Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

gozdzik, no a w ten weekend cos planujesz? :classic_cool: ;) a co do tego prezentu.... uwielbiam jak ludzie czytaja pierwsza strone sprzed dwoch lat i mysla, ze my tu caly czas o prezentach nawijamy.... ps. w temacie - moja mama ma urodziny w sobote,a R. w poniedzialek ...(nie musze dodawac ,ze nie zasluzyl na prezent ? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt śmiech na sali z tymi komentami na temat prezentu:P jak R.jest taki jaki jest czyli mówiąc krótko nie zasłużył,to proponuję w prezencie strzały w dupę tyle ile lat standardowo, może to nim potrząśnie:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ decyzja juz podjeta , dzielimy majatek ;) . nie powiem zebym byla zachwycona takim zakonczeniem ... narazie mam faze obojetnienia na wszystko . Nie wiem jeszcze czy bede utrzymywac z nim jakis kontakt. On oczywiscie chce ... ale musze nad tym jeszcze sie dobrze zastanowic . Mam generalnie wszystko w d..ie . Za pocieszenia i zapewnienia ze \"jakos to sie pouklada\" albo \"jeszcze bedziesz szczesliwa\" lub \"on nie wie co stracil\" - dziekuje :classic_cool:. Sorki , ale dziala na mnie jedynie jak plachta na byka :) (to tak w ramach ostrzezenia :P ) . Co do smsow.... teraz przyszla pora na gg ... Przeciez musze sie jakos pocieszyc, nie ? ;) (wiem, bede sie smazyc za to w piekle pewnie.. ,ale jak pisalam wyzej - mam to narazie gdzies ) wszystkiego naj z okazji rocznicy :D 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wszystkiego naj - wytrzymałyśmy ze sobą 2 lata! Niektóre małżeństwa szybciej sie rozpadają hahaha Angelinko - z doświadczenia wiem że łatwiej jest zerwać całkiem kontakt, ale zrobisz jak zechcesz. Jak ktoś chce zobaczyć zdjecia z mojego spotkania z kumpelkami to są na n-k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kawa zaraz pooglądam... Angel,a co tam ja lubię ryzyko,no więc chaciałąm ci powiedzieć...że...\'on nie wie co stracił\':classic_cool: hahahahahah;):D:) i co gg???hahahahahhahahahaha wariatka!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra gozdzik, daruje CI ;) to tak w ramach naszej rocznicy :) :D no (narazie) jest etap gg , gadamy sobie w pracy. I sie zastanawiam, czy sie z nim nie spotkac . aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktora chce Zuze od wieczoru 14.08 do 17.08 ? :D bo chce wyjechac (daleeeeeeeeeekooooooo) , moich rodzicow nie bedzie i nie mam pomyslu co z nia zrobic ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, a gdzie te nowe fotki ? ja narazie nic nie widze ..hmm.. moze jutro beda dostepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki są w galerii mojej klasy ze szkoły średniej, w powiadomieniach jest że dodałam zdjecia (jeśli sobie nie wyłączyłas powiadomień) Gdybym była bliżej to mój Bleki bardzo chętnie by się zaopiekował Twoją Zuzą. Weź ją ze sobą - mała jest, będziesz ja nosiła w torebce jak PAris Hilton hehhehe ;-) A teraz złe wiadomości - wczoraj nasze śliczne nowe autko zostało rozwalone.Szef pożyczył na delegacje do Niemiec i mieli \"mały wypadek\". Wczoraj ni poch jechałam ...Nie muszę mówić co czuję jak patrze teraz na to auto? Same felgi to 10tyś.... Ech.. No i juz na pewno zmieniamy siedzibe. Do konca wrzesnia mamy sie wyniesc do dwóch duzych biur - bedziemy siedzieć wszyscy w kupie, ale trza myslec pozytywnie...że będzie wesoło, nie? Szkoda ze kible tam śmierdzą..Ale nas zdegradowali z luksusów..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"fotki są w galerii mojej klasy ze szkoły średniej, w powiadomieniach jest że dodałam zdjecia (jeśli sobie nie wyłączyłas powiadomień\" az tak nie szukalam :D ;) pozniej zerkne :) no widze Kawka, ze cos pechowo ostatnio ...:O nie przejmuj sie - u tylko u Ciebie ;) gozdzik, informowac Cie na biezaco co do wiadomo czego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ... to Twój związek już należy do przeszłosci? Szkoda, bo podczytywałam trochę na ten temat na topiku Naranji i facet sprawiał wrażenie naprawdę do rzeczy ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ... zostałam pozbawiona wszelkich złudzeń w poniedzialek (dlatego mialam kaca we wtorek ;) ) ....ale i on od jakiegos czasu nie mogl sie zdecydowac.... Life is brutal..no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe wiesci beda w next week ;) . Mamy sie spotkac (wyjechal dzis na weekend) ... ja chyba oszalalam .... :O ale wiecie co - sa tez plusy ;) jak z nim gadam (prawie caly dzien na gg) to nie mysle o R. :P Tylko z kim bede pozniej rozmawiac, zeby o nim nie myslec ? :classic_cool: hehehehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno...wiem,że teraz ci ciężko...ale jednak czuję przez skórę,że to dobrze że R.jest już tylko wspomnieniem:) więc znowu wolna szalona zwariowana spragniona Angel wyrusza na podbój męskich serc i DOBRZE Angelka,dobrze🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×