatu i kablówkami w kórych moga oglądać ten kanał. Ja sama go nawet nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa tak jak napisałam, nie chciałabym, żeby ktoś uczestniczył w moim życiu. Wystarczy, że oglądają się za mną, bo mój mąż jest sędziwego wieku :P No i oczywiście, bo taka piękna jestem :D:D:D (aż sama się rozbawiłam w tym momencie :P) Swoją drogą moja kariera dobiegła już końca :P W podstawówce przerobiłam szkołe tańca i chór :P Śpiewałam solówki na przeglądach... I kolędy w centrum miasta :D Hahahaha :D Tańcząc zdobyłam mając koło 13 lat zaszczytne drugie miejsce na ogólnopolskich zawodach par tanecznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomniałam o najważniejszym etapie mojej kariery!! Byłam \"czilliderką\" jak to mawia mąż :D:D:D Tańcowałam se na meczach pierwszoligowych drużyn koszykarskich :P Wow :D:D:D Hehehe :D Wzięło mnie na wspomnienia :D Będe znowu katowała męża zdjęciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hieh.... to jak sie chwalimy to powiem - taniec towarzyski tez przerabiałam, dodatkowo kurs gotowania, kursy malarskie,kurs brydża, kurs makijażu, karate... no i 8 lat trenowała lekkoatletyke - 5 medali mam na koncie z czego 3 złote. JAsełka też przerabiałam ze śpiewaniem kolęd..Baaa nawet śpiewałam kiedyś długi okres w Kościele hahaha A w jasełkach grałam role aniołka a w kolejnym roku śmierć :P :P Śmierć bardziej mi pasowała. Dla mnie jako sportowca bycie czirliderką byłoby upakażające - ale znam wiele osób które to kręci..U nas w szkole sportowej inaczej się postrzegało pewne sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja teranowałam 3 lata piłkę nożną :P Byłam bramkarzem :D hehehe :D A \"czilliderka\" to był raczej epizod - chodziłam właśnie do szkoły sportowej, której \"sponsorem\" był klub piłkarski i koszykarski. Jade po dzidzie do brata. Trzymajcie się kobitki 🖐️ Jutro postaram się napisać jak tam nastrój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmm
prezent---> nie chce mi się czytać całego topiku :P strasznie dużo tego :) co w końcu kupiłaś menowi na tą czterdziestkę? Mnie to niedługo czeka, a też brak mi pomysła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmm
ooooooooooooooooo fajnie :D GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostała ślub w prezencie, hehe ;) dobre :) kawa, a co Ty robiłaś konkretnie w tym programie o brzuchach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
moja kobiet kupila mi 4 letniego mercedesa C klasse na czterdzieste urodziny... nie pracuje, robie obiady i zajmuje sie ogrodem ... czy zasluzylem na prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam program. faktycznie LOST się skończyło. nie ma po co wracać do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - wczoraj na siatkówce wybiłam sobie palca...:O Od wczoraj spuchnięty i boli :O Czekają mnie dzisiaj marketowe zakupy z kolejkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ 🌼 :) ale sie ciesze ze dzis piatek :D prezent Ty tez sie cieszysz ? ;) kawa....uuu wspolczuje.... i palca i kolejek... piatek po poludniu i w ogole weekend to chyba teraz najgorszy czas na zakupy .. :O metaxa i co ? koczowalas gdzies czy jednak wrocilas do domu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, i co się tak cieszysz? ;) jakieś ekscytujące plany na weekend masz czy co? ;) ja dotarłam do domu i poprzymierzałam kreacje na jutrzejszą imprezę firmową. także nie tylko prezent będzie się jutro bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×