Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

inne koleżanki też się szykuja na wyjazd.... tak ucichły panie :) no to sobie popisze... życzę Wam udanego weekendu i też słonka 🌻 Pozdrawiam ps. Angel, mam nadzieję, ze u Ciebie ok, troche jakby posmutniałaś dziś (takie mam odczucia, ale może sie mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala, ja sama juz nie wiem co mi jest.... napisze o wszystkim ,jak bede miala juz jakas jasnosc sytuacji ... (przed chwila opisalam to co we mnie siedzi, ale w ostatecznosci wykasowalam ... ). Napisze bardziej \"oglednie\" ;) Ja jestem pewna jednego ... chce normalnego zwiazku ... i chce sprobowac wlasnie z nim ... Jak wroci to moze odwaze sie mu o tym powiedziec ... Zreszta mamy sie spotkac i tak po jego powrocie i pogadac ... bo nie widzielismy sie od tamtej \"pechowej\" randki ... a wiele spraw nie zostalo dopowiedzianych do konca... Probowalam z nim pogadac , ale nie chcialam go juz dreczyc , bo na pewno nie czul sie za \"fajnie\" ... :O Ja jestem pewna jednego... nie chce byc panienka tylko do lozka (prosze o nie komentowanie ostatniej sytuacji ) albo na pokaz przed kumpalmi, ze sobie \"znalazl\" calkiem atrakcyjna mloda (za przeproszeniem) dupe. Chce byc traktowana powaznie... i tak jak na to zasluguje... A jesli on nie chce \"stalego\" zwiazku.... to ja sie nie bede w to pakowac... za latwo mnie mozna zranic ... :( a mysle ze juz duzo lez wylalam przez facetow... a teksty typu \"czas pokaze\" co bedzie czy inne ... nie sa dla mnie ... Chce miec po prostu jasnosc sytuacji... a okres \"oswajania\" mysle ze minal w czasie gdy przekraczal prog mojego mieszkania... Mam tydzien na poukladanie sobie tego wszystkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel... tak trzymać... najpierw chciałam napisac Ci, abyś mu nie mówiła o tym, że chcesz stałego związku z nim... ale przemyślałąm sobie i może rzeczywiście jest racja, aby mu to właśnie powiedzieć. W końcu niech określi się o co mu kaman. Po co później wylewać masz niepotrzebne łzy i pisać coś w stylu, czuje pustke po zwiazku, który nie miał przyszłości, bo... Z tego co tylko można się domyślać, jest to facet po przejściach, z tzw. bagażem w formie synka (może to niezbyt ładnie brzmi nazwanie dziecka bagażem, ale wiadomo o co chodzi). Musisz się głeboko zastanowić, czy jesteś na siłach pociągnąć związek z facetem, który ma właśnie pewne zobowiązania, który część siebie musi poświęcić również innej osobie. Ale nie chcę, abyś pisała tu na forum o tak bardzo delikatnych sprawach dla Ciebie. Mam tylko nadzieję, że w końcu ułoży Ci się tak jak tego pragniesz :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam, pisalam, i cholerny komp sie zawiesil aaaaaaa dzieki stala za kwiatka 🌼 👄 tak sobie mysle ,ze to nie bedzie tak wygladalo, ze ja mu powiem co czuje , i czego chce i ze on ma mi sie natychmiast do tego ustosunkowac .... ;) tylko najpierw sprobuje wybadac jak on do tego podchodzi, czego on chce i oczekuje ( czy w ogole czegos oczekuje... :O ) to nie bedzie latwa rozmowa ,,,,ale ...nikt tez nie obiecywal ze bedzie lekko ... :) tak sobie siedze i interpretuje nasza ostatnia rozmowe... ale to chyba nie jest najlepszy pomysl ... bo kobiety maja sklonnosc do nadinterpretacji takich spraw ..zarowno na plus jak i minus ... On jest po przejsciach . Doskonale sobie zdaje z tego sprawe ... i wiem ,ze zawsze bylabym na drugim miejscu. Mi zreszta w zyciu tez nie bylo latwo... slub , rozwod , sądy , kolejne toksyczne zwiazki ... nie jest tego malo ... :O . Moj \'bagaz\" to to ,ze jestem strasznie rozchwiana emocjonalnie . w ogole to poleccie mi jakiegos psychiatre ,co ? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wiesz co Angel, myślę, że masz rację. ja zrobiłabym podobnie. trzeba wiedzieć na czym się stoi, żeby się bez sensu nie angażować. tylko jak to zrobić, żeby nie spłoszyć kolesia? ale z drugiej strony myślę sobie, że jak mu naprawdę na Tobie zależy, to się tak łatwo nie spłoszy. a jak się spłoszy... - to będziesz miała gotową odpowiedź. swoją drogą zabawne, stoję w bardzo podobnej sytuacji, także Angel wspieram w boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jaki psychiatra... to nie ten etap... :) i nie rozpamiętuj rozmowy, bo zagonisz się w tzw. kozi róg. Tak jak napisałaś, kobietki lubia wszystko wyolbrzymiać, a nie ma co rozmyslać, co on miała na mysli mówiąc to czy tamto. Twój plan jest ok, wybadaj jak facet podchodzi do tego i tak jak metaxa napisała, jak się spłoszy, to nie był Ciebie wart :) a tak w ogóle, to kawy mi się chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie nie rozmyslac za duzo o tym.,.. tylko no... nie da sie :P ... a jeszcze z nim przed chwila rozmawialam... :classic_cool: dopytywal sie dokladnie co robilam w weekend ... (czyzby byl zazdrosny ? :D ) umowilismy sie wstepnie na sobote... prosto z lotniska ma odwiezc syna do swoich rodzicow i ma przyjechac do mnie ... a jak nie da rady, to widzimy sie w niedziele... ja pije mocna herbate... jakos na kawe nie mam ochoty ... tak przy okazji KAAAAAAAAWAAAAAAA pobudka :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) :) Miałyście na mnie ochotę to