Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

revalid?masz to?a ile miesięcy zalecają brać te tabletki?bo wiesz jak miesiąc góra dwa to może bym się skusiła,wkurwia mnie już to gubienie włosów zimno u was?hm tu ciepełko:classic_cool: no i ja pracuję dziś normalnie nietety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ,ja tez nie wiem ,czy ten klient sie wyrobi, czy nie - takze nie wiem ,czy nie bede siedziec tu "normalnie" ... w sumie wszystko mi jedno - i tak dzis nic nie robie po pracy , jutro mam te paznokcie , a w domu tym razem nikogo nie uwiezilam ;) revalid zaczne dopiero brac, ale mysle ze miesieczna kuracja wystarczy - zwlaszcza ,ze bierzesz skrzyp. Mi sie wlasnie skrzyp konczy , zaczne brac revalid, a pozniej znow moze jedno opakowanie skrzypu kupie i bede brac co dwa -trzy dni . A jak Ci tak bardzo wypadaja , to moze idz po recepte po ten Alpicort E ? (do wcierania jest w skore glowy ,albo inngo miejsca ,z ktorego Ci wlosy wypadaja ;) :P ) . Tez swoje kosztuje niestety :O (ponad 70 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z innych miejsc to mogłyby wypadać a nie chcą,szkoda nie obraziłabym się:classic_cool:;):D to do wcierania sobie daruję,nie chce mi się,+ cena mnie powaliła, a to se kupię dzisiaj ten revalid,poczytałam trochę opinii,faktycznie podobno działa to się przekonam na własnej skórze a wiesz czy można jednocześnie skrzypowitę i ten revalid?czy to juz za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednoczesnie nie za bardzo - za duzo - pytalam pani dermatolog :) , jedno skoncz, drugie zacznij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna z Łomży
na te 43 urodziny kup mu koniobijkę automatyczną , albo zrób mu loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma :classic_cool: sprawdzcie @ :P a ja mam pytanie za 1000000 punktow ;) co kupic facetowi na (trzydzieste trzecie i pol) imieniny ? :D ;) , mam dwa dni :D ;) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz odpowiedz 2 posty przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł z tymi czekoladkami gwoździk :) od razu mi wyobraźnia ruszyła: dostać takie np. WILL U MARRY ME? ;) albo dać facetowi: BĘDZIESZ TATĄ :D albo jeszcze lepiej: SPIEPRZAJ DZIADU :D albo POKAŻ PTAKA!!! :D nie ma to jak kreatywnie zacząć tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu na wysylke , zreszta musialby byc w domu ,a z tym ciezko ;) chociaz to \"POKAŻ PTAKA\" mi sie podoba ;) , moze na urodziny dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dzis chyba pojade do jeszcze jednego CH , jest tam stoisko z produktami z www.toys4boys.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie marudź:P weź się w garść:P ;):D🌼 mnie za to rozkłada kompletnie,całe święta byłam do kitu,no to wpadli na to że będą mnie leczyć gorącą herbatą z wódką,na co mój ojciec eee z wódką słabo dajcie jej ze spirytusem to ja postawi na nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wypilas? ;) ja nie wypilam ani grama alkoholu ,ale czuje sie jakbym wypila ze 2 litry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Angel fajne fotki, te z osiołkami najfajniesze :) Kurcze ale bajer z tymi czekoladkami :) Szkoda że święta tak szybko się skończyły.Czuje się zmęczona.Na dodatek auto nam sie dzisiaj popsulo (wzielismy drugie auto z firmy) no a jutro mamy kontrolę w pracy więc bedzie niezla zadyma..:O no i jeszcze dostałam okres...Mam nadzieję ze jutrzejszy dzień szybko przeleci, popołudniu ma do mnie przyjechać mój przyjaciel na ploty i lody. A na piątek mam już kupione bilety na kabarety żeby sie odstresować całym popieprzonym tygodniem pracy. A no własnie przypomniało mi sie- nasza firma będzie organizowała wyjazdy - 6 dni w Paryżu (niestety autokarem błe) za jakieś 1300zł, kraje Beneluxu, Kraków i zamek Czocha - zamek gratis-jako wyjazd integracyjny.Ciekawe czy będę jeszcze tak pracowała i czy starczy mi na to kasy i urlopu i ochoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przyjaciel na lody\" powiadasz Kawa.... ;) to może być w rzeczy samej ciekawe popołudnie ;) Angel, a czemu spałaś 3 godziny? ;) kurde, słucham ostatnio cały czas muzy z tego serialu \"Tancerze\", szczególnie polecam: Jamal - Pull up http://www.youtube.com/watch?v=sfAoo44mE04 Lenka - The Show http://www.youtube.com/watch?v=YHKDCqnH_7M dobranoc 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×