Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ps. na cenach kostiumow sie nie znam , musze sie rozeznac ... , dawno nie kupowalam , a stary oczywiscie ladnie na mnie wisi- a raczej spada :D ; zreszta ta firma ma siedzibe w Wawie, moze by bylo rade podjechac ew. umowic na na wymiane jakby rozmiar nie pasowal :) pogoda taka se...raz pada,raz duszno, raz burza , taka troche lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby się z tą Tunezją udało byłoby miodzio;) a jeśli chodzi o pogodę w naszym pięknym kraju to wciąż nie tracę nadziei chociaż optymizmu mam jakby mniej, ale jak dobrze że nie jedziemy nad morze tak jak mój brat tzn.w tę niedzielę wiesz strój się przyