Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Rybko, siedzialysmy za sciana , wiec nie wchodzac do lokalu - nic i nikogo bys nie zauwazyla ;) :classic_cool: a co tam ciekawego prezentujesz w pracy ? chyba nie mapy pogodowe :D ;) bo \"prezenterka\" mi sie jakos w pierwszym odruchu kojarzy z tv :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to zabrzmiec glupio , ale ja bym sie cieszyla , jakbym miala co robic w mojej pracy .... ja sie tu uwsteczniam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się nie wiedzieć czemu skojarzyło z tłumaczką... ;) aczkolwiek ma to coś wspólnego z prezentowaniem, gdyż czasem członkowie nie grzeszą inteligencją i trzeba im tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam skokowo, Angel. Albo nic, albo klęska urodzaju. Poza tym - to, że ma się dużo roboty, wcale nie oznacza, że się człowiek nie uwstecznia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.... ja bywam wieczorami na necie, a teraz znowu do 10 będe bywac, bom znowu sama :D a dziś nawet ze szklaneczką czegos tam ;) coś mnie tak naszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no nie mogę z wypowiedzi powyżej Stałej cytuję:\"bom znowu sama:D\" hehehe no i piątek,niestety u mienia i sobota pracująca,tak że nie ma się czym podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a dzien dobry , chociaz nie wiem czy dobry ... hmm sie okaze... w najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Angel, co się dzieje? jakiś problem? u mnie ładna pogoda, słoneczko za oknem i wstałam dziś w dobrym nastroju przekaże Wam troszke dobrej energii :D :D :D :D :D :D :D :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie chce narazie nic pisac, dopoki nie bede pewna... ale dowiecie sie pierwsze , obiecuje... i chce juz do domu :/ a u mnie pogoda taka se ... cieplo, ale nie goraco ... i od jutra oczywiscie ma sie pogarszac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej ;) Witam wszystkie lalki, uwaga: dzis piatek, jakie plany? Slucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe lalki hehehe;) sobota w pracy,wieczorem pewnie jakiś grill + wódka ze znajomymi, ewentualnie jak nie będzie gdzie to wódka u mnie w domu, na niedzielę miałam plany ale z nich dupa,bo pewnie mój samochód jeszcze nie będzie o.k. czyli jeżeli o mnie chodzi to bez rewelacji,niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o panią stałą, to plany na weekend baaardzo piękne... a więc: może kino, jakaś kawa, dobra kolacja w super knajpce, jakas dyskoteka... a potem suuuper seks ;) :P no to pomarzyliśmy..... :D a tak na serio... dziecina, psiura i ja, może jakiś spacer do parku i zwykła codzienność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem przez weekend slomiana wdowka podwojna, bo bez dostepu do netu ;( chyba mnei pokreci. Chociaz wreszcie bede miala chwile dla siebie, moze uda mi sie zmienic weszcie snieznobialy kolor skory na cos bardziej przyzwoitego w tym klimacie. Wstyd.Moje plany to jakies girlie party, bede chyba spala u kolezanki poza centrum i moze, moze impreza pozegnlna kolegi z pracy ktory wraca do domu. Chyba sie starzeje, bo mi jakos wcale nie zalezy zeby sie am pojawic. Reszta: sprzatanie, jakies ciasto, no i domowe spa: Paznokcie, maseczki i inne babskie sprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I slusznie, i tego planu sie trzymaj: Zero planow. Wtedy mozna sie pozytywnie zaskoczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, co za optymizm ;) ja też liczę na chociaż trochę dobrej pogody i opalanko. auguri, a Ty długo już w tych Atenach urzędujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, a skąd u Ciebie taki dobry nastrój? czyżby brak ślubnego tak na Ciebie wpływał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo, od pazdziernika, czyli de facto moje pierwsze lato tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak raz mi się zdarzy mieć dobry humor, to już doszukujecie się podtekstów.... ale raczej spodziewałam się tego po Goździkowej... :P otóż oświadczam wszem, że mój dobry nastrój nie ma nic wspólnego z wyjazdem ślubnego (to jest raczej smutne, ale już za jakieś trzy tygodnie będziemy razem 24/7 ) jest on, czyli nastrój wynikiem w miarę dobrej pogody za oknem i unormowanej gospodarki hormonalnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała patrz mój wpis dziś z godz.9.58 ja się doszukiwałam podtekstów:P zresztą pod wpływem tego twojego wcześniejszego wpisu:D tak w ogóle to czy ja tu robię za etatową wredotę?nie no nie załamuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×