Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Goździku - kolor super wybrałaś, ale musisz się liczyć z tym że ciemny kolor powoduje optyczne zmniejszenie pomieszczenia i przyciemnienie.Jeżeli to małe pomieszczenie bez dobrego oświetlenia (małe okno) to nie wiem czy nie warto zastanowic się nad jakimś jaśniejszym weselszym kolorem - może np. zielone jabłuszko? Witam kobity z rana w piatek...Nareszcie piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokój ma gdzieś 20-25m2,taki mały nie jest,i na całej jednej dużej ścianie jest okno,podłoga jasna,meble jasne, zobaczymy ryzyk fizyk,mam wizję tego koloru i nie idę na żadne ustępstwa,nawet o ton:D no nareszcie piątek,ciężki tydzień wbijania się w codzienność po świetach zbliża się ku końcowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w piatek :) ja jak bede malowac mieszkanie (ale to za kilka lat raczej ;) ) chce miec w sypialni bordo ... ,i trudno ze to mi zmniejszy pokoj (zreszta mam lustra prawie na calej jednej scianie (=drzwi od szafy ) ,wiec nie bedzie tak zle. Wazne zeby mi sie podobalo , takze gozdzik, maluj i sie nie przejmuj uwagami innych :) nic mi sie nie chce robic, ale to chyba normalne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oleju nie ssalas ? :P ;) a tak na serio ..moze cos zjadlas "nietego" ? i hmmm mam takie uczucie ze jakos malo nas sie zrobilo.....dziewczyny ,ktore kiedys pisaly sie nie pojawiaja ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, nie ssałam..oleju bynajmniej :P hahahaa Gdybym coś zjadła nie tego to Miska tez by bolał bo jemy oboje to samo. Muszę sie wybrać tak poza tym do gina, bo coś czesto mnie pobolewa prawy jajnik..Tylko prywatnie chce isc zeby od razu USG zrobił, bo na kase debile nie chcą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gożdzik sztuk jeden
wcinam obiad - rybka,znowu się najem tak że oddychać będzie ciężko,norma pół dnia bez jedzenia,a potem jak już to konkret;) ale jak można myśleć o jedzeniu jak rozmawia się z superowo przystojnym miłym panem...:Dtylko nie pachniał tak zniewalająco jak zwykle...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, my tu pracujemy a goździkowa (od etopiryny hahahahaha teraz mi sie skojarzyło) wącha jakiegoś przystojniaka... Byłam po odbiór auta i zaraz czekają mnie zakupy marketowe :O buuuuu Brzuch nadal boli. Deszcz leje jak zdziczały...Tylko spać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pracuję...;) hahahahaha goździkowa hahaha,fakt że też nikt wcześniej na to nie wpadł,szacunek Kawa;) no mam tu takiego jednego miłego pojawia się służbowo od czasu do czasu, w mojej punktacji to brak mi na niego skali:D co z tobą Kawa,do łóżka wskakuj i niech cię ten twój sympatyczny kolega rozgrzeje,pogoda paskudna,łatwo coś złapać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wstalam wlasnie po weselu.... Ogolnie bylo bardzo fajnie - dj w porzadku , sala b.ladna , tylko troche to jedzenie tak dziwnie ..... NIe ,nie bylam glodna ;) , ale do stolu podawali tylko cieple posilki (obiad i po polnocy). Wszystko inne , czyli salatki, wedliny, dodatki ,pieczywo , i jeden cieply posilek (bigos, pierozki, kiebaski, i chyba kaszanka z cebulka ? ) byly przy tzw. bufecie. Zadnych np. jajek faszerowanych, czy schabu w galarecie, nie wiem co tam jeszcze sledzi, rybki po grecku ... czyli ogolnie mowiac - marnie.... Na stolach ,przy ktorych siedzielismy , byly tylko napoje i alkohole. A jak sie konczyly ,to trzeba bylo prosic kelnerow (!) o to ,zeby przyniesli.... Takze to mi sie nie podobalo. A tak to sie wyskakalam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten paskudny poniedzialek. Głowa mnie boli.:O W sobotę miło spędziłam dzień - deser w kawiarni (pucharek bita śmietana z galaretkami) a potem kino - Apocalypto (czy jak to sie pisze). Odradzam. Chyba ze na czczo - bardzo duzo krwi i przemocy :O :O :O Ogólnie męczący film. Angel - sama widzisz, z tym żarcie to wszyscy powariowali. Gdzie te czasy kiedy na weselu mozna było sie najeść...? Brzuch przestał mnie boleć po odstawieniu słodzika który okazał sie przeterminowany o dobre 8 miesięcy..A jadłam go od 1 stycznia..W ramach noworocznego odchudzania hieh LAda dzien mam dostać okres...Cycki mnie bolą. Zaczęłam ssac olej..serio.. I jak na razie nastąpiły bóle głowy i zatok - ale ponoc tak ma byc na