Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no witam :) jestem, żyję, czytam Was, ale żeby się dopisać to już nie mam weny. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździku dwa - to nie szefowa tylko KADROWA. Już mi przeszło bo zajęłam sie swoją pracą i sie maknęła. Problem w tym że ja zawsze musze jej coś pomagać przy komputerze, zadaje milion debilnych pytań na sekunde i czasem po prostu mam tego dość. I to nie było jedno zdjęcie - tylko cały stos! Oprócz tego oczywiscie pytanie - a dlaczego to jest takie duże? Weź cos zrób...Ta - chyba palne ją w łep.. hehehehhe Stała witaj - odnośnie kontaktu z moim byłym - ja mam podejście do tego takie że teraz to tylko dawny kolega. Gadamy i dowiaduje sie ciekawych rzeczy. A z przestrogą że serce nie sługa i mam uważać - równie dobrze jutro moge poznać kogoś w markecie na zakupach i sie zakochać ;) Autko mamy - tylko ze Misiek musiał jechac do Niemiec i tego dnia musiałam dojechac autobusem. Dzisiaj ma przyjechać już nasze nowe autko :D:D:D:D:D Jutro chyba odbiór. Potem porobie zdjecia i sie pochwalę :D:D:D:D:D acha - torebka extra, ale ja nie kupuję takich drogich torebek - wole kilka tanszych ;) albo tansza torebka plus buciki :D Angel - skonsumowałaś już zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wale wprost - a co? :P Niewypada? W końcu znamy sie ponad rok, nieprawdaż? Wczesniej pisały kiedy która straciła cnote itp a teraz nagle udają świętoszki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tygodnia się chwali przecież, że zmęczona jest, bo albo póżno poszła spać... albo prawie nie spała... :P :P :P oczywiście o Angel mi chodzi słata dziś wymięka z netem... nie wiem po co mi to, jak i tak prawie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku.... zastosuję Twoją metodę na temat co u mnie :P córcia ok, nadal ząb czeka na eksmisję z buzi, ale trzyma się pierun jasny co do rogali marcińskich, to z racji tego, że pochodzę z Pyrlandii (może jej kresów) to wiem co to jest i ogromnie mi ich brakuje - w Szczecinie tego nie znali, a tutaj jeszcze nie doszłam czy takowe bywaja :) powiem jeszcze tyle, że chciałabym czasem móc wymazać z pamięci pewne wydarzenia, bo wspomnienia mnie zabijają i przez to nie mogę się otworzyć na przyszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel - żeby nie było- czekamy na odpowiedź ze szczegółami heheheheh :P :D:D:D Stała... a może gdzieś tam czeka inna przyszłość niż ta na którą nie chcesz sie otworzyć.. Głowa do góry - znajdziesz pracę i odzyjesz - zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka ;) :D , Stala dobrze odczytala te aluzje , ktore tu wypisuje od pewnego czasu :classic_cool: Niby mialam \"odczekac\" , itd.... ale..... majac na uwadze doswiadczenia z \"mr. tajemniczym \" i jego \"problemami technicznymi\" :D .... stwierdzilam, ze nie ma co sie powstrzymywac , skoro ochota jest .... obustronna... Oczywiscie mialam watpliwosci , jakies leki ,ze on sie np. rozczaruje... ale nic takiego sie nie stalo :) . Wspolna kapiel tez juz zaliczona :P ;) No i ... powiem jednym slowem:classic_cool: REWELACJA :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :-D 😘 Zmień nick na Devil_81 :-P :classic_cool: Fajnie, że Ci się układa. Ale jednak...szybka jesteś. :-D :-D :-D No i dobrze, skoro obojgu jest Wam tak rewelacyjnie. :-) A reszta koleżanek to od razu \"zamarła\". Ciekawe, z podziwu czy z zazdrości? ;-) :-P (Żartuję, od razu mówię, żebyście się na mnie nie poobrażały. 😘 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaaaaaa :P najpierw sie domagaja nie wiadomo jakiej spowiedzi , a potem cisza ;) nie no, rozumiem ,ze w pracy wszystkie jestesmy :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa mleczkiem
nie zamarła tylko PRACUJE ;) Angel no ja sie domyślałam, tylko liczyłam że od razu sie pochwalisz :P A tu wszystkie trzeba ciągnąć za jezor noo. No to super, ciesze się :D:D:D Jeszcze jedno -Angel KIEDY ZAŁOŻYSZ KONTO NA www.nasza-klasa.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel :classic_cool: co by nie było, że zamarłam... :D Kawa, stała wie, co to znaczy dodaj do listy znajomych... :P tylko wiesz, że mam dziś probelmy sieciowe - chyba znowu zadzwonie do miłego pana od netu... swoją drogą wczoraj zadzwonił, aby mi powiedzieć, że stoi koło mojego bloku na betonowej drodze... hmm... czyżbym nie zauważyła, że mówiąc krótko mogłam go zaprosić na kawe?... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała - zaglądnij do moich znajomych - tam na szarym końcu jest mój instruktor fitnessu - powiedz co o nim sądzisz? hahahahha Mięsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, masz na mysli tego, co jest wpisany za mną? no i jeszcze jedno, ależ Ty masz znajomych... Goździku, może raczej powinnam go opiórkac za to, że nie działa net, niż myślec o kawie... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , jakos mnie ta \"naszklasa\" nie pociaga.... nie wiem :O , szukalam znajomych, ale nie ma tam nikogo - ani ze studiow, ani z liceum, wiec nie zakladalam konta tam ...ale moze kiedys to zrobie :) poza tym nudzi mi sie dzis i ziewam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, źle mnie zrozumiałaś... chodziło mi o to, że masz ich duuuużo; \"ależ Ty masz znajomych\" to znaczyło, że masz ich dużo, a nie że są jacyś ...hmmm... no, to się wytłumaczyłam chyba czas na mnie, zaczynam pleść głupoty, zatem do juterka kochane kobiałki 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no inni mają ponad 100 - 200..więc moje 70 to namiastka tego ilu ludzi znam...Połowa koleżanek nie ma dostępu do netu...;) Albo kontakty sie pourywały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no , co tu sie dzis porabia :D smialek , pan od netu , niezle , niezle ;) a ja odliczam godziny .... do wyjscia stad ... :O nie chce mi sie w ogole pracowac... :O a musze jeszcze dzis po pracy jechac na zakupy , potem wlosy se musze wyprostowac , bo wczoraj umylam ,a nie zdazylam ani wieczorem ani rano tego zrobic ... poza tym... w sobote umowilam sie na zmiane opon i badania tech. samochodu . A Wy juz smigacie na zimowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×