Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

kursy , szkolenia kosztuja :) , a kredytu nie moge zawiesic na rok - - moge jedynie raz na pol roku(albo raz na rok) zrobic sobie \"wakacje kredytowe\" tylko na miesiac. Rodzice nie sa chetni do pomocy , tylko w razie czego na pewno staraliby mi sie pomoc. Ale oni tez nie maja studni bez dna. A co do R. hmm ... wydaje mi sie ze za krotko jestesmy ze soba, zebym mogla pozwolic na to zeby mnie utrzymywal... I tym oto sposobem koncza mi sie tematy do pisania ;) :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a nie możecie zamieszkać razem i wynająć jednego mieszkania? Skoro i tak niemal cały czas spędzacie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, dziękujemy za informację :P doprawdy nie wiem, czy gratulować, czy wręcz odwrotnie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa, nie chce go naciskac na mieszkanie razem ... ehhh , ja BARDZO bym chciala z nim zamieszkac...i on o tym wie... takze mysle ,ze on powinien zrobic kolejny krok w tym kierunku ;) . Pomysle jeszcze o tym :). Kawka - kurcze, bedziesz miala super wyjazd :) , zazdroszcze 🌼 Sorki,ze czasami tak marudze ... ps. widzialam wczoraj wieczorem Stala na sekundke na gg ... ale nie zdazylam jej nawet zagadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxo Ty wieeeeeeeeeeśniaro jedna ja tu się dziele swoimi rosterkami życiowymi, problemami a ta normalnie kapciem w ryj :P A tak serio, no jakbym miała okres w Rzymie to pomijając fakt braku sexu - bolał by mnie brzuch i źle bym sie czuła a to nie sprzyja zwiedzaniu - a w łożku to ja sobie moge poleżeć w domu a nie w drogim hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk zainstalowałaś se GG czy jak dopadłaś Stałą? ;) Kawa, liczymy na dokumentację fotograficzną Waszego wypadu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak się tylko pytam ;) nie mam dziś za dużo do roboty, to się poudzielam, a co ;) ja na razie nie planuję, ale jestem otwarta na propozycje ;) w sumie niby post, to niby że balowanie odpada.. to co ja będę robić??.. hmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zadnych specjalnych planow ... :classic_cool: dzis R. wraca , czyli wieczor u mnie , jutro rano sie rozstaniemy , kolo poludnia musze jechac do rodzicow, wracam i ide wieczorem do kina z kolezanka (na "Pokute" ). Z R. sie znow zobacze pewnie w niedziele (zalezy kiedy {i czy} wrocimy z kina ;) :P ) Standardowo . Metaxa "hucznych zabaw nie urzadzac" ,wiec mozesz se zaprosic Ryska (?) na wieczor we dwoje ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a myslalyscie juz moze GDZIE moglybysmy sie spotkac ? , bo wiecie , Poznan, Zielona Gora, Wawa , (a gdzie mieszka Stala ? ) sa troche oddalone od siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... co racja, to racja ;) zainspirowałyście mnie ;) gdzie się spotkać, oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzie pusto?? ;) właśnie wróciłam z miasta - dziś grzecznie i prawie bezalkoholowo :) czyli jak przystało na post, heheh ;) no, to kładę się powoli bo jutro kolejny busy day :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla chorych , lezacych w domu z goraczka ? :O moje plany weekendowe niestety musialy sie zmienic troche... w nocy z piatku na sobote mialam 40 st.goraczki ... R. chcial juz nawet wiezc mnie do lekarza ,ale nie chcialam...w sobote troche mi przeszlo , chociaz wieczorem znow mialam goraczke , takze zamiast kina z kolezanka, siedzialam z R. w domu (no wybralismy sie na przejazdzke do nocnej apteki :P ) dzis znow troche lepiej z temperatura,ale za to nie moge jesc , bo mam tak powiekszone migdalki,ze ledwo co przelykam sline ... jak do jutra mi nie przejdzie,to jade do lekarza po jakis antybiotyk... a teraz wracam do lozka 🖐️ Stala, co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo co przełykasz... hmm... to faktycznie może pokrzyżować plany weekendowe :P :D ;) a ja zaraz lecę na koncert :classic_cool: poza tym - chyba z nadmiaru wolnego czasu w piątek ;) - zainteresowałam się dietą Montignaca. słyszałyście coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ troche mi lepiej.....temperatura spadla, gardlo juz mnie (bardzo) nie boli , ale dzis dla odmiany kreci mi sie w glowie i rano mi bylo mega niedobrze :O Stala, a moze napiszesz odrobinke wiecej ? ;) (filmik fajny :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×