jestem hehehhe ;) Dobudzam sie po weekendzie :) I oczywiście jak to z początkiem miesiąca - sporo na głowie... :O Angel... odczekaj trochę... bo jak za szybko wyskoczysz z taką rozmową - to nawet jakby coś chciał - to sie spłoszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ale ja jestem niecierpliwa... zresza on tez ma teraz tydzien spokoju na przemyslenie tego... ;) zreszta niewazne... jak sie spotkamy , to samo jakos wyjdzie...albo i nie ... ;) dodam ze po dzisiejszej rozmowie mam zdecydowanie lepszy humor :) :D siedze w robocie i ziewam .... a przeciez wczoraj sie pozno nie polozylam ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ...a mi sie nie wydaje ze to jest za szybko... za szybko to ja go moze zaprosilam do siebie jedynie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhehehhehee no jeżeli nie jest za szybko...to powinnaś sama czuć czy facet chce czegoś więcej czy nie...Mi się wydaje że jak facet nie jest pod presją to się bardziej otwiera na związek, niz jak kobieta oznajmia mu wporst że chce zwiazku itd. - wtedy on zaczyna miec obawy czy się zaangazuje i chyba wtedy najłatwiej sie wycofac. Z drugiej strony - Ty zwariujesz jak nie bedziesz wiedziała na czym stoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie... i tak zle i tak niedobrze :O nie chce go tez do niczego zmuszac ....ani wywierac presji... zobaczymy jak sie spotkamy... jak to bedzie wygladac.... jak sie \"rzuci\" na mnie ,to sie go wprost zapytam, czy tylko po to sie spotkalismy :P ;) Gorzej jak to ja rzuce sie na niego .... hehheeeeeeehhehehhehehehe ps. moj samochod w sobote robil za wybieg dla kota , az uwiecznilam komorka ;) http://img292.imageshack.us/img292/4981/zdjcie025ak3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu link nie dziala , ale sprobujcie skopiowac i wkleic do okna przegladarki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos szybko czy nie szybko - moim zdaniem to nie ma nic do rzeczy. albo gościu generalnie jest pro-związkowy, albo nastawiony na zabawę. rzadko który pro-związkowy się zabawia i odwrotnie. poza tym Angel nie zamierza mu się oświadczać i proponować spędzenia reszty życia, tylko tak ogólnie zagaić w jakim kierunku zmierza znajomość ;) ale z drugiej strony, może po prostu go poobserwuj i instynkt Ci podpowie jak jest. a z tym rozmyślaniem i rozpamiętywaniem to my baby faktycznie przeginamy. czasem właśnie nie warto nadmiernie kombinować tylko brać wszystko tak, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instynkt mi mowi : zamknij za nim drzwi na klucz i juz nie wypuszczaj .... hehheehhehehhheheee ;) kurde, chyba mi cos do tej herbaty dzis dolewaja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..... skoro tak Ci instynkt podpowiada, to czemu się z nim spotykasz? ;) a tak serio to chciałam zapytać czemu tak Ci podpowiada, jakieś przesłanki masz ku temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mialam na mysli ... zeby go wpuscic do domu i wtedy zamknac te drzwi ;) nie odwrotnie ... a jak bedzie..to sie okaze... przeslanek negatywnych do tej pory nie zauwazylam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ... 🖐️ u was tez pogoda sie popsula ? u mnie w nocy byla burza i lalo... a teraz juz nie pada, ale nie ma tez sloneczka .....buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) u mnie w sumie chyba się polepszyła, pod wieczór lało do nocy, ale burzy nie było, teraz słonko nieśmiało wychodzi, ale jest jeszcze chłodno.. wstałam dziś skoro świt, bo miałam mieć gości - moja mama ze swoim mężem mieli do mnie przyjechać, ale zadzwoniła w tym czasie kiedy miałam już wychodzić po nich na dworzec, że jednak nie przyjadą :( a ja sie tak uszykowałam :O także dziewczyny, dziś wcinam blache ciasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chmurki, pogoda barowa...ale nie pada. Trochę chłodno.... Kupiłam sobie wczoraj torebeczkę w reserved :DD:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D: przeceniona z 69 na 25zł :D a poza tym chce spróbowac swoich sił w robieniu skrapów...przykładowe skrapy jak ktos nie wie co to...: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,64124133.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,64336888.html http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,1111,64710774.html co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobisz taki , jaki jest w srodkowym linku, to bede pierwsza klientka :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze: [kawał ciasta] tylko nie wiem, czy lubisz skubańca vel szarpańca z owocami :) Angel... normalnie sikam ;) moja eks chce do mnie wrocic i co? powiedzialem ze chuj jej w dupe a co ona na to? zgodzila sie :] co to za cuda :D :D :D :D Kawa, to jest suuuuperanckie... ja też chcę coś takiego ps. czas na kawke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 3 na 10 polaków żyje w stresie ta a pozostałych 7 w londynie * ja nie mogę wziąć ślubu kościelnego czemu? nie mam bierzmowania... ooo, to nie masz 3 imienia :/ ... ale mam nick * ej to wpadne do Ciebie na nocke z piątku na niedziele? * jachu> pożycz na browara od kogo? * polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×