Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Kawka ,sama napisalas ze jestes kolezanka jego synowej , wiec moze Ci to troche pomoze w rekrutacji . Nie wiem czy dostalam maila, bo ostatnio sprawdzam poczte raz lub dwa w tyg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie lepszy zestaw ze spodniami chyba ... bo ta spodnica mi sie nie podoba - troche skraca sylwetke (przynajmniej tak widze na zdjeciu) - wiem, wiem, to taki fason :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa no zobacz,dopiero miałaś nerwa,że ludzie wykorzystują wszelkie znajomości żeby mieć robotę,a tu zobacz jak szybko to wróciło do Ciebie:) samo życie a co do zdjęć to akurat ja mam zupełnie inne zdanie niż Angelowa;) i jeden i drugi zestaw fajny,ale jednak dużo bardziej podoba mi się wersja ze spódniczką,może to dlatego że sama choruję ostatnio na taki właśnie fason:) i jak tylko będę miała okazję koniecznie muszę sobie taką przymierzyć,bo jest faktycznie dość ryzykowny i nie odważę się kupić przez net bez przymiarki,ale jak już komuś pasuje to efekt super mi się podoba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Angel za opinię :) Ja się dobrze czuję w tej kiecce i Miśkowi też sie podoba, więc jest git. Ale oczywiście to nie w niej będę na rozmowy chodzić i bo zawsze pewniej czuję się w spodniach. Ta kiecka kupiona na inne okazje :) bo kupiłam ją po przecenie - obniżyli trochę cenę bo była ufajdolona przy kołnierzyku fluidem. Lubię takie okazje ;) No wczesniej facet tez wiedział że jestem koleżanką jego synowej, ale jednak wybrali tamtą. Byłam jedną z najlepszych w tamtej grupie, więc to działa dla mnie na plus, bo mnie facet kojarzy. Z obsługi komputera byłam najlepsza i zrobiłam wtedy bezbłędnie test z KPA. Mam nadzieję że zdążę przerobić resztę kodeksów i ustawę żeby sobie wstydu nie zrobić na rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja tez myslalam ,ze to oddzielnie - spodnica + bluzka . No i oczywiscie pisalam o sobie ,ze mi sie raczej nie podobaja takie \"wysokie\" (az tak, bo \"lekko\" wydluzona spodnice taka to nawet ja mam - gozdzik , kupilam ja prawie rok temu w Reserved ;) , jeszcze ma guziki na calej dlugosci z przodu ) . Ale Ty Kawka , dobrze w tym wygladasz :) . Spac mi sie chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest sukienka - ta biała część i czarna sa połączone. Na żywo wygląda fajniej bo zdjęcie takie trochę dupowate wyszło ;) Jejku jak mi się nie chce czytać tych kodeksów. Zasypiam nad tym normalnie. Dzisiaj siedzę w domku i miałam się uczyć...a ja zamiast tego planuję sprzatanie, na obiad wymyśliłam już faszerowane pieczarki :P A w ogóle z tego stresu okres mi się spóźnia i będę musiała chyba odwołać wizytę u gina na cytologie.Ech... Prawie 2 miechy na termin się czeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, to mówisz Angel że już masz taką spódniczkę od dawna? widać mam spóźniony refleks:D eee pewnie i tak sobie takiej nie sprawię,bo nawet nie mam kiedy wyjść na zakupy,ratuje mnie net a jak pisałam bez przymiarki takiej nie kupię oczy zaczynają mnie boleć,za dużo kompa:O przydałyby się jakieś okłady,albo krople,muszę pomyśleć,a na włosy kupiłam skrzypowitę jakąś wzmocnioną,w cuda nie wierzę,ale nie zaszkodzi spróbować a dziś dziewczynki co?przebieramy się i w miasto?chyba w zeszłym roku o ile dobrze pamiętam Metaxa była na takiej imprze...ale by było fajnie,ale cóż nic z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze.... to juz rok temu... duzo sie od tego czasu zmienilo - wrozka wywrozyla mi zmiane pracy i szczescie w milosci... ;) ciekawe, co zobaczylaby dzis w mojej przyszlosci.. nie macie takich chwil, ze chcialybyscie na chwilke uchylic rabka tajemnicy i zobaczyc Wasza przyszlosc za np. 5 lat?.. bo ja tak czasem mam.. