Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość cv jk
omatko kochana, no oczywiscie ze kazdy ma prawo. Nie chcialam Cie urazic Angel, juz spadam i nie mieszam. Angel, nie przestalam Cie lubic :-) tylko maly niesmak odczulam eto wsio. Nie wiadomo skad czyli z wawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, spoko :) i koniec tematu wesela , bo widze ze drazliwy jest ;) ... a moglabym jeszcze sporo napisac :D ps. a pieniadze maja ;) jaka pogoda u Was ? u mnie pieeeeekne slonko i zero chmurek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
oczywiscie gozdziku, juz nie bede nic pisac. I nie martw sie o moje wesele, nie mialam szwedzkiego stolu, a teraz jestem na etapie rozwodu. Pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm coś się ta nasza czarno/pomarańczowa znajomość z tobą dziwnie dzisiaj zaczęła, możemy spróbować jeszcze raz jak sobie życzysz;) przy wykazaniu minimum dobrej woli obu stron to chyba możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv, ja jestem juz po rozwodzie cywilnym a w trakcie koscielnego uniewazniania :) , nie uwazam to za osiagniecie mojego zycia ,ale widocznie tak mialo byc ..... ;) i przeciez nie musimy sie rozstawac w taki sposob.... Tamten temat juz zamkniety , mozemy porozmawiac na inne. Moze napiszesz cos blizej o sobie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem przed ślubem i zastawiam sie czy w ogóle robić tradycyjne wesele czy tak jak moi znajomi 3 dniową popijawę grillową nad jeziorem. Mój Misiek ma wielgachną rodzine i jak sie nie zaprosi kogos to sie obrażą..Szkoda nam kasy na wesele na tyle osób, wolelibysmy za tą kase wyposarzyć mieszkanko, i splacić część kredytu.Ale jakby mi sie coś odmieniło - to na pewno nie bedzie szwedzkiego stołu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Angel, ja jestem przed tym wszystkim i przeraza mnie to. Na szczescie mamy tylko slub cywilny, chociaz nie wiem czy to ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cv , jesli masz bez orzekania o winie, to bedzie tylko jedna rozprawa - zlikwidowali pojednawcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
chcialabym z orzekaniem o winie, ale musze sie jeszcze dowiedziec czy warto. Mam nadzieje ze mediacji zadnych tez nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
tak jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv jk
Dziecko na razie nie wie co nas czeka, starm sie je chronic, gorzej z mezem, ktory jest nerwowy i wulgaryzuje bardzo w obecnosci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten slub prezentu
to nie miał byc przypadkiem 6 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten slub prezentu
ale na początku tego tematu podała informację, że bedzie 6 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ;) , musialam dac jakis \"dowod\" ;) i jak juz zaczelam czytac ...... poczytalam sobie jaka ja bylam glu.pia :P , jak czlowiek jest zaslepiony to rozne dziwne rzeczy robi ... ;) ale najwazniejsze ze klapki z oczu mi spadly :) dzien dobry tak w ogole :) 🖐️ u nas drugi dzien wiosennej pogody - sloneczko , bez chmurek i bez wiatru , temp. pow.10 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×