Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie mogłam dostać się na topik 😠 kopniak chyba nic tu nie zmieni, tylko dupsko będzie mnie bolało ;) ale przynajmniej coś poczuje... pobierowo powiadasz... to rzeczywiście będziesz o rzut beretem :D Kawa, czy Twój Misiek jeżdzi na motocrossie? pytam, bo widziałam dziś topik o prezencie dla Misia który właśnie \"uprawia\" taki sport... :) Angel, jak tam Twoi adoratorzy? masz już więcej info o tym z wawy? a jak pan z Katowic? poczytam chociaż co u Was, może mi się humor poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez probowalam z godzine chyba tu wejsc... w sprawach randkowych bez zmian , ten z Wawy coraz bardziej sie oswaja :) , a ja (poki co) nie trace cierpliwosci.... pan z Katowic ... chyba raczej zostaniemy \"przyjaciolmi\" , kontakt niby mamy taki sam ...ano ale .. ja jednak nie potrafilabym zyc w takim zwiazku... :) poza tym narazie daje sobie spokoj z randkami... z innymi ;) . Nie wchodze nawet na swoj profil :D :classic_cool: , co uwazam za sukces ... ;) :D Wejde jak ten z Wawy mi powie \"spadaj mala\" ;) albo jak strace cierpliwosc... co tam u Ciebie stala, ze potrzebujesz poprawy nastroju ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic Angel, czasem lepiej jest \"posłuchać\" co u innych słychać, aby w jakiś sposób zabic pustke, która dopadła człowieka. A jak sie to Twoje oswajanie ma do tego, że on kogoś posiada, tzn. dziecko i matka dziecka? nie żebym się wymądrzała, bo daleka jestem od tego Goździku, czy całe dwa tyg. będziesz w pobierowie? i w jakims hotelu, czy pensjonacie? Może jak aura pozwoli, to zjawię się tam któregos dzionka... :D tylko musisz mieć róże w butonierce, abym Cię rozpoznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala , on ma dziecko, ale nie jest z jego matka... juz pare ladnych lat ... Staram sie o niej nie myslec ... poki co... zreszta...poki co to nie wiem tez jak on mnie traktuje ... czy na serio , czy chce mnie miec tylko dla rozrywki :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,całe 2tygodnie:D jak chcesz wlatuj ale tam nie będę miała netu żeby się skontaktować;) jak chcesz wyślę ci na skrzynkę priv. mój nr kom. to być mi dała znać jakbyś chciała wlecieć na piwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze szykuje nam sie jakis zlocik pierwszy forumowy ... :D , wypijcie za nieobecnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tam mnie nie bylo .... :classic_cool: ;) dziewczyny pamietajcie ze w weekend Shrek 3 wchodzi do kin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Goździku :) ale nie obiecuje czy wlece, bo to zależy od ślubnego, czy będzie miał ochote pojechać nam morze :O Ale szczęściara z Ciebie, dwa tygodnie laby... Angel, to masz okazję, aby tego ktosia z Wawy zaciągnać do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no ja ostatnio na majówce byłam w Pobierowie. Fajnie tam jest. Mieszkałam w pensjonacie Trebor. Fajne warunki i nie za drogo :) Mój Misiek nie jeździ na motocrosie. Kurde siedze sama w domu i szlag mnie trafia. Misiek pojechał do kumpla pomagac w przeprowadzce, a ja co do kogoś dzwonie to sie okazuje że wszyscy zajęci..To mechanik samochodowy, to geodeta i mierzenie działki... Nie mam juz znajomych z którymi moznaby wyjść na kawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trebor kojarzę oczywiście,świat jest mały,my będziemy teraz w domku i nam i dzieciakom to najbardziej odpowiada, Stała,a ktoś mówił że masz przyjechać z problematycznym mężem?nie przypominam sobie:classic_cool:,jak będziesz chciała ten nr to daj znać, ale leje,cały dzień taki w kratkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałam Goździku :) na onecie ciekawa informacja była co do opalania: \"Świnoujście: policja będzie karać za nagi biust Koniec opalania topless na wyspie Uznam. Komendant policji w Świnoujściu wypowiedział wojnę paniom, pokazującym w miejscach publicznych nagi biust, nawet jeśli jest ładny. Kobiety muszą spodziewać się mandatów, bo ponoć sieją zgorszenie - informuje radio RMF FM. Policjanci na plaży świnoujskiej będą zwracać uwagę na popełnione wykroczenie (…) Będą wypatrywać tych pięknych pań - mówi Waldemar Ratajczak, komendant świnoujskich policjantów. Złośliwi dodają, że latem funkcjonariusze powinni zostać wyposażeni w lornetki, szkła powiększające, saperki i siatki maskujące – wtedy policyjna akcja na pewno się uda – dodają. To nie pierwszy kontrowersyjny pomysł świnoujskiej policji. Ostatnio, powołując się na ustawę o ochronie środowiska, policjanci nakładają mandaty na muzyków, którzy grają tuż przy promenadzie. Komendant podkreśla, że w uzdrowisku musi być cisza. Z kolei pomorska policja zapowiedziała, że nie zamierza ścigać kobiet w topless, bo nie ma zakazu pokazywania piersi na plaży. Jest jednak pewne ryzyko - jeśli ktoś poczuje się zgorszony, to sprawa może zakończyć się w sądzie.