Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa w tym sęk że niepamiętam teraz nazwy, ale było tańsze od bajleysa wiec kupiłam :D WIem że z kawusią smakuje wyśmienicie - ale ja nie pijam kawy (moze raz na rok sie zdarzy) :D Jak myślicie - odważę się wyskoczyć na plażę w bikini ze stringami? Albo topless? :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając Ciebie i Twoje lafiryndarskie skłonności nie powinnaś mieć z tym najmniejszego problemu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , mysle ze sie odwazysz ;) ja w kazdym badz razie opalalabym sie na pewno topless :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - no nie watpie lafiryndo :P i Jeszcze przy okazji zaliczyłabyś jakiegoś turystę :P Oki żarty żartami - bikini ze stringami juz spakowane jakby co ;) ale mam jeszcze dwa inne :) Wybór autka służbowego komplikuje się wraz z ilością jazd testowych i oglądnieciem nowiutkiego passata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auguri
Na ile leci Kawa? I czy Kawa bedzie przypadkowo lub celowo w Atenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy doczytali, a jednak pytaja, poniewaz istnieje zawsze opcja fakultatywnej wycieczki ;) W kazdym badz razie pogody nei musze ci zyczyc, bo pogoda jest zawsze w tych rejonach, Wrazen, zachwytu, apetytu, i ostroznie ze sloncem ( odezwala sie babcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam filtr 35 :D:D:D:D:D wrócę jak skwareczek :D:D:D:D Mam tylko nadzieje ze głowa nie bedzie boleć od upału, że sie niczym nie struję i ze Miśko będzie sie dobrze czuł. Wpadnijcie do mnie w odwiedziny ;) zrobimy niezłą imprezkę :D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no... kawa... za kogo Ty mnie masz? :P ;) z obcym facetem na pewno bym nic nie \"odwalila\" ;) zarty zartami , a tu jeszcze godzina w pracy :O , i jak tylko dojade do domu to ide spac... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyslij kartke na kafeterie ;) i rob duzo zdjec...:D a propo zdjec ... gozdzik ?????? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa: Poniekad wlasnie dlatego pytalam, czy nie bedziesz w Atenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia obowiązkowo będę robiła :D:D:D Angel - no przecież żartowałam :) auguri - to przepłyń do Amoudary jak bedziesz w tym tygodniu :D:D:D Poznasz mnie po stringach w panterkę ;) i lekko chwiejnym kroku hehhehee a koło mnie będzie taki opalony przystojniak z dwudniowym zarostem który będzie smarował mi ciało olejkiem..... Ech właśnie to sobie wyobraziłam..:D:D:D:D:D:DD:D::D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hoł :) jak tam miłe panie po weekendzie? ja dorwałam super książkę, coś w stylu tej o zołzach, pod tytułem mniej więcej: \"Koniec złudzeń, nie zależy mu na Tobie\". echh, żebym ja ją wcześniej dorwała, ileż relacji i nerwów bym sobie oszczędziła... Angel, znasz tę książkę? myślę, że by Ci się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czytalam kiedys kawalek tej ksiazki ;) , dzieki za linka... weekend jako tako :O , bez ekscesow ;) a dzis oczywiscie nie wzielam kluczy do biura i czekalam 40 minut az ktos przyjedzie, bo nie chcialo mi sie wracac do domu ... skleroza atakuje ;) metaxa, to kiedy sie umawiamy ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ;) zdazylam jeszcze : *zbic szklanke *popsuc ksero (kolega naprawil :D) *zaadresowac koperte do gory nogami ... a jeszcze caly dzien przede mna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh... :) a coś Ty Angel taka rozkojarzona, zakochałaś się w międzyczasie? ;) mój weekend za to z excesami, a dzisiaj ciąg dalszy ;) ale po wczorajszej lekturze zamierzam tego osobnika bardziej przetestować zanim ulegnę ;) anyway, mam czas w środę jedynie. pasuje Ci? no, może jeszcze jutro, ale to nic pewnego więc wolę środę. to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nikogo nowego nie poznalam ;) :classic_cool: moze to z tesknoty za \"starymi\" ? :P sroda mi pasuje .. kolo 19-20 ? centrum ? idziemy na piwo czy na kawe np. gdzies na Nowym Swiecie ? Marzy mi sie mrozona z bita smietana .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede miala transparent z napisem \"to ja Angel\" :P :D No wlasnie... metaxa, jak sie poznamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, poznamy się idąc za głosem serca, heheh ;) a tak serio, ja Cię raczej poznam, widziałam fotki. skoro masz ochotę na kawę to może spotkamy się w Tchibo na Nowym Świecie? tam są pyszności :) 19.00 jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, nie powinnyśmy się tak na forum umawiać, bo się zwalą tłumy i wtedy Cię nie rozpoznam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D napisz mi w srode jak bedziesz ubrana ;) ;) ;) na 19 powinnam dotrzec, jakbym sie spozniala to gora 5 minut (tzn ze szukam miejsca do parkowania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, 5 min. zaczekam ;) ale na wszelki wypadek powinnyśmy się chyba wymienić namiarami, co? daj adres mailowy, wyślę Ci nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga.gz@wp.pl gozdzik :D - wlasnie sobie uswiadomilam ,ze PRAWDOPODOBNIE 18-19.08 bede w Poznaniu ;) :classic_cool: dam znac blizej tej daty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×