początku, a potem jest poprawa i wyleczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa czy ty mądra kobieto zwróciłaś może uwagę na skład słodzika??a to sobie przy chwili poczytaj może...i wróć do cukru!, odchudzasz się całkiem jak moja teściowa:P do kawy słodzik + 3 kawałki sernika na przykład;) a do duPy z takim weselem,że muszę tyłek z krzesła ruszać,żeby się najeść i to o tyle o ile:O takim weselom jak powyżej opisane mówimy kategoryczne i stanowcze NIE;) dziś moja córka ma bal karnawałowy,wróżka,pięknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam w poniedzialek :) w sumie to troche dziwnie z tym jedzeniem ... ale zeby oszczedzac na salatkach ? (zamiast na jedna duza \"miske\" - rozlozyc na kilka mniejszych ) ehh , wydaje mi sie ze tyle co dalam (kasy) , to i tak duzo ;) to bylo pierwsze wesele, na ktorym bylam i nie bylo nic na stolach ... ogolnie mowiac - dziwnie jak dla mnie.... kawa - hmm , daj znac jak Ci sie poprawi... ja chyba sie nie zdecyduje na taka \"kuracje\" ... gozdzik , stroj juz macie ? pamietam jak ja sie za wrozke przebieralam i robilam \"czapke\" z papieru i zlotka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , teraz to wszystko mozna kupic... kiedys o allegro i internecie mozna bylo pomarzyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Angel uwazalm Cie za rowna babke, ale teraz jak obgadujesz to wesele to zbrzydlas mi, moze nie kazdego stac zeby wywalic wielkie sumy za weselicho w stylu staropolskim. Przyjelas kumpele, cos tam nie wypalilo i teraz sie mscisz, a pomsyl jesli ona to czyta, jak jej musi byc przyjemnie? Walkujesz ten temat jeszcze przed weselem, zakladalas ze bedzie kiepsko, ciekawe... Czasem trzeba pewne uwagi zachowac dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV wiesz co? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię tak samo jak Ty teraz. Pisze jakie było jej odczucie - i nie chodzi o kase, bo wiadomo, że nie każdego stać na huczne weselicho, ale chodzi o kwestie organizacji -to samo jedzenie jakby było na stołach sprawiałoby zupełnie inne wrażenie niż szwedzki stół. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Wiem ze mozna by odniesc takie wrazenie, ale oni urzadzili wesele ze szwedzkim stolem, moze chcieli zeby bylo inaczej? Po prostu Angel zasiala jakis niesmak tym gadaniem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki niesmak? Ja krytykowałam sylwestra - płaci sie 650zł a wychodzi sie głodnym. Ona poszła na wesele za które ktoś zapłacił też sporo kasy a stoły były puste. Można to potraktować jako wskazówke na przyszłosc - nie urządzać wesela ze szwedzkim stołem, bo to nie wychodzi dobrze w praktyce. Nie wiem dlaczego odbierasz to tak bardzo osobiście. Napisała że sie wyskakała - więc pozytyw tez był.Nie ma co roztrząsać sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze masz takie odczucia cv .... ale to jest forum i wybacz mi ale mamy w kraju jeszcze demokracje i kazdy moze wyrazic swoje zdanie poki co .... :) Nie podobal mi sie tylko \"sposob\" podania jedzenia.... A szwedzki stol bardziej pasuje na przyjecie niz na calonocne wesele... Widocznie oni mieli inne zdanie na ten temat.... a jak ona to czyta , to trudno - jakbys czytal/czytala uwazniej - tez sie nie zachowala fair wczesniej w stosunku do mnie.... Ale najprosciej oczywiscie jest oskarzyc kogos... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Oj nie az tak osobiscie, mowie tylko ze uwazalam ja za bardzo fajna babke, a ona od kilku dni "obrabiala" to weselicho, troche zlosliwa tez byla, oj niewazne. Juz sie nie czepiam, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uwazalam Cie za rowna babke\" .... gratuluje ze tak latwo mozna kogos polubic , czy przestac lubic za kilka postow , ktore przeczytalas/ les ... moglam to samo napisac zreszta pod \"pomaranczowym\" nikiem ,ale nie wstydze sie ,ze tak uwazam. Zreszta nie ja jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv każdy ma prawo do wyrażania opinii- nie mozna sobie dać dmuchać w kasze - jak koleżanki okazały sie samicami psa to dlaczego ma sie o nich wyrażać w superlatywach? Poza tym nie wiem czy Angel interesuje opinia osoby ukrywajacej się pod czerwonym nikiem która wziela sie nagle niewiadomo skad.Ważniejsze chyba że my ją lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×