Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

AAaaaaaaaaaaaaaaaaa Angel wyjedzie na wycieczkę w ciepłe kraje lalalalallalaa Fajnieeeeeeee!! Ja też tak chcę! Myślisz że Ziuta przyprowadzi rodzinę? Koleżanki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale u nas dzis zimnoooooo, brrrrrrrrrr Kawka, jak ptaszki ? :D Dostalam \"zadanie bojowe\" do wykonania ;) . Mam sie dowiedziec ,czy przy skladaniu wniosku o nowy paszport - sklada sie stary ? Dodam ze stary nadal jest aktualny ,tylko zaczyna juz brakowac w nim miejsca na stemple . Ciagle oczywiscie jest w uzyciu, takze zlozenie go na miesiac byloby \"lekkim\" utrudnieniem . Oczywiscie dzwonilam do biura paszportowego ,jednak nikt nie odbiera . A nie chce mi sie za bardzo tam jechac (mimo tego ,ze mam \"po drodze\" , to ciagle o tym zapominam :P ) . Wiecie cos moze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary zostawiają tylko ucinają kawałek,tak jak kiedyś z dowodami robili no tak było do tej pory...ale czy się zmieniło?? kurna u nas też piździawa,że albo dzień w łóżku spędzić albo gdzieś przy winku albo piwie grzanym koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzwonilam sie dopiero do piatego punktu paszportowego w wawie ;/ , ale odpowiedz mnie zadowolila - stary (ale nadal aktualny)okazuje sie tylko do wgladu , a oddaje przy odbiorze nowego :) . nadal zimno , chyba bede musiala wyciagnac jakas cieplejsza kurtke w koncu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stala Czytelniczka
To kiedy slub Angelka? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a widac juz efekty spadku wagi? weno zapodaj fotki w nowej figurze :) dzis piatek, taka tutejsza niedziela. wszyscy poszli sie modlic, wiec sama siedze w pracy - co ma swoje plusy jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac, widac :D , fotki beda,ale jeszcze za \"chwile\" ,zeby efekt byl bardziej widoczny :) Metaxa - pewnie juz sie spalilas na wegielek ;) . Przyjezdzasz do Polski kiedys ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu sie spalac, bo pracuje ciagle. ale troche musnieta jestem ;) a do PL przylece pewnie najwczesniej na Boze Narodzenie dopiero.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę to \'muśnięcie\' Metaxy,może tam przy tubylcach:D to masz wrażenie że jesteś muśnięta,ale bankowo jakbyś wskoczyła między nas białasów okazałoby się,że mulatka;) no co babki,zaraz weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo :classic_cool: weekend dobra rzecz :D jutro sprzatanie (troche sie/tzn.mieszkanie zaniedbalam w tym tyg.) ,a w niedziele imprezka (przelozona z soboty) , trwaja negocjacje pt."kto prowadzi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzi mi tak ogolnie - poodkurzac , umyc podloge i takie \"podstawowe\" sprawy ;) hehehe, rozmawialam wlasnie z Mama , odebrala wlasnie tort - zrobili jej z wiewiorka :D , bo chciala cos \"dla mysliwego\" :classic_cool: (az chyba pstrykne fotke i wam wysle ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki tortu brak :P , ale byl faaaaaaaaaaaajny i bardzo smaczny :P ;) Witam w poniedzialek (totalnie niewyspana :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no ja znowu weekend wyjazdowy.Ale za to odwiedziłam znajomych, potem kilka piwek i wielka micha frytek w godzinach nocnych hahahaha Chyba ciężko byłoby mi się odchudzać, bo brak silnej woli jeżeli chodzi o frytki i batony kinder bueno ;) :P Se wyobraźcie że dopiero teraz mają zamiar grzac w kaloryferach u nas w biurowcu. Pan przyszedł sprawdzać czy zapowietrzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja \"normalnie\" bardzo rzadko jadlam jakies fast foody , a o slodyczach to juz nie wspomne ,wiec ta moja dieta to nie sa jakies specjalne wyrzeczenia :) (i cale szczescie :D) nadal zasypiam ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja kiedyś też mało tego jadłam, ale od jakiś 2 lat lubię wciągać frytki i chipsy :P No a jak mnie coś najdzie to coś słodkiego...No i piekę ciasta prawie co weekend...Na szczęście nie mam problemów z wagą uffff ;) Kaloryfery już ciepłe, ale z nieszczelnych okien i tak gwiździ.. Mam ochotę na jakiś nowy ciuszek buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja problemow z waga tez nie mam - jest "w normie" :) , tyle ze chce wygladac jeszcze lepiej :) . ps. i ja tez mam ochote na cos nowego , moze se buty zafunduje jakies ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. wlasnie zostalam zapytana o plany na Sylwestra (kolezanka sie pyta) :D dla mnie to troche wczesnie ...lubie opcje "last minute" ;) a Wy ? macie cos zaplanowanego juz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pytanie o sylwestra to dostałam już miesiąc temu:D a jasne,że za wcześnie nie ma co dać się zwariować, o andrzejki choćby są wcześniej... my też raczej jesteśmy z opcji spontanicznej i wtedy imprezy są najlepsze,no chyba,że bal wtedy trzeba wcześniej pomyśleć o biletach,kreacji,fryzjerze bo na ostatnią minutę nie ma szans żeby się załapać,albo jakiś wylot to też trzeba pomyśleć nie za 5 ale bez przegięcia październik dopiero(już?) jeszcze tyle przed nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoilas :) , myslalam ze juz \"po ptakach\" ;) kurcze zimno mi cos :O , mozliwe ze to z niewyspania ? I to by bylo na tyle dzis :) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! 🖐️ :) w tym tygodniu pracuje na zmiane P.M. znaczy, zaczynam o14.00. ma to swoje plusy - moge rano na 2 godzinki na plaze skoczyc ;) zazdroscicie, cooo??? :D :D :D zeby nie bylo tak slodko - koncze o 23.00 :/ ale za to w czwartek ma do naszej firmy przyjechac telewizja i prasa, takze ogladajcie wiadomosci, bo zamierzam byc slawna :D ;) plany sylwestrowe... hmm.. tu sie nie obchodzi tego wydarzenia.. moze zostane w PL do tego czasu i wtedy tez opcja \"last minute\" ;) takie najlepsze Angel, co? :) pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he Metaxa pokiwaj nam do kamery:D że zazdrościmy plaży dodawać nie trzeba to jest tak proste,że aż krzywe;) a i Angel mówi się \"po ptokach\" a nie \'po ptakach\':classic_cool:;) pędzę dziś na urodziny i poradę potrzebuję bo jak nie dostanę od was to chyba do przyjaciółki napiszę czy tam innej tiny,więc pytanie brzmi:czy to wypada tak przy poniedziałku pić?a jeśli tak to jakie ilości są przyzwoite a jakie już za takie nie są uznawane? :D;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko wypada, ale nawet jest WSKAZANE dobrze zaczac tydzien :D wiec gozdzik nie zaluj sobie ;) tylko pamietaj, ze jutro do pracy.... a w zasadzie to pamietaj, ze przysluguja Ci 4 dni wolnego na zadanie :D udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szef mnie od jutra wysyła na przymusowy urlop...Nie chce ekwiwalentu płacić :O Muszę już dzisiaj zrobić całą robotę i rozliczenia kierowców z zaliczek bo pojawię się potem tylko na jeden dzień - 31-szego chyba tylko żeby się spakować :( Metaxa jasne że Ci zazdrościmy tej plaży. Teraz by mi się przydał taki relaks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×