Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

hmmm a ja myslałam ze różowe okulary spadają dopiero po latach...a na początku wszystko powinno byc takie idealne, cudowne..pachnące, sexowne.. ide w środe zmienić tipsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach akcji p.t. czuję się wciąż jeszcze młodo postanowiłam przejąć kilka nawyków od dzisiejszej młodzieży, no to zaczynam od fascynacji skrótami i witam was: cze:classic_cool: RzW pisała że będzie dopiero od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg :D ;) pamietam ,ze jak bywalam na roznego rodzaju czatach , i jak ktos do mnie pisal \"cze\" ,to mu odpowiadalam \"sc\" :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jak bywałam\"? ;) aaa, no tak, zapomniałam, że od tygodnia zmieniło się całe Twoje dotychczasowe życie! :P ;) zapomniałam Wam opowiedzieć o mojej wczorajszej przygodzie! otóż w drodze powrotnej do domu spotkałam Araba (widziałam go też 2 tygodnie temu, w tym samym autobusie, o tej samej godzinie). anyway, tym razem odważył się i podszedł do mnie. tradycyjna gadka, jak masz na imię itp. ale zastrzelił mnie po chwili tekstem: \"wiem, że mieszkasz na tym osiedlu, blok nr 5, na drugim piętrze i masz fajne ptaki w oknie\"........... no szczęka mi opadła... nieźle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam Angel od razu śledzi:P po prostu zauroczył się chłop i dyskretnie obserwuje,przyczajony tygrys ukryty smok:D no a temat ptaków też mnie interesuje,bo chyba nie jesteś aż tak zboczona,żeby mieć w oknie ponaklejane te ptaki o których w pierwszej kolejności pomyślałam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by the way? zgadłam? Metaxa - od dzisiaj zaczynasz paradować w domu koło okien nago...zgadłam? ;) hahahhaha Czy kupujesz szczelne rolety? Dzisiaj mam fitness BUP..znowu sadystka da nam wycisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhah :D goździk, jesteś bardziej zboczona niż myślałam, że jesteś! :P :D chodziło oczywiście o ptaki origami własnoręcznie wykonane - nie mam firanek, więc wiszą sobie 3 rzędy ptaków (OMG, ale ta koncepcja goździka zaczyna mi się niebezpiecznie podobać :D ;)) a paradowanie nago zamierzam właśnie ukrócić w obliczu wynurzeń wczorajszego podglądacza ;) co do skrótów - http://www.jazz.erb.pl/akronimy.htm - i wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej myślałam nad wyprawą do najbliższego se*shopu i zakup kilku(nastu) sztuk w różnych kolorach i rozmiarach i dalej je na sznurek nawlekać i na okno...... :D hmm.... to by dopiero był imponujący widok i ubaw dla sąsiadów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×