Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tego to nikt nie wie..... :( juz od jakiegos czasu cisza z jej strony ... Mam nadzieje ze to np. spontaniczny wyjazd na ferie ;) Wlasnie sie zaslodzilam paczkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem! W moim życiu nie występuje pojęcie spontaniczności. Zwłaszcza o zabarwieniu pozytywnym. :-0 Dużo roboty, trudnej roboty, której nie ogarniam. I tyle. Walentynki? Spędzam w rodzicami. :classic_cool: Zdrowia wszystkim! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , moze sie jeszcze gozdzik zdziwisz kiedys :D (pozytywnie rzecz jasna ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przepraszam że Was zaniedbuję ale próbuję ogarnąć wszystko co mam do zrobienia, bo księgowa bedzie w weekend i bedzie potrzebowała wszystkie dokumenty...wiec chcę jak najwiecej zrobić bo 3 dni mam w plecy.Głowa mnie juz boli, obiadu nie zjadłam i sie nie zanosi.... jakbym nie zdązyła potem - to dziewczyny do zobaczenia po powrocie - zdam relacje :D:D:D:D Buziolki cieplutkie - życzę Wam tez udanych Walentynek z osobami które kochacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, zycze Ci udanego wyjazdu , no i oczywiscie pierscionka z brylantem ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie..... , szykuje Ci sie fajny wyjazd z ukochanym .....ehhh ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, no na coś się nastawiać musimy, skoro u nas brak takich rewelacji. Piszę o sobie, żeby nie było niedomówień. :-P :-D Pięknego wyjazdu i niezapomniach wrażeń! :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gozdzik, bo moj lovelas (swietne okreslenie) jak narazie nie wie czy 1.jutro wieczorem nie bedzie jechal samochodem (z kims- tzn .z kolega z pracy, nie swoim samochodem) do Pragi (jakby jechal sam ,albo lecial - nawet bym sie nie zastanawiala ... ) 2.w czwartek rano nie bedzie lecial na Ukraine - do jakiegos Zaporozca.... ;) oba warianty mega romantyczne ;) . Ja czekam az bedzie lecial do RPA :classic_cool: ;) :P Mam nadzieje ze ten kolega to nie jakas zakamuflowana "kolezanka" :O :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,ty go lepiej nie tłumacz i nie czekaj za rpa tylko pakuj z nim dupę w samolot nawet jak będzie się wybierał do berlina, bo za tą rpa to możesz czasem czekać do usranej śmierci:O sorry za słownictwo no ale w końcu co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...zawsze pozostaje niepewnosc i głupie mysli czy facet na pewno jest tam gdzie miał być i z tym z kim miał być...:O Zwłaszcza jak ciągle jest poza domem.... Nooo ale to jest wyjątek ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze jest zaufanie ;) a gdzie jest -jak wyjezdza- to zawsze wiem . Jak gdzies jedzie tu na miejscu - to nie zawsze wiem i szczerze mowiac .... mam takie podejscie, ze mysle, ze jakby chcial zdradzic, to zrobi to np. u siebie w domu w czasie jak ja bede w pracy . I co wtedy ? W zyciu sie nie dowiem :) . Narazie widze ze mu zalezy i ze sie stara ;) (dzis sie postaral wyjatkowo, bo zapomnialam portfela , a jechalismy razem do pracy i zatankowal mi samochod do pelna :classic_cool: ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. niestety galerie handlowe nie sa czynne o 8.30 (czas tankowania ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×