Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

metaxa, tak jak mi napisalas w mailu , z dwojga zlego lepiej sie dowiedziec dzis ,niz na lotnisku ;) ps. teraz na pewno zdaze sie spakowac :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w sumie może nie ma tego złego... - a ja może dzięki temu zdążę zaliczyć ex\'a na centralnym ;) hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca Was od zawsze
no właśnie szkoda, że się Prezencik nie odzywa ... pozdrawiam Was wszystkie serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny...Jaaaa Wy juz dzisiaj lecicie...ale fajnie A ja skacowana - wczoraj była parapetówa w nowej siedzibie. Całkiem udana, nie powiem :D Net moze będzie juz w poniedziałek lub wtorek, chyba ze coś pokrzyżuje plany. Winobranie jutro się konczy wielkim koncertem Eska music award\'s . W biurze ciągle jeszcze w połowie na kartonach, ale wesolutko :) Buziaki i pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Melduje sie tylko na chiwle, juz 2 ygodnie prawie mijaja odkad sie rozstalismy i nic, ja chodze jak nieprzytomna, nie wiem co sie dzieje, nei jem, nie spie, koszmar. Nie mam juz zludzen, gosc mnei unika, szkoda gadac. Jak mi bedzie troche lepiej to sie odezwe, ale nie widze zadnego swaitla juz w tym smetnym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auguri a co chcesz robić?!żyj dziewczyno:) każda miłość wydaje się ostatnią,każda kolejna pierwszą:) no wiesz najlepiej to nie rozdrapywać już jej historii tylko powoli nauczyć się przyzwyczajać,że było minęło,wypłacz się tylko porządnie,czas goi rany🌼 a u nas 21stopni:)pozytywny szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
witajcie dziewczyny, czytam was od tygodnia, chciałam dojść do ostatniej strony i się dopiero odezwać. Jesteście wszystkie super kobitki, nie jestem pierwsza osobą odnoszącą takie wrażenie. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuuraaaaa i stała się jasność :D :D :D NET, prawdziwy net... raport ostatnich wydarzeń - jestem chora - katar, zatoki - standard, skutecznie zaraziłam kadrową która dzisiaj nie przyszła do pracy :P Mam ochotę na płaszczyk, nowe buciki...a musze zbierać kase na durną lodówkę buuuu Dziewczyny się plażują, piją zimne drinki i wyrywają przystojniaków...Fajnieeeeee :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mangaa -> witamy:) jak będziesz jeszcze miała ochotę się tu odezwać to zapraszamy;) Kawa -> witaj w cywilizacji;) lodówka ci siadła?no przyroda nic nie jest wieczne,od czasu do czasu trzeba zainwestować w domowe sprzęty,meble etc. wolna chwila,wcinam śniadanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
dziękuje za zaproszenie, czytam was nalogowo w pracy ...to było tak wciągające jak dobra książka od ktorej nie można się oderwać. utożsamiam się z każdą z was po troszę. może powiem cos o sobie- tak jak Angel jestem po rozwodzie, z tą roznicą ze mam dziecko- 7 letniego syna, jak Prezent- moj obecny facet jest po 40, tak jak Kawa poznałam go przez net, tylko niestety nie pracuje w transporcie, ale karty drogowe zdarza mi się rozliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppuuuuuuuuuuuppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale jestem zapracowana:O jak ja zazdroszczę dziewczynom tych egzotycznych wakacji;) a tak w ogóle to jestem trochę na siebie wkurzona,bo nie chciało mi się wczoraj wieczorem umyć włosów i mnie dziś wnerwiają Mangaa masz syna 7lat,pierwsza klasa?to tak jak moja córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
tak gożdzik dokładnie pierwsza klasa, czy ty też bardziej przeżywałas rozpoczecie roku niż twoja corka? Byłam pełna obaw ze wzgledu zmiany miejsca zamieszkania co za tym idzie brak "starych" kolegow z przedszkola. Na szczescie szybko sie zaklimatyzował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
tez nie umyłam wczoraj włosów i sie fatalnie przez to czuje, ten stan nazywam "czuje sie biednie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj jest pierwszy dzien, w kotrym powiedzialam samej sobie, ze to koniec. Dzisiaj sie z tym pogodzilam. Jestem smutna, ale juz zpokojna, odpuscilam glupia walke. Wiecie o czym mowie. Putska, pustka, pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Auguri🌼😘 Mangaa ty jesteś z pl?jakie regiony mniej więcej? jasne,że przeżywałam 1klasę,jak mrówka okres:P masz rację dzieciaki się szybko aklimatyzują,a matki są przeżywaczki;) a w sobotę przeżywałam imprezę urodzinową mojego dziecka dla kolegów,w domu,szaleństwo,i tylko jedna ściana z pięknymi tłustymi odciskami małych rączek,na pamiątkę nam zostawili;) ale radość mojego dziecka BEZCENNE jak w reklamie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
południe polski- kraków, urodziny dopiero w listopadzie lecz najczesciej organizuje w tzw. krainie zabaw dzieciecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangaa
tak kolejne - z mojego regionu tu chyba nikogo nie zauwazyłam, a ty przypomniesz mi skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze okolice/regiony/tereny to: Metaxa,Angel->warszawa(a jak im się egzotyki spodobają to kto wie;)) GoździkII->warszawa Kawa->zielona góra Stała->szczecin a po przeprowadzce śląsk Prezent->warszawa a po przeprowadzce paryż Auguri->grecja,dokładnie nie wiem,ale chyba ateny a ja ->poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedyncza, pochwal się, jaką. ;) Sama muszę się na coś zdecydować, a nawet pomysłu nie mam. Bardziej zastanawia mnie, jaką podłogę wybrać, bambus jasny czy ciemny. :-0 Cześć i czołem. Jestem niewymownie wzruszona, ktoś mnie wymienił wśród nick\'ów, które utkwiły mu w pamięci. 😭 Oczywiście jako moje alter ego RzW. Ech, ta kafe-popularność :classic_cool: :-P A poza tym pogoda piękna, a ja za półtorej godziny mam dentystę. :-0 I mój poprzedni pracodawca znów wyciąga po mnie łapę. Ale raczej nie dam się skusić. Chyba, że owoc byłby naprawdę duży... :-P (lecz cóż z tego, gdy robaczywy :-0 ) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×