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździk, myślę że pasowałaby Ci taka spódniczka :) Fajnie wygląda na szczupłych. No u mnie już sajgon koło bloku bo zaczął się handel przy cmentarzu, znalezienie miejsca przed blokiem na auto graniczy z cudem, a jeszcze beszczelnie potrafią rozstawić kwiaty na naszych prywatnych miejscach parkingowych. Już nie wspomnę że nie ma za bardzo gdzie wyprowadzić psa bo trawnik zajęli prawie cały.. Nie lubię tego okresu. Metaxa, w Egipcie obchodzą jakoś halloween? Czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje pierwsze halloween tutaj, wiec nie wiem. poki co nic szczegolnego nie zauwazylam, zadnych dyni ani niczego takiego. poza tym tu nie ma klimatu mrocznego, bo caly czas swieci slonce!!! jutro Wam powiem co i jak, moze akurat wieczorem cos sie wydarzy.. ale watpie.. :/ a rok temu o tej porze to mialysmy jazde z ptakami ;) gwozdzik, pamietasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nigdzie dzis nie ide, mam Halloween w domu ;) :D Poza tym strajkuje - nie jade jutro na groby - tylko za tydzien . Mamusia jakos to przezyla, ale pewnie nie obejdzie sie bez komentarzy rodzinki ...ale mam to w ... :classic_cool: :) . Ptaki w oknach ? :D PS. wiecie moze czy 02.11. to sklepy sa normalnie otwarte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel mysle że bedą normalnie otwarte jak w każdą niedziele. Przypominam sobie że jak 2 listopada wypadał w środku tygodnia to to był normalny pracujący dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Metaxa ptaki:D dostałabym dziś zawału serca,ktoś dzwoni do drzwi,nie patrzę otwieram,a tam dwóch chłopaków w czarnych maskach \'słodycze albo psikus\' wcześniej zamknęłam drzwi niż je otwarłam,tak się wystraszyłam!a potem miałam z siebie polewkę hahahhahaha no cóż jak się nie ma co się lubi tzn.dzisiejszej imprezy:O to się lubi co się ma tzn.pije się przed kompem;) do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, a co to za Halloween masz w domu? przebierasz sie za batmana? :D (pamietacie ten dowcip?) Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego, postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, superwysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami: Zaręczona opowiada: Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy. Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach, seksownych butach i masce powiedział, że jestem miłością jego życia! Potem kochaliśmy się przez kilka godzin. Panna relacjonuje: U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą jazdę. Mężatka na to: Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną, skórzaną bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział “co na obiad, Batmanie?\" :D no to dziewczynki, Wesolych Swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj... cos mi pachnie nowym absztyfikantem..... ;) albo odkurzeniem starego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, i jak po świętach? Ja mam dzisiaj wieczorem na firmie pożegnalną imprezę. Będzie wyżerka i alkohol. Plus jest taki ze mogłabym się nawalić bo jutro mam wolne (pojutrze i popojutrze i popopojutrze...) a minus że dostałam okres i niezabardzo imprezowo i alkoholowo się czuję więc będę robić za kierowcę . No ale może odbiję to sobie w sobotę - impreza ślubna naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa , ostatnio lubie sprzatac ;) :P ale byl fajny weekend :classic_cool: Kawka , szkoda troche, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, w kawale o batmanie to ja jak rozumiem jestem tą od obiadu tak?niedoczekanie:P:D święta i po świętach ale przed weekendem długim:D piździ u nas że brrrr,Metaxa a u ciebie jaka pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×