Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Hmm, czad, powycinało moje różne wypowiedzi z różnych miejsc, pod różnymi nickami... Ale jaja - a to przecież nie Wielkanoc. Zatem znów - Stała, jeśli zajrzysz, wszystkiego dobrego, dużo radości i poukładania spraw. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik szt dwa- te wypowiedzi pojawia sie , pozniej albo wczesniej ;) mi ze 3 dni temu zniknal caly topik , pojawil sie po paru godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie co szykujecie na Wigilię oprócz karpia. Ja robie krokiety z grzybami, barszcz z uszkami, rybe po grecku, jakieś sałatki ze dwie i zastanawiam sie nad łazankami z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak co roku: - grzybowa z makaronem - karp smażony - ryba po grecku - śledź w oleju - śledź w sosie czosnkowym - karp w galarecie - może jeszcze jakaś wariacja na temat karpia (np faszerowany) - pierogi z grzybami - kluski z makiem - makowiec - piernik - keks - pierniczki i ciastka drobne różne No i kompot z suszonych owoców. Najlepsze jest to, że te potrawy są u mnie w domu faktycznie tylko raz w roku. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z ciast to pewnie upieke sernik i na zamówienie Misia ciasto z brzoskwiniami.No i dokupie moze makowca i piernika... Karpia robie tylko w wersji smażonej.Żadnej galarety...Przeglądam przepisy w necie i szukam czegoś oryginalnego...smacznego...innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie (mojej mamy :D ) bedzie takie menu (mniej wiecej) : * pierogi z grzybami i kapusta * sledzie w smietanie * sledzie w oleju * smazone suszone grzyby (przedtem moczy sie je w mleku) * barszczyk czerwony z uszkami * salatki : na pewno jarzynowa , moze tez z tunczykiem , lub z ananasem (rok temu na swieta zrobilysmy z 8 rodzajow salatek :classic_cool: , polowa nigdy nie stala na stole :O , tym razem bedzie mniej ) * kluski z makiem * kompot z suszu (bleeee :O ;) ) * jakas ryba , ale nie karp :P , bo u nas nikt go nie lubi ;) i pewnie cos jeszcze ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko vel gozdzik :D :P , wlasnie przeczytalam Twoja wypowiedz na temat prezentow dla facetow na innym topiku :) I sie troche podlamalam .... Bo moj prezent zalicza sie do kategorii \"nie chcianych\" prezentow ... 😭 Mam nadzieje ,ze moze choc troche sie ucieszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, na pewno się ucieszy, zwłaszcza z koszulki :-D Mój szwgier z perfumów się cieszy, pod warunkiem, że są takie, jakich pożąda. W tym roku jestem pogotowiem prezentowym dla wielu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie ucieszyc :classic_cool: , jesli nie, to juz wiecej nic nie dostanie :P przypomnialo mi sie jeszcze ,ze moglam mu kupic małą piłe do metalu :classic_cool: (kiedys mu sie szyfr w klodce na walizce przestawil i przez godzine kombinowal zeby to otworzyc, w koncu trafil , a takie male cos do ciecia metalu byloby w sam raz :D :D :D :D :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. do wigilijnego menu : *kapusta z grochem (mniam mniam ) ps.2. nudzi mi sie w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko mi sie nudzi :P jeszcze godzina ..... a jak wyjrze na ulice to juz korki widze :O masakra przed tymi Swietami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przed świętami są takie tłumy,skąd ci ludzie wychodzą z podziemi czy co?:P a ja wieczorem jeszcze muszę skoczyć do sklepu z ciuchami,już widzę jaka to będzie przyjemna wyprawa:O a co do nudzenia się,to ja tak nie bardzo,ale pachną mi święta,ktoś mówił że rano tu śnieg padał,nie zauważyłam jakoś, dla nas bez śniegu jest o.k. ale co z dzieciakami,znów dziś rano córce musiałam się tłumaczyć z braku śniegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...dopiero wróciłam z zakupów wigilijnych do firmy - śledzie, ryba po grecku, pieczarki faszerowane itp itd. wyżera i popijawa będzie... Mnie czekają zakupy popołudniowe do domku, wiec raczej bezalkoholowo. AAA mam juz plany Sylwestrowe - jedziemy w góry zaraz po świętach i zostajemy na Sylwestra. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas snieg tez padal - ale nie wszedzie :P . U mnie nie , ale po drugiej stronie miasta (musialam zrobic se \"wycieczke\" rano ) widzialam calkowicie osniezone samochody ...hmmm Mam nadzieje ze nie bede tu musiala siedziec do 17 dzis :O ... Kawka - super plany macie sylwestrowe :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik , jesli sie uda ( odpukac w niemalowane :D ) to jedziemy na Slowacje :classic_cool: jesli sie nie uda , to zostajemy w domu i w ramach rekompensaty w ktorys weekend stycznia jedziemy nad morze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga nigdzie nie wyjeżdża, bo i druga, i Wiadomy pracują w Sylwestra nie mając urlopu. :-P Poza tym faktycznie, Wiadomy trudny i tak nigdzie nie chce chodzić... na szczęście (?...) i tak nikt mnie nigdzie nie zaprasza, więc nie muszę odmawiać. :-P Jedyne, co się szykuje, to szampan - chłodzi się już w lodówce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×