Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

heheh.... ta się wyrwała, jak pinda z konopii ;) cześć goździk :) jakie plany na weekend? ja tradycyjnie liczę na pogodę i opalanko, może rolki :) a w ogóle fajnie, że znów weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnieee!bo coś mnie ten tydzień roboczy dobił:O weekend:sobota kawa imieninowa mojego chrześniaka,i tu człowiek musi być tylko troszkę alkoholowo,bo obiecałam małej niespodziankę na niedzielę,a ma to być,o ile pogoda nie zawiedzie,wyjazd tu http://www.zoo-safari.com.pl/ no i w sobotę jeszcze musimy jeszcze poodwiedzać parę sklepów w temacie szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korki - tak, korepetycje, z polskiego. Interes dobrze hulala w Polsce, bo miaalm duzo zlecen na nowe matury. Tutaj niestety tylko jedna jaka smala klasa maturalna, wiec nei wiem, czy dotre tam ze swoim ogloszeniem, ale wiecie, juz nie bed przebierac ;) Nawet jak sie trafi gimnazjum bedzie fajnie, bo zawsze to dodatkowa kaska, chocby na bilet miesieczny, borac pod uwage, ze ja ide na lekcje, siedze i sie dobrze bawei przez godzine, poje kawe jem ciasto i ejszcze mi za to placa, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 🖐️ u mnie leniwie. trochę się poopalałam, wczoraj shoping - Angel, kupiłam sobie strój kąpielowy na nasze wojaże ;) ogólnie miło, ale za krótko. a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend zgodnie z planami,dotarła spódniczka z allegro rozm.s trzyma się tylko na biodrach,powinna być chyba xs,chudnę chociaż tego nie widzę czy coś z rozmiarówką nie tak? szkolne zakupy też już z głowy,szału chyba kiedyś dostanę z tym moim dzieckiem,to jej się nie podoba,to jej przeszkadza,to co mi się podoba jej już nie za bardzo,w końcu poszłyśmy na kompromis i zgodziła się na jedne sportowe na wf w zamian za złote adidasy:P hahaha Metaxa oszczędź innych i nie wspominaj tu zbyt często o waszym wyjeździe o.k.?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w ogole wiesz, ten komfort dla samego siebie, jak nei s to m, jak nie m to l, a ja... za ciasne wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za kącik narzekających.... yyy.... bab ;) ale za to auguri masz faceta, który Cię kocha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki :) u mnie weeekend w sumie sie zaczął w czwartek hehehehe Wyjazd na kręgle się udał - odwiedziliśmy restaurację w której próbowaliśmy steka z kangura i krokodyla :D:D:D Sporo piłam bo tam są takie dobre drinki z whisky z colą w puszkach... W domu zlądowałam koło 2 w nocy i nad ranem miałam takiego kaca że nie dałam rady przyjechać do pracy w piatek rano.Przywiózł mnie kolega koło 13:00 i wtedy zaczęła się kolejna imprezka - urodziny Miśka :D:D:D:D:D:D Tyle ża ja na trzeźwo. Wszyscy inni spili sie i nie było czego zbierac ;) Ja robiłam za taxi :D:D:D Dzisiaj odbywało sie doczyszczanie scian z drinków :D:D:D Sobota upłynęła na obżeraniu sie pizzą ze znajomymi i piciu... (poprawiny urodzin) A niedziela leniwie u teściunia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam ;) wlasnie wrocilam :classic_cool: niestety nie bylo kogo podrywac :O ;) ,ale mam pare ladnych nowych fotek , jutro jade po kabelek od aparatu do brata i wgrywam je na jakis profil randkowy ;))) ... bo wesele tuz tuz - a dostalam zaproszenie ;) :) juz oficjalne z osoba towarzyszaca... i niestety raz tylko udalo mi sie pojezdzic (a raczej poudawac ze jezdze )na rolkach ;)) bo jak nie upal, to burza , to znow cos innego ... to chyba jednak nie jest wymarzony sport dla mnie ;)) Ale przynajmniej przez czwartek i piatek sie opalilam .... :classic_cool: Jutro znow dentysta :O nie wiem czy mam sie cieszyc ,czy raczej nie... Zatruty zab mnie nadal boli ... dzien bez srodkow przeciwbolowych to dzien stracony ... porazka ... ale przynajmniej bede miala pozniej z tym spokoj ... jutro ma byc bezbolesnie, bo bedzie to \"przerywnik\" w leczeniu kanalowym, czyli usuwanie kamienia... To tyle z newsow ;) ogolnie mowiac ... wyleniuchowalam sie za wszystkie czasy... teraz do poniedzialku jeszcze spokoj... a potem znow do pracy :O . NIE CHCE MI SIE... pocieszam sie tym, ze dlugo sie nie napracuje :P , bo najpozniej 20.09. , bedziemy machac Wa, z Metaxa z nad Okecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, Angel, fajnie że wróciłaś :) 🖐️ a z rolkami nie poddawaj się, początki są zawsze trudne. ja pośmigałam trochę w niedzielę i wczoraj i mam takie zakwasy... że poezja. chyba spada ciśnienie, bo ziewam non stop i nie należę do wyjątków w mojej firmie. auguri, odczuwasz jakoś osobiście te pożary w Grecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, dzięki :) A co Ty masz wspólnego z tą vitalią? \"Uprawiasz\" tę dietę czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie - po prostu szukałam linków w necie i znalazłam na vitalii :) Życzę miłego ściągania. :D:D:D a potem ćwiczenia :) Dzisiaj z dziewczynami mamy dzień na malowanie paznokci - kumpela przyniosła odzywki - wapniową i porcelanową - i teraz nam schną :D:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho...sie czepiasz no. Pewnie że pracujemy bo by firma padła :) czasem siedzę do 19:00 - ale co Wam bede pisać? Wole pisac o przyjemnych rzeczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrocilam od dentysty ..brrr nie bylo jednak dzis czyszczenia kamienia, dzis zmienil mi opatrunek na tym zatrutym zebie... i znow mam pol zdretwialej twarzy ... :O i mowie (jeszcze) niewyraznie, a mialam zadzwonic do takiego jednego kolesia ...on to specjalnie robi ;) :P no dobra... chyba sie musze wziac za jakies porzadki w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentysta:O ja to chyba jak mnie temat zębowy będzie przyciskał,poproszę o narkozę i za jednym podejściem niech mi wszystko tam ponaprawiają i wyczyszczą, nie wiem czy to możliwe i ile by kosztowało,ale pewne że mnie na to nie stać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, narkozy nie bylo w \"menu\" ;) ale dzis zanim wkul mi igle, to posmarowal mi dziaslo takim zelem dla dzieci znieczulajacym ;))) :D pamietal ze jestem wrazliwa na bol :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym się nie sugeruj,bo to że się obrączki nie nosi nie musi wcale świadczyć o stanie wolnym:P niektórzy nie noszą ze względów bezpieczeństwa z uwagi na wykonywany zawód,a inni nie noszą bo nie, np.ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale jak nosi obraczke, to nawet nie bede probowac go podrywacc ;) , a tak to moge... :P ;)) nie bede miala wyrzutow sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk ja w kwestii dentysty jestem taka jak Ty - póki nie boli- żadna siła nie wciągnie mnie do gabinetu.Musieliby mnie uśpić i zrobić hurtem... :O Nowina - nie wiem czy mówiłam -8 wrzesnia zmieniamy siedzibe...a obok nowej siedziby otwierają zaaaajebisty wieeelki fitness klub z prawdziwego zdarzenia :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×