Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

acha - no zapomniałam o najważniejszym - urosły mi cycki o jeden rozmiar :P:P Nadal nie jest wyjaśniona sprawa z moim bratem i mieszkaniem...ale staram sie o tym nie myslec żeby znowu nie miec etapu zgrzytania zębami..I zaczynam trochę żałować że nie mieszkacie bliżej...Zawsze by się przydała dodatkowa para uszu do słuchania gdy jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa - no nieźle! :D :D :D Mi urósł tylko tyłek, cycki nadal w rozmiarze A... :-0 A co do katastrof - od kilku tygodni mam dziwne przeczucia, że przede mną naprawdę złe wydarzenia. :-0 :( Może splunę przez lewe ramię - tfu, tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, spoko stopka :) czy też masz wrażenie, że goździk II sprytnie nie zauważyła mojej aluzji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: Angel, a z kim byłaś w kinie? ;) a\'propos - z dzisiejszych rolek chyba nici.... ma padać.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny konkurs - która to przetłumaczy? Ja sie popłakałam normalnie...Rozmowa na skypie \"cok guzel,cok iyisiniz ben sozlukten arastirdim netten bulamadim, sizin dilinizi, 1 saat sozlugu aradim,ama acmadi net, anlasabilsek cok guzel olcak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyjmujemy takiego tlumaczenia ;) :) w kinie bylam z kolezanka ... ne wiem o czym myslalam po drodze ,ale pojechalam w zupelnie inne miejsce , niz tam gdzie sie umawialysmy ... ;) roztargnienie na maxa :P w konkursie nie startuje ;) wybacz kawa, to nie na moje zdolnosci jezykowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. stopka z piosenki , super jest , wykonawca Fergie. jest jeszcze jedna September : Don\'t Cry (you\'ll never see me again) tak mnie jakos naszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam te piosenki :) fajne :) szczególnie Ferie lubię. mnie ostatnio naszło na East Clubbers i \"My Love\". na zmianę z tą arabską słucham :) hmm... ciekawe, gdzie jest goździk I i stała... hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala sie przeprowadzala na Slask . Jeszcze nie ma neta raczej ,bo na gg tez sie jeszcze nie pokazala... A gozdzikowa, to nie mam pojecia... hmm moze jakis pilny wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczeta, nie odzywam sie ale was sledze ;) Oczywisicie w sieci, bez obaw, moja macki nei sa az takie szerokie. Mam duzo pracy no i inne pierdoly dookola do wykonania. Net dopeiro od pazdziernika, no i powoli szykuje sie na wizyte rodzicow, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam Kawa, dramatyzujesz... przeciez ona nie wyjezdza na koniec swiata (a moze? ;)), sa maile, smsy ,telefony, czy mozecie sie odwiedzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel...wyjeżdża na drugi koniec Niemiec.Bliżej bym miała do Ciebie niż do niej.Sama wiesz że maile i telefony to praktycznie żaden kontakt. A czy dramatyzuję? Po prostu znam jej sytuację i wiem że siedzi i płacze z tego powodu - więc sama z powodu jej wyjazdu nie mam co się cieszyć.Ona juz tam była - miała być miesiac ale wróciła po 2 tygodniach bo miała tam niezłą depresję...A teraz będzie musiała tam byc bo nie będzie miała gdzie wrócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - no gdyby nie musiała to by nie jechała... Historia jest taka że jakieś 4-lata temu mąż wywalił ją z domu tak jak stała, bo sobie postanowił ułożyć życie z jej przyjaciółką..Wzieła 7 letnią wtedy córę i przyjechała do mojego miasta bo tu miała daleką ciotkę. Dodam że na dom, samochód i wszystkie sprzęty to ona w głownej mierze zapierniczała oddając dziecko pod opiekę opiekunce...Ale cóż - faceci to swinie.Zaczęła pracować w butiku z ciuchami - tam sie poznałysmy bo ja tam pracowałam na wakacje na studiach.Wynajęła mieszkanie do totalnego remontu.Nie miała telewizora..prawie nic.. W sądzie wywalczyła tylko samochód.Zaczynała praktycznie od zera.. Teraz ma ładnie urządzone mieszkanko, 11 letnią córę i stara się zarabiać handlując ubraniami na bazarach.Wie że długo tak niepociągnie - bo koszty wysokie...paliwo itd.Poza tym jak pada deszcz to nie zarabia bo na bazar nie jeździ bo i tak ludzi nie ma..Nie ma nawet czasu na choroby.Dziecko przy takim zyciu wychowuje sie praktycznie samo.Ona po pracy wlatuje do domu gotuje obiad i pada na twarz...potem resztką sił odrabia z córą lekcje itp.Znalazła tu przyjaciół...Pojawił się pewien meżczyzna z którym cos zaczyna sie rozwijać..No ale finansowo nie radzi sobie..a córa coraz większa...ma potrzeby...MAtka jej przyjechała z Niemiec i ją namówiła na wyjazd - w momencie kiedy jej sie auto popsuło-i koszt naprawy ponad 1000złTo ją dobiło.Z matką ma relacje niezabardzo.Nie ma tam przyjaciół, nie zna języka...I będzie znowu zaczynała od zera. No i jeszcze ten mężczyzna...Może przegapić miłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie nie za ciekawie :( szkoda ze tu nie moze znalezc sobie innej bardziej dochodowej pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.... wyższego wykształcenia nie ma... Na komputerze średnio sie zna..Tylko w sklepach.A pracujac w sklepie nie zarobi nawet na wynajem mieszkania, nie wspominając o wydatkach zwiazanych z córką i jej nauką. Życie to nie bajka, co? Poswieciła się dla faceta..Byla z nim od podstawówki, dziecko w wieku 21 lat..Dobrze że jest silna..tylko dlaczego życie ciągle kopie ją w tyłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewesoła historia. a z kaszanką chodziło o to (wiem, że to teraz wygląda jak od czapy ;) ) ale jak tu zajrzałam to po Twoim Angel wpisie był elaborat pomarańczowego nicka, typu list do Bravo czy coś. no i mój wpis właśnie tego dotyczył. dziwna sprawa, że ten wpis tak sobie po prostu zniknął. hmm. cenzura? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D spoko , rozumiem ;) i chyba nawet kojarze o co biega ... kaszanka sie zlamala ? a hmm cenzura jest na forum ... widocznie moderatorzy uznali, ze wpis o kaszance nie pasowal do naszego topiku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×