Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas leje... brrr Prawdziwa jesień dzisiaj.Goździk, pewnie u Ciebie podobnie? Zjadłyśmy z dziewczynami ciepłą zupkę grzybową..pyyycha :) Wybrałabym się na grzyby, ale żeby taka śliczna pogoda była jak wczoraj :) Tak myślę, że w listopadzie już będę musiała zamówić prezent dla bratanka. Widziałam fajnego dużego jeepa, więc pomysł już jakiś jest :D No i za chwilę rewia mody na Dzień Wszystkich Świętych :O mieszkam koło cmentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa a mówiłam Wam że w sobotę byłam na ślubie znajomych? Ale ładnie mieli, ona skromna sukienka z haftowanymi stokrotkami, włosy luźno spiętę, za uchem stokrotki, w rękach cały bukiet kwiatów polnych, no rewelka wyglądała. W prezencie znajomi wynajęli im auto - takie starodawne błyszczące auto z kierowcą odpowiednio ubranym w stylu lat chyba 60tych. No super nam się podobało. Mają kupe kasy a jednak polne kwiaty i stokrotki wygrały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas coś mżawkopodobnego od czasu do czasu,ale o dziwo całkiem ciepło musiałam sobie zrobić przymusowy spacerem i fajnie:) w sumie to tak zaraz czeka nas temat prezentów gwiazdkowych,jak się zamawia na allegro trzeba myśleć wcześniej żeby się człowiek nie trząsł za 5,że coś jeszcze kurier nie dostarczył;) i dziewczynki trza było iść do szkół miałybyśmy dzisiaj labę:D mówisz,że stokrotki?z nimi to zawsze kojarzy mi się ślub lisów parę lat temu,i ten wianek który miała na głowie,margaretki to chyba były,ale to wtedy była bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak se mysle ,ze chyba w tym roku nie pojade na cmentarz 1.11 tylko tydzien wczesniej ,albo pozniej . Bo w tym roku wypada w sobote i (nie mogac wyjechac wczesniej jak po pracy) po prostu juz widze te korki . Zreszta czytalam gdzies kiedys ,ze wlasnie w ten dzien jest najwiekszy ruch na drogach , wiec chyba wole zostac w domu, niz bez sensu jechac ponad 2 h - w jedna strone 60 km (wiekszosc czasu spedzajac na \"wylotowce\" z miasta) . Pamietam jeszcze jak odwozilam psa przed dlugim sierpniowym weekendem - masakra , myslalam, ze zostawie samochod gdzies na poboczu i pojde dalej pieszo ;) . Jestem , jestem ;) ,nadal w transporcie :P, tyle ze ostatnio duzo czasu spedzam na innym forum :classic_cool: pt. diety :D ;) . Ale i tak stwierdzam ,ze najlepsza dieta to MŻ/WR :D :) . Kawka , do swiat jeszcze kupa czasu :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm goździk ale nie napisali Ci w jakiej sprawie? U nas jak przychodzi jakieś wezwanie na auto firmowe to jest napisane konkretnie, że jaki dzień jakie numery auta i na jakiej ulicy parkowanie nieopłacone..więc moze jest szansa ze to nie to..? Jak tu zastosować dietę MŻ jak ciagle się chce jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za parkowanie,pół koła na pasach,no cóż pan ze straży miejskiej okazał się całkiem miły ale 100zł i 1pkt i tak,trudno nie będę płakać nad rozlanym mlekiem,ale całkiem miło sobie pogadaliśmy i wzajemnie się zapewniliśmy,że jakby nie było to miło było się poznać,i że jak się spotkamy gdzieś na ulicy to dzień dobry sobie powiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhee no i tak się wyrabia znajomości w straży :P :D:D Ja dzisiaj sporo roboty, muszę porozliczać wszystkich, pozałatwiać sprawy ubezpieczeniowe itp. itd. Sajgon. No ale za to pozytywny akcent - odwiedza mnie na parapecie sroka, zostawiam jej ostatnio okruszki. Piękna, duża, czarno-biała z połyskiem błękitnym. Mądra skubana bo codziennie do mnie wraca... Tylko kto ją będzie karmił za miesiąc? Ech Misiek przejął sporo obowiązków na swoją głowę i ma niezłe nerwy ostatnio. Muszę mu powciskać magnezu bo mi niedługo na zawał zejdzie..Ma teraz obowiązki takie którymi zajmowały się u nas 3 osoby - koordynator, spedytor i cała dokumentacja.Jednym słowem - masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mialam dzis dzien bez netu w pracy 😭 Kawka - ja lubie diete MZ - w ogole nie jestem na niej glodna (po paru dniach przestawienia sie na mniejsza ilosc jedzenia moj organizm jakos sam sie przyzwyczaja do takiej ilosci) . Wiem , wiem , tak sie spowalnia metaboilizm , ale po pewnym czasie (o ile nie zaczne jesc znow jakichs hurtowych ilosci) znow rusza :) . Poza tym cwicze (nadal :D ) codziennie ,wiec spoko , waga caly czas w dol :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tym momencie żeby schudnąć musiałabym naprawdę ostro ćwiczyć. Organizm się przyzwyczaja doostrego wysiłku i potem żeby osiągnąć efekt trzeba zwiększyć wysiłek jeszcze bardziej. Ja jak zrobię 100 brzuszków to nawet zakwasów nie mam :O ale co sie dziwić jak kiedyś robiłam 300? Angel a u Ciebie jak waga tak łatwo schodzi w dół to znaczy że po prostu wcześniej mało ćwiczyłaś. Zazdroszczę takich szybkich efektów i oby były trwałe :) Musisz mieć dobrą motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motywacje mam bardzo dobra :P przede wszystkim robie to dla siebie , bo znow ogladalam zdjecia sprzed 4 lat ;) ,zdrowie tez sie liczy ,a poza tym mam troche fajnych rzeczy, w ktore najzwyczajniej nie wchodze :O . a w drugiej kolejnosci robie to dla nagrod motywujacych (jedna juz wczoraj wlasnie dostalam :D :classic_cool: ), co mnie motywuje do dalszej walki, bo najlepsza nagroda jest na koncu ;) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no się właśnie domyśliłam że wcale nie cwiczyłaś leniuszku, dlatego tak teraz łatwo Ci kilogramy schodzą. Pochwal się lepiej jaką nagrodę dostałaś i dostaniesz :D:D:D Ja bym sobie schudła ze trzy kilo, ale niekoniecznie ;) Sroka dostała imię - Ziuta i dzisiaj przyprowadziła na parapet koleżankę :D:D:D Zaserwowaliśmy dzisiaj parapetowe płatki nestle fitnes hahahaha Jutro wielkie otwarcie Cinema City w nowej galerii handlowej.Pewnie nadciągną tłuuumy i zeżrą tonę popcornu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię popcorn :D:D Nawet w domu jak sobie włączam jakiś fajny film na dvd to lubię sobie zrobić miskę popcornu, ewentualnie chipsy ;) Dla mnie popcorn właśnie tworzy taki kinowy klimat :) No ale fajnie że jest alternatywa dla tych, których to wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie popcorn :D w kinie, nie lubie za to zapachu i szelestu chipsow :O Wysle Wam kartke z ostatniej nagrody ;) , ale to jeszcze troche potrwa , zanim osiagne ta swoja wymarzona wage :) (a po drodze inne \"drobiazgi\" ;) ) Kawka - a jutro na parapecie bedziesz mogla krecic "Ptaki" ;) jak Ci sie zleci cale stado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×