Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

jeszcze ta pogoda taka.... usypiająca.... Angel, nasza \"randka\" aktualna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Probowalam wczoraj kogos znalezc ale chyba za pozno bylo ;) Jak wam mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi sie troche ... jeszcze jakas godzina i spadam do domu w koncu , biore szybko psa na spacer , moze sie zdaze jeszcze uczesac ;) i lece do centrum ..do metaxy :D ;) ciekawe czy przywroci mnie do pionu ? :classic_cool: ale musze napisac ze robie postepy ... chociaz i gg i telefon kusi ..oj kusi... zeby sie odezwac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sie mowi: Zazdraszczam;) Ja siedze murem do 18, bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też, no i w ogóle mam niechcica pourlopowego i chyba pogodowego(zimno teraz u nas i deszcz) a tchibo to wypiję wieczorem w domu;) albo jakiś film do ryczenia sobie wypożyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czego jeszcze zazdraszczam? NIskich temperatur, tylko prosze nie zlinczowac. A co to za psie smuteczki, gozdziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jakiś nastrój dziś zjebany ups:O sorry za słowo na tym kulturalnym forum;) jak temp.przygrzeje na maxa to się ma dosyć,jak od razu gwałtowne ochłodzenie to też człowiek ma dosyć, nie dziwne że ludzie narzekają,nie ma łagodnych przejść pogodowych od razu przegięcie w jedną albo w drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri , to gdzie pomieszkujesz ze masz teraz goraco ? (pisalas czy mi umknelo ? ;)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co auguri napisała, to mieszka w Atenach, czyz nie tak? :D WITAM wszystkie miłe panie, wróciłam wypoczęta i z bagażem nowych doświadczeń Angel, musiałam doczytać co pisałyście jak mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateny, zyc sie nie da od kilku dni, wybitnie tragiczne polozenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Kawka wygrzewa się na Krecie, RzW wpada tylko na chwilkę, Goździkowa wróciła po urlopie, a w mojej skrzynce nadal cisza... ;) Auguri, witam Cie serdecznie w naszym gronie 🌻 Metaxa, jak zawsze pozytywnie nastawiona :) Angel.... a więc w końcu skonsumowałaś tajemniczego... (cieszę się, że konsumpcja smakowała :P ) u mnie oki, ze ślubnym lepiej, z nr2 leczenie trwa, ale jestem już na dobrej drodze do wyleczenia, umiem już nawet bez zbytnich emocji odpisać mu na tlenie... jedyna troszke smutna wiadomośc, to to, że się w sierpniu przeprowadzam na Śląsk - w sumie i smutna i dobra nie wiem kiedy i czy będę tam mieć neta 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zroznicowania pogody, jest jedno i to samo, czyli upal, ktory nawet nei przeszkadza, gorzej jest z wilgotnoscia, nie ma czym oddychac. Niewazne. Prosze zdawac relacje z wyjazdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Slask to nie na Syberie, net pewnie bedzie, glowa do gory., Kazda zmiana jest w ostatecznosci na lepsze. Trzeba tylko zmobilizowac siebie sama do pozytywnego spogladania na kazda sprawe. Bedzie lepiej, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, odwlekaliśmy to jak tylko dało się długo, ale w końcu decyzja zapadła i jak tylko mój mąż wróci z wyjazdu służbowego, to pakujemy się i wio 500km na dół mapy ;) co do numeru... wiedziałam że tak będzie :P hihihi, szkoda, że pogoda Ci niedopisała w mój wyjazd pogoda była i deszczowa i upalna, także miałam wszystko w jednym, też niezbyt dobrze... jak widac nie dogodzi się nikomu :D co do relacji z wyjazdu: byłam na pojezierzu drawskim i pod koniec w Wielkopolsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×