Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

metaxa , moze jak zmienie orientacje to Ci odpowiem :D ;) ps. nie dostalam jeszcze Twojego numeru na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli o mnie chodzi to brak szczególnych atrakcji,praca dom dom praca, urlop mam już za sobą😭 pogoda się nam akurat dzisiaj popsuła a moja córka miała jechać na biwak,no trudno może jutro się wypogodzi,mogłoby bo spakowana i nagrzana,szkoda byłoby gdyby pogoda popsuła jej ten wypad, aha no i mam świeżutki manic.i pedicure i to tyle z pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , nie smuc sie tym ,ze juz po urlopie ... ja przed, ale co z tego ? jak nie mam z kim jechac ? :( :O tajemniczy mnie olewa w tym tygodniu - czytaj : dostal to co chcial i juz nie musi do mnie dzwonic,ani pisac ... Dobra - wiem, nic mi nie obiecywal, ale jakos tak glupio sie troche czuje ... Pamietam tez ze mial gdzies wyjechac w tym tyg.,.. ale jak poprzednio wyjezdzal, to potrafil zadzwonic z lotniska ... ten drugi w tamtym tyg wyjechal sluzbowo do Wroclawia, potem pojechal w gory i dostalam tylko 2 smsy od niego ... no ale... z nim to inna historia ...bo z nim to byly tylko 2 spotkania raptem , wiec przeboleje to jakos... ma wracac do Wawy w tym tyg. zobaczymy czy sie odezwie ... w ogole... poza tym... mam kolezanke, ktora nie moze znalezc dla mnie nawet godzinki od paru miesiecy ... w ogole czuje sie zapomniana przez wszystkich :/ oprocz was oczywiscie ;) 🌼 dobra, pomarudzilam se ... troche lepiej metaxa, Ty sie przygotuj ,bo pewnie sie bede uzalac troche nad soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już nie biadol tak Angel:P wciąż się jacyś faceci koło ciebie kręcą więc na tym polu na suszę narzekać nie możesz,a że tobie się konkrecik marzy to już inna para kaloszy;) swoją drogą to mógłby choćby jeden z nich wyskoczyć z propozycją wspólnego spędzenia wakacji gdzieś nad lazurowym morzem:) już nie mówię że mają całość za wyjazd(chociaż czemu nie;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreca sie , kreca... tylko ze nic z tego nie wynika... a ja potrzebuje jakiejs stabilizacji ... mam isc do biura matrymonialnego , czy co ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wrocilam po weekendzie, upal, upal, upal, dostalam okres i same wiecie jak bylo milo.Chcialabym sie z wami spotkac w Wawie, czasami do niej tesknie, ale to takie okresowe slabosci ;) Pozdrawiam wszyskie, no moze nie na poczatek dnia, ale przynajmniej na polmetku. Aga: najlepsi faceci przychodza do nas sami, w przenosni i doslownie. Nie wykonuj zadnych ruchow, i to sie zwroci z nawiazka, obiecuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ... nie dzwonie do nich , nie wysylam smsow, ani maili... pierwsza ;) czytalam i \"zolzy\" i \"nie zalezy mu na tobie.koniec zludzen\" ;) i wiem ze jak facetowi zalezy, to znajdzie mnie na koncu swiata , a sluchawke do telefonu latwo podniesc :) ps.auguri, skad wiesz ze jestem Aga ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie pojawilo gdzies , ze jstes Aga, a poza tym jakis link byl podany do twoich zdjec, i pewnie tam wyczytalam, juz nie pamietam, dawno bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, przewrazliwiona jestem ostatnio ;) wlasnie - na gronie tez mam imie wpisane - masz doskonala pamiec :) :D nie to co ja sklerotyczka z pisu nie jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiec... ;) hehehe, zdjecia piekne, rzeczywiscie masz cos egzotycznego w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torcik z kremem
Myślcie, myślcie, o sponsorów trzeba przecież non-stop dbać ;-) Reszta to tylko kwestia terminologii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcik, proponuje najpierw przeczytac caly temat i dopiero sie wypowiadac ... :P ps. tajemniczy sie odezwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sponsorowania - sorry ,ale musze... - TORCIK -to do ciebie - zauwaz ze to ja utrzymywalam faceta przez 3 miesiace i nie dokladal sie do niczego ...wiec ? A sponsor chyba by mi placil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, na marudzenie jestem przygotowana ;) Ty się przygotuj, że będę Cię ustawiać do pionu ;) OK, lecę na randkę ;) papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaloo, czy jest tutaj ktos o takiej egzotycznej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×