Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

gozdzik , bikini , pareo + jeansy i kurtka ;) starczy :P ;) stala... no jutra kina nie bedzie... on dzis wyjezdza na tydzien , wiec jakby co to dopiero za tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel....jedzie z \"małym\" na rehabilitację? Hahahhahaa ;) ;P oki oki juz przestaję sie nabijać.... No jak można wpasc na pomysł ze przy Angel ani mu drgnął...Drgnął drgnął..ale pod wpływem nałozenia obowiazkowego stroju mały zaczał się dusić bez powietrza i stracil siły :P Hmmm tez bym gdzies wyskoczyla na weekend chociaż..Opalić się...Nie chce chodzić na solarkę. Zmarszczki mi rosną... Stała - a moze z okazji urodzin zmiana fryzurki i koloru włosów? ;) :P Wiesz na jaki..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się dziwiłam,że przy takiej kobiecie coś faciowi nie poszło,powiadacie że przez folijkę się skurczył,hm...a może on ma jakieś szalone parcie na bycie tatą?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa . heeeeeeeeehheheheh zmarszczki Ci ROSNĄ ??????? pierwsze co mi stanelo przed oczami to pies shar pei ,on jest taki pomarszczony :P oplulam monitor. naprawde... :D :D :D :D :D :D ps.a on jedzie z malym, ale synkiem :P na wakacje ... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa, bym musiała sobie do sztukować takie piękne długie pasma... owszem z okazji urodzin (i aby zamknąć za sobą pewien rodział życia) zamierzam sobie zrobić coś z włosami, musze wrócić do mojego koloru i coś jeszcze zrobić, ale póki co, poczekam na jakiś dopływ gotówki... hmm.. musze chyba sponsora zmienić... ;) ale głupie żarty się mnie trzymają Angel, to jeszcze lepiej, że nie będzie go tydzień no i dajcie już spokój facetowi.. każdemu może się coś przytrafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna .... ;) zapytam sie go nastepnym razem czy nie chce rodzenstwa dla swojego syna, obiecuje :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmarszczki dodają uroku... podobno. ;-) Cześć. Znowu zabrałam głos w moim ulubionym temacie \"staropanieństwa\" i znów zostałam wyzwana od \"starych śmierdzących towarów\" :classic_cool: Nie ma to, jak poprawić komuś samopoczucie przy piątku. ;-) Jak tam plany weekendowe poza oczywistym szczęściem goździka z powodu wyjazdu na urlop? :D (Moja siostra wczoraj wylądowała z mężem i znajomymi w Egipcie, na dwa tygodnie - ok 19stej było 35 stopni... :-0 ) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale już mi rosną noooooo od solarki.... Jestem na tym etapie życia kiedy zaczyna się widziec piersze oznaki dojrzewania (heheh) i przestaje sie mysleć że wiecznie sie będzie pięknym i młodym..Coraz trudniej utrzymac szczupłą sylwetkę...mięśnie wiotczeją... a na twarzy zaczyna się zauważać zmarszczki...I człowiek sobie myśli - cholera juz nie jestem nastolatką...Ja nie chce się starzeć...ja nie chce zmarszczek..chce byc młodą laską za którą sie odwracają faceci...i takie inne bzdety.... :P Zanim moja psychika sie do tego przyzwyczaji że pora zacząć nowy etap swojej młodości -minie troszke czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że się tak wyrażę - Kawa przecież Ty młoda d**pa jeszcze jesteś :P :classic_cool: gdzie te obwisłe mięśnie i zmarszczki... szok normalnie 😭 RZW, to jakie Ty topiki odwiedzasz? znowu jakiś zapryszczony małolat dorwał się do forum? mnie wczoraj w akcie desperacji, napadło, aby odwiedzić temat pt.: mam faceta, ale... :D no cóż, chyba musisz ubrać się w grubą skórę i potraktować ich ciepłym sikiem Egipt... pomarzyć można, ale przy takich temp. to ja wymiękam to coś dla Goździkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...nie rozumiecie...Mozecie sie śmiać ze gadam jakies głupoty bo przecież jestem młoda itp. Odczuwam ten pierwszy szok.. Nie miałyście tak gdy tylko zauwazyłyscie ze cos sie dzieje z Waszym wyglądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... niech pomyślę... nie, nie miałam nic takiego, jakie w ogóle zmarszczki? no i jakie obwisłe piersi i mięśnie? trzydziesktki - to sama słodycz i rozkosz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, mnie to tylko załamuje to, że ciało traci dawną jędrność i nie jestem ciągle patykiem, jedząc bez umiaru. :-0 Ale ponieważ nigdy nie byłam seksi-kociakiem, to jakoś te stresy \"oblecą\" ;-) A zmarszczek nie mam. :D W zasadzie, to teraz się za mną chyba częściej oglądają. Na ogół spuszczeni na chwilę ze smyczy tzw. szczęśliwi małżonkowie. :-P Stała - ja takie topiki regularnie odwiedzam, bo nawet mnie bawi, jak się małolaty i zakompleksiałe niuńki zacietrzewiają. Taka klasyka polskiej mentalności. :D A gdyby ruszało mnie to, co mówią o mnie na forum, musiałabym się już powiesić dore kilka razy, a i podtopić nie jeden i nie dwa. ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymać Rybka :) nie wiem, czy pisałas już o tym, ale tak zapytam z ciekawości czysto kobiecej ;) ile masz lat, bo nie wydajesz mi się jakimś \"starym śnierdzącym towarem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciólka ma 32 lata i jest super laseczką :) Zadbana na maxa...ale cóż - tez zmarszczki od nadmiaru solarium./....No i na horyzoncie tez niestety tylko żonaci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, bez przesady, znam wielu wolnych facetów w moim wieku, a i sporo starszych. ;-) Przestańcie tak latać na te solarki, zamiast tego marsz do kosmetyczki na zabiegi pielęgnacyjne i masaże twarzy, to Wam się zmarszczki \"rozprostują\". ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Rybko, solarium to nie jest taka fajna sprawa, przez to człowiek szybciej się starzeje, a raczej jego skóra i przez to zmarszczki u młodych dziewczyn.. (teraz mnie zjedzą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż przecież napisałam wczesniej - NIE CHCE IŚC NA SOLARIUM BO MI ZMARSZCZKI ROSNĄ ;) Miałam karnet na solarium za 400zł...chodziłam dwa lata - i to wystarczyło zebym zauwazyła skutki na swojej twarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel z tym sopotem to nie wiem i nie bardzo mam teraz czas poszukać, powoli się dziewczyny z wami na jakiś czas żegnam, masę jeszcze mam roboty i później mogę nie mieć już tu czasu wskoczyć, tak więc trzymajcie się ciepło,powodzonka i do zobaczyska tu za jakiś czas,życie tam na mnie czeka;):) 🌼😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, miejmy nadzieję, że się goździkowi pogoda poprawi, bo póki co jest bardziej barowa niż plażowa. ja Kawę rozumiem z tymi pierwszymi oznakami. też takie u siebie odkryłam - oczywiście ku swemu przerażeniu. na szczęście jednak ja jak wino - im starsza tym lepsza ;) - ale akurat obiektywnie mówię, nie chciałabym wrócić do wieku 18 lat - strasznie wtedy wyglądałam...... Angel, to co, przez najbliższy tydzień jesteś \"słomiana wdowa\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pożegnań nastał... no więc baw się dobrze na urlopie, pooddychaj jodem, z tym piwkiem to uważaj... bo po nim niby brzuch rośnie ;) :P no i pomachaj mi znad morza :D dużo słonka i dobrej zabawy Ci życzę 🖐️ no i wracaj tu do nas z nowymi siłami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×