Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie wiem Angel,wolałabym do domu ale jak nie ma wyjścia i trzeba siedzieć w robocie to może po kawce:) ale wiesz mną się nie sugeruj bo ja nie jestem tak całkiem normalna wiesz syndrom niedopchnięcia😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge Cie popchnac jesli chcesz (np.na sciane :classic_cool: ), tylko chyba nie o takie pchniecia chodzilo Stalej czytelniczce :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo , naprawde co tylko chcemy ? :D ;) to w takim razie poprosze o ..........:classic_cool: ......... odwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, powiedz mi skad mam ją wziac ? ;) zapomnialam sie pochwalic z tego wszystkiego ,ze we wtorek odebralam juz telefonik z naprawy :). Dzwiek jest, wszystko gra , nawet mi nie pokasowali danych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czego ? w sumie to nie wiem , chyba do zycia :D ;) w sobie szukalam, sie cholera schowala chyba gdzies gleboko ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze, ze Angel nie jest odważna:) Wy my dodajcie otuchy i cierpliwości do szukania butów, a raczej rozmiaru:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak wygladam ;) a jakiego rozmiaru szukasz ? i jakiego rodzaju butow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tym rozmiarem?jakiś ponad gabaryt?to współczucia ale wiesz są większe nieszczęścia na świecie;) w sobotę przesunięcie czasu,to ja już w ogóle nie wiem jak się potem będzie wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a w ktora strone to przesuniecie ? do tylu ?? to dopiero jest nieszczescie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam znow anonimowo kwiatka na n-k czy da rade sie jakos dowiedziec od kogo ?? czy nie ma szans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans się dowiedzieć,jak anonimowo to anonimowo,ode mnie nie;) Angel ma wielbiciela:D:D:D:D:D czas taa,będziemy wcześniej wstawać ale za to dłuższy dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, rozmiar właściwie prawie że męski - 41/42:O Masakra. Szukam sportowych, myślałam, że na Allegro upoluje taniej (do 150 zł), bo są takie, ale rozmiar 376, 37, 38...:O W dodatku np Adidas rozm 41 to jest wkładka dł 26,5:O Ja potrzebuje 27, a nawet więcej:O Depresja. Więc chyba będę musiała podwyższyć wydatek do 200 zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Angel niby krótsza noc,ale jak masz w tą noc tyle do zrobienia to po prostu zrób to w dzień:P;) o kurde,ja mam 36,to chociaż coś co w sobie mam ok:O;) hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 170, no może trochę ponad 170 wzrostu, więc nie mogę mieć małej stopy, ale wystarczyłoby normalne 40, ale nie - musze kurwa mieć gire jak facet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tez ok. 170 (tylko raczej okolo - w dol ;) ) i mam 38 . Problemow z butami nie mam za specjalnie :) . Raczej z wyborem. Chociaz musze przyznac ,ze robie postepy :D . Kozaki wybieralam ponad 3 h :O , a szpilki mialam kupione po 40 minutach ;) gozdzik, dobry pomysl z tym dniem ;) , Tylko, ze wiekszosc czasu spedzam niestety w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa wiem to jest do kitu dzień w tygodniu to właściwie tylko praca niewiele więcej:O dziewczyno pobijasz wszelkie rekordy jeśli chodzi o czas wyboru butów:P dostałabym z Tobą w sklepie szału:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale oczywiscie nie chodzi mi o jeden sklep ,tylko np. o jedna galerie handlowa ,czyli co najmniej 10 sklepow z butami :D i przymierzenie np. 20 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na serio to dlugo ?? wiesz , przewaznie chodze sama na zakupy , wiec luzzzzz moja mama potrafi jeszcze dluzej ... :O , dlatego juz z nia nie jezdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jaka matka taka i córka:D no to jesteście gigantki, jesli o mnie chodzi to to są jakieś kosmiczne ilości czasu, wchodzę do 1 sklepu podoba mi się?cena ok?przymierzam kupuję wychodzę, jeśli nie gra to następny sklep,jak już kupię to następnego nie odwiedzam tylko odhaczone i zajmuję się innymi sprawami:) nie błąkam się po kilka razy w tych samych sklepach,nie przymierzam i jeszcze raz i jeszcze, i nie wchodzę do następnego jak już kupię,żeby czasem nie zobaczyć może tam jakichś fajnych i nie zastanawiać się i nie załować:) tak jak widzisz u mnie to sprawa prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole najpierw wszystko poogladac i poprzymierzac i pozniej sie zdecydowac , bo a nuz w nastepnym sklepie beda ladniejsze/wygodniejsze etc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×