Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ehhh Metaxa , oczywiscie ze zazdroszcze Ci tej plazy ... :classic_cool: Kawka , no coz ... troche to niebardzo zgodne z prawem (wysylac na sile na urlop) ,ale jesli firma i tak nie ma kasy , to moze lepiej skorzystac z tego , bo pozniej ani urlopu,ani kasy bys nie miala ... Zajrzyj do nas z domku :) , cos nowego w sprawie jakiejs nowej pracy ? Gozdzik ,zyjesz po imprezce ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no jasne że będę zaglądać do Was z domu. No a co na polu zawodowym? NA razie cisza, przeglądam oferty, ale nic nie ma poza przedstawicielami handlowymi, więc nawet nie mam za bardzo gdzie wysyłać CVki. Boję się że dostanę na głowę siedząc cały dzień w domu z mamą na głowie. Jakbym jeszcze miała jakieś fajne kumpele tutaj które by gdzieś pojechały to może i bym gdzieś wyfrunęła na prawdziwy urlop, chociaż z drugiej strony trochę kasy żal, bo za chwilę wypłaty nie będzie... Mój Misiek to ma teraz tyle roboty że wiecznie wkurzony chodzi i szef już mu też zapowiedział żeby sobie wybrał termin na tygodniowy urlop. Nikt z nim wytrzymać nie może. Przepracowany jest bo teraz zasuwa w 2 firmach na raz za 4 osoby.... 24h Ziuta wpada codziennie na parapet, ale nie przyprowadziła koleżanek. Mam nadzieję że jak będę na urlopie to znajdzie sobie inny parapet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my Ciebie zglosimy :P i nasz topik przestanie istniec :P chyba bym sie nieco wnerwila jakby sie okazalo ze caly temat \"polecial w kosmos\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy można tu sobie nadal bezkarnie mówić np. kurwa:classic_cool::D znów się przekonałam na własnej skórze,że chyba nie bardzo można mierzyć ludzi swoją miarką,niektórzy potrafią mieć w sobie taką zawiść i widzieć big problem tam gdzie go nie ma,że jestem w szoku:O kolejna lekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa, lepszy przymusowy urlop, niz zapierdzielanie za darmo. poza tym bedziesz miec wiecej czasu na szukanie nowej posady. a z tym usuwaniem postow to juz przesadzili - co to kurna ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera wie...ale wkurza mnie to,ten niebieski wpieprzony jest denerwujący:P hm jakby już było bliżej weekendu,ale mi to pasuje w piątek kosmetyczka paznokcie i twarz czytaj gęba,w sobotę od rana fryzjer farba wreszcie! a popołudniu roczek no:D tak to lubię,od razu humor na + a nie mówiłam wam,że moje dziecko chodzi na tańce,no wiecie you can dance i te sprawy,potem będę na widowni z transparentami,też będziecie jakby co?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie obiecuję że będę ale z domu mogę smsy wysyłać ;) Hej dziewczynki.Wyspałam się, zjadłam śniadanko, nałożyłam maseczkę na włosy bo mi niedługo wylecą od prostownicy i tak się zastanawiam od czego zacząc? Pranie? sprzątanie? pieczenie karpatki? Czy może kapiel w pianie, płatki kolagenowe pod oczy, paznokcie, pilling, balsamy...? Wczoraj po pracy cudowna pogoda była więc byliśmy na grzybach w lesie, i dobrze bo dzisiaj leje i na spacer raczej mi się nie uśmiecha iść. Dobrze że pies odsikany z rana przez Miśka. Metaxa, u mnie przymusowy urlop oznacza tyle, że szef nie chce wypłacić mi ekwiwalentu za cały zaległy urlop. Nie pracowałabym za darmo, bo wypłatę i odprawę normalnie dostanę, ale miałam nadzieję jeszcze na ekwiwalent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten niebieski napis oznacza tyle, że jak wejdzie np. jakiś pomarańczak i nam tu nabluździ to można zgłosić ten pojedyńczy post do usunięcia. Wczesniej też to było mozliwe, ale innym sposobem - trzeba było to zgłaszać administratorowi czy coś i on dopiero tego szukał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam jak se chcą pomarańcze tu wlatywać a i czasem puszczać głupie teksty to co tam,powiew świeżości:D przynajmniej się nie dusimy wciąż we własnym