Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

przyjemnie macie w robocie Kawa;) no właśnie tak obserwuję tą pogodę,za tydzień mam urlop a jutro moje dziecko idzie na imprezkę do koleżanki,a wczoraj wieczorem dzwonił tata innej z zaproszeniem na urodziny w poniedziałek,nad jeziorem planowany rejs statkiem, żyć nie umierać;) a rodzice zarabiać na przyjemności i wydatki dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie rozbrykalam ... ;) bo plany sie pozmienialy :O ale i tak nie bylo zle... ;) :classic_cool: jutro poniedzialek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek po ciężkim imprezowym weekendzie :) Byłam na koncercie Braci..reszte sobie odpuściłam. Jeździłam samochodzikiem w wesołym miasteczku...jadłam kukurydzę gotowaną, piłam piwko... siedziałam na trawie... ale generalnie średnio udany wypoczynek bo znowu odezwały się moje zatoki, poza tym pogoda raczej deszczowa, senna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas dzisiaj też ładnie Szefostwo pojechało zawieźć żonki nad morze, wracają jutro... Kurde też bym wyjechała..mam ochotę uciec gdzieś daleko...Nastrój mam mieszany. Zawiodlam sie na kimś i tak człowiek sie zaczyna zastanawiać nad wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj z tym spamem kalaforzyco ! 😠 kawa... mam nadzieje ze wszystko jakos sie wyjasni 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel...tu nie ma co się wyjaśniać..Po prostu ktoś kogo uważałam za przyzwoitą osobę - okazał się takim samym dupkiem jak większość . I nie mówie tu o moim Misiaku. Jednak facetom z kasą w dupach się przewraca...i nie ma wyjątków.Jakoś giną wartości rodziny, dzieci, miłości, wierności, szczerości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety .... takie zycie :( moja kolezanka .. a kiedys przyjaciolka.... ta ,ktora nie zaprosila mnie na swoj slub... wlasnie zostala mamą .... i nie wiem czy zlozyc gratulacje ... czy olac, tak jak i ona mnie olala... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam jej kartke z netu ... pogratulowalam jej i jej mezowi dzidziusia..... nic nie wspomnialam o slubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak się z ludźmi porobiło jak coś potrzebują 5razy dziennie dzwonią i krzyczą że jesteśmy przyjaciółmi i jak w ogóle można w to wątpić, a tak to się mogą miesiącami nie odzywać, ja nie rozumiem jak można myśleć że tak jest o.k.:O nie pasi mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik niestety ..proza zycia.... ja zostalam praktycznie bez przyjaciol... tylko ze znajomymi... bo mam takie same odczucia jak ty .... ja moglam caly czas sie \"pierwsza\" odzywac... bez potrzeby....a oni tylko jak bylam do czegos potrzebna.... i mi tez to nie pasi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz,tylko po co opowiadają o przyjaźni?ustalmy wszyscy że jesteśmy znajomymi i wszystko jasne i przejrzyste,po co deklaracje obietnice przyrzeczenia,jak się potem okazuję że to wszystko można o kant dupy roztrzasnąć:O i że niby prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie co sobie ludzie interpretują,że jak coś potrzebują to bez zastanowienia naginają do ciebie,ale nic od siebie ledwo cześć z drugiej strony ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...ale nastrój wprowadziłam....sorki Jutro kadrowa ma urlop./...bede miała luuuuzik.Sama w biurze :D Przyniosę sobie jakąś fajną muzę do posłuchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rzeczywiście dziś miałyście ciut smutny nastrój, Kawa przykro mi, że zawiodłaś się na kimś, tak już czasem jest, że ludzie których jesteśmy pewni okazują sie zupełnie inną osobą. Tulimy Pozdrawiam resztę towarzystwa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuupi nie ma kadrowej, siedzę sama w biurze...ale milutko :D :D :D Kurcze ale burza byla u nas wczoraj. Błyskało jak w dyskotece. Dzisiaj ponuro, deszczowo, chłodno..Wczoraj jeździłam 2 godzinki na rowerze :) Ale za to od chyba juz 4 miesięcy nie bylam na aerobiku :O No i zaczęłam robić brzuszki...Ciekawe ile wytrwam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas też pada,przynajmniej powietrze się oczyściło,i niech sobie pada ale do piątku,no najwyżej do soboty,bo ja mam życzenie wielkie,żeby już potem mi przez całe 2tygodnie cieplutko było i słonko świeciło:) zdjęcia wam w końcu wrzucę jak się doproszę,żeby mi je wreszcie dali albo wysłali ci którzy je robili, a moja nowa bratowa w ciąży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapodajcie jakieś linki z ciekawymi niebanalnymi zabawnymi prezentami...Zaczynam sie rozglądać za prezentem dla Miśka na trzydziestkę. On nienawidzi prezentów i niespodzianek... ale jak to bedzie coś zabawnego to moze nie bedzie sie złościł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam.... nie wiem czy to przez pogode...czy co ..ale NIC MI SIE NIE CHCE ..... :O nie musze pisac ze pada i cisnienie spada ? help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) gadałam przed chwilą z szefem moim i przy okazji spytałam czy pamięta,że od poniedziałku mnie nie ma,i zdziwienie moje bo pamięta:) no to już jestem jedną nogą daleko stąd...:)wariactwo,urlop:D piątek manicure+pedicure,w sobotę z małą pędzimy na podcięcie włosów, i luz, odliczam minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobietki :) no prosze, jakie co niektóre mają dziś zapędy... jakies kopniaki w d**e chcą dawać ;) :D u mnie znowu pada, ale to i dobrze, przynajmniej zaległości w prasowaniu moge podgonić a propos pogody... Goździku, do jakiej miejscowości się wybierasz na urlop, wspomniałas, ze gdzieś bliziutko mnie, może zdradzisz jakie to miejsce? u mnie zanosi się, że znowu tzw. urlop spędze w miejscowości u teściów :O Mój mąż zakupił namiot... i nie ma ochoty na pobyt nad jeziorem czy morzem, tam gdzie są tłumy ludzi i gdzie trzeba zapłacic za ileś tam dni jakąś kase... to po co ten zakup??? echhh... kobietki pustka mnie ogarnęła od jakiegoś czasu i nie widzę przyszłości w kolorowych barwach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×