Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

auguri , niestety do 15 sierpnia to ja raczej sie nie wyrobie :( 😭 moze za rok :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym nawet dała radę ;) Angel, kombinuj! :) auguri, a o co poszło, jeśli wolno zapytać i jeśli zechcesz opowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, ja nawet dzwonilam juz do jednych linii, tzn sprzedajacych bilety i najwczesniej wylot bylby 14.08 ., a cenowo tez nie za specjalnie :O 1111 zl od osoby w obie strony ... ale szukam jeszcze , bo nieraz last minute z pobytem jest tansze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam o tym zwyczaju z papierem. okropieństwo. ja bym się chyba zapominała ;) Angel, a masz w ogóle jeszcze trochę urlopu? bo samej to by mi się nie chciało. ale np. na jakiś dłuższy weekend możemy wyskoczyć? :) would be nice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel niestety zdjecie nie odzwierciedlają prawdziwych kolorów - było turkusowe z lekkim odcieniem zieleni---jeszcze piękniejsze. A jak sie nurkowało przy rafie to mozna było pooglądać z bliska kolorowe rybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa, zrobie budżet plan dzis i dam Ci znac ... ;) auguri , hmm , przyjelabys nas pod swoj dach ? :D bo inaczej czeka nas nocleg na Akropolu :D ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janse dziewczyny, warunki sparanskie, pod tytulem spanie na materacu na ziemi, ale bedzie fajnie, serio. Jelsi tylko chcecie nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri... hmm mi warunki nie przeszkadzaja ... ;) do jutra sie namysle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri - a masz klimatyzacje? Dziewczyny się moga udusić nagłą wysoką temperaturą, zwłaszcza jest to męczące w nocy..Chyba ze sie śpi na plaży :D :D Namyślajcie sie -naprawde warto bo tam jest cudownie...Juz zaczynam myslec nad kolejną wycieczką...Może Tunezja? :P Tańsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klima to jets w kazdym domu, a sparanskie ze wzgledu na metraz. Ale mnei wk...... ten buc wczoraj, doslownie plakac mi sie chce. Dlaczego to wszystko uklada sie jakos sinusoidalnie? Powiedzicie mi,jak nei dac sobie zepsuc humoru z zewnatrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie doradzam w tej kwestii ;) mi na chwile dobry drink pomaga :classic_cool: , oczywiscie nie w pracy /.///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma zadnyej zaleznosci poza emocjonalna, jets mi z,,, przykro, ktos po pol roku mowi ci, ze nic nie dajesz. Wszystko zaczelo sie od wczorajszej wieczornej dyskusji na temat przyszlosci. Powiedzial mi , ze swoje dzieci wychowa w religii greckiej i w tradycji greckiej. A przepraszam ja gdzie jestem? Powiedzial mi, ze juz tyle dla mnei zrobil, ze czas na moje poswiecenie. \\czyli wychodzi na to, ze ja nic nie robie, a zwizek to ejst jakies kupczenie, typu ja to ty tamto. Skrupulatnie mi wyliczyl ile rzeczy dla mnei zrobil, po czym jak zapytalam go, czy dla niego sie to nei liczy ze jestem z nim w zwiazku, pomimo tego, ze de facto on nie ma jeszce rozwodu, w ogole oburzony byl., Powiedizalam mu, ze moze tutaj, w tym kraju jest to norma, ale w moim nie. Po czym on zaczal cos bakac, ze on juz wie conieco o moim kraju. Wybieglam z balkonu poryczana, upokorzona, rzucilam w niego bransoletka, Poszlam spac, nastawilam budizk na 6 rano, i zebralam sie do wlasnego mieszkania. Dostalam rano wiadomosc ze mam mu oddac za bilet do polski na swieta. Skoro tak, to dobrze, bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm przykro mi auguri... faceci jednak chyba sa naprawde z innej planety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Grecji Polki są traktowane jak panny lekkich obyczajów - niestety przez rozwiązłe turystki które lubią tego typu rozrywki na wakacjach. Trochę przykre to że facet podszedł do wszystkiego w taki materialny sposób. Mój facet nigdy mi niczego nie wypomniał - zwłaszcza że raz to on ma wiecej kasy a raz ja. Traktujemy to wszystko jako wspólne a nie że on kupił mi to - a ja mu tamto... Miło wracać do pracy... własnie piję drineczka z whisky z colą :D :D oczywiscie w pracy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie nim rozczarowalam, wiecie, to bylk moj pierwszy zwiazek wydawalo by sie dojrzaly, klapa, porazka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auguri - facet chyba na Ciebie nie zasługuje. To wygląda tak - jakby facet chciał Cie kupić - dam Ci na bilet do Polski - a Ty bedziesz mi posłuszna do końca życia.. Kobieta nie ma nic do powiedzenia.. Kumpela sie hajtnęła w Anglii z Turkiem w zeszłyym roku...Po slubie zorientowała sie w jakie gówno zdepnęła..I teraz sie zastanawia jak sie z tego wyplątać..Lepiej wczesniej niz za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie prawie malo co sie nie umowilam z zonatym Niemcem ... wymsknelo mu sie w ostatniej chwili ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×