sobie hahhaha;) a to niebieskie mnie wkurza:O Kawa,dziwnie się czujesz co?:) a apropos wypadających włosów,to mam ten problem ostatnio wszędzie moje włosy,nie wiem muszę se jakąś kurację witaminową walnąć chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! jutro pod Wawe przyjezdza kolezanka na szkolenie :D i zgadnijcie co robie wieczorem ? (do poniedzialku mam \"wolne\" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. tez mi wlosy wypadaja (to nie od diety ,bo tyle samo co poprzednio) a mam jasna podloge w kuchni i lazience ,wiec musze je codziennie odkurzac 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię że mi wylatują, tylko się przesuszyły strasznie i się końcówki rozdwajają. Ponoć na wypadanie dobra jest belissa - koleżanka z pracy...byłej pracy - stosuje i mówi że widzi efekty.Nie droga i wydajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas ze \"niedlugo wyleca\" :P ps. mam odzywke z kreatyna (czy czyms takim) , kupiona w salonie fryzjerskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoczę dziś do apteki,popytam babkę,no i może + wax kiedyś mi to pomogło włosy gubi się i na zmiany pór roku,a kiedyś fryzjerka mi mówiła że co jakiś czas wypadają nam włosy zastępowane nowymi,ale co jakiś czas a nie że włosy gubi się na okrągło:O no fakt Angel,przy ciemnych to widać je potem wszędzie,no i widzę że z koleżanki niezła imprezowiczka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzik, jaka imprezowiczka ? :classic_cool: jade tam tylko jutro i to samochodem , bo chwilowo innego kierowcy brak :P ale ciesze sie na to spotkanko :) , bo bardzo dlugo sie nie widzialysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekła Kreatyna jest odżywką do włosów, która odbudowuje strukturę włosa zniszczonego, matowego. Nadaje niewiarygodnej lekkości i objętości. Wnika w głąb włosa i regeneruje go od środka uzupełniając ubytki w strukturze. Zawiera inteligentne i aktywne składniki które wnikają tylko w te miejsca uszkodzone. Produkt znakomicie nadaje się jako produkt ułatwiający prostowanie, zastosowany na suche włosy w niewielkiej ilości sprawia że włosy staną się gładsze i zdrowsze. Podnosi objętość, chroni przed wysoką temperaturą, nadaje niesamowitego blasku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wlosy najlepszy i najtanszy jest zwykly olej rycynowy, tylko niestety trzeba sie z nim troche przemeczyc. ja nakladalam toto na noc, uprzednio zmieszawszy z maslem shea, recznik na poduszke i spac. rano zmyc i wlosy odzywione. nawet mnie fryzjerka pochwalila swego czasu. musze sobie ten olej tutaj skombinowac, bo to ciagle slonce + farba + prostownica to tez nie jest najlepsze polaczenie.. Angel, sie rozhulalas, ze ho ho :D ;) gozdzik, moja siostra tez chodzi na tance, takze bedziemy razem na widowni siedziec jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm olej rycynowy to taka babcina mikstura,ale mnie by chyba coś trafiło jakbym miała spać z czymś takim tłustym:D a ty to bądź ostrożna z pomysłem spania w tym oleju,bo jak się temu panu w czymś takim na głowie pokażesz to może czasem dostać chłop zawału;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety jak mam na 9 do pracy ,to chyba musialabym wstawac o 5 ,zeby umyc, wysuszyc i ulozyc jakos wlosy ;) , wiec u mnie to odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt - mój błąd napisałam że mi wylecą włosy :p Ja stosowałam wax - rewelka, ale mało wydajny i na dłuższą metę dawał po kieszeni. Ostatnio kolezanka doradziła mi zwykłą oliwe z oliwek. Podgrzewa sie ją troche i nakłada na włosy na jakąś godzinkę i zmywa. Wczoraj spróbowałam i faktycznie - włosy błyszczące na maxa i sprawiają wrażenie zdrowszych. Niektórzy dodaja do tego jeszcze żółtko jajka i witaminy A+E (np. z capivitu) Dzisiaj idę na parapetówę połączoną z imieninami :) Będzie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×