\" także dla tych co wybierają się nad morze i lubia opalać topless, musicie omijać Świnoujście :D ;) Kawa, tak tylko spytałam, bo kobietka tak samo nazywa swojego faceta jak TY i jest na czasie z jego urodzinami, więc myslałam, że może to Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a jak to możliwe, że nie masz Goździku gg lub tlena??? w dzisiejszych czas... :P i tego Ci zazdroszcze z jednej strony, nie jesteś \"uzależniona\" od neta w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stala, no wlasnie tak myslalam, zeby wziac go do kina...moglby nawet wziac synka ;) (jakby sie upieral ze np. nie ma go z kim zostawic a np. on ma \"dyzur\" ;) ) ALE dzis troche mnie wnerwil...(jego wina, bezapelacyjnie) i ja sie pierwsza nie odezwe z jakas propozycja ... ... o nie :P ;) kawa , szkoda ze tak daleko mieszkamy ... BARDZO CHETNIE poszlabym na kawe ;) . Jak bede w poblizu, to na pewno wczesniej uprzedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda, że wszystkie mamy do siebie raczej daleko :) Angel Ty pani ze stolicy ;) a my raczej północny - zachód Polski reprezentujemy może do soboty jeszcze uda mu sie nadrobić ten niefortunny wyskok, poczekaj i bądź twarda :D ale rady udzielam... pomyślałby kto, że się znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze....jakim cudem jakaś flądra może nazywać swojego faceta Miśkiem? ;) ;) No Angel - kiedys były czasy że w Wawie bywałam służbowo conajmniej raz na tydzień... Fajne czasy to były.. A teraz siedzę uziemiona.. Zmieniamy z Micholkiem słuzbowe autko na nowe. Mamy sobie wybrać co nam się podoba. Jakies propozycje macie? Zastanawiamy się nad nissanem navara... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samego rana zostalam przeproszona :P :D , nie ma to jak \"olanie\" ..od razu dziala :P ..ale go jeszcze troche podrecze... zeby sie za pewnie nie poczul... i zapamietal na przyszlosc ... :) kawa... mi sie STRAAAAAAAAASZNIE podoba Honda Accord ... combi ;) albo A6 ? ;) :classic_cool: ewentualnie nowa Astra , ale nie wiem czy nie bedzie za mala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astra odpada...za cienka.... Autko mieć dużo koników, być konfortowe, duże i robiące wrażenie :P Widziałaś navare? http://nissan-online.webvilag.com/akciok.php?mod=szemely&lang_code=pl&id=30 to też fajne.. http://www.toyota.pl/Images/spec_hil_07_2kab12_tcm306-481327.pdf Hmmm pochodzimy po salonach i zobaczymy jak to wygląda wszystko na żywo i znając życie wybierzemy całkiem coś innego hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee troche duze te autka , wole mniejsze ;) mi accord z tylu nie wiem czemu przypomina trumne, ale i tak mi sie podoba :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała a bo ja mam cały dzień w robocie kompa,i tak mnie już czasem oczy bolą,późno jestem w domu,dopiero wtedy mam okazję trochę pomieszkać,trochę z małą pobyć,w w nocy wolę spać niż przed monitorem siedzieć,weekend zawsze czymś zajęty, pewnie nie uniknę tego żeby jakieś gg się na moim domowym komputerze pojawiło,bo w końcu mała idzie do szkoły i nie oszukuję się,że wcześniej czy później będzie musiało być a póki co tak jest dobrze, a co do męża aluzję zrozumiałaś,cieszę się;)jeszcze 3dni pracy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm no ale jak masz cały dzień kompa to nie łatwiej porozumiewac się z ludźmi poprzez gg czy tlen na necie niż na forum? Ja sobie niewyobrażam życia bez komunikatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, a skąd pomysł na samochód a la terenowy? ten nissan mi się nie widzi, wygląda na taki, jakby z dwóch skleili jednego, ale to tytlko moje skromne zdanie, o gustach się podobno nie dyskutuje :) Angel, to wygląda na to, ze jednak w sobote idziesz do kina (czy na film :P ) ... Dla mnie też komunikator musi być, w sumie, to mój kontakt ze światem ;) Ale fakt, co za dużo to nie zdrowo. No i trzeba uważać na pokusy, jeśli się miewa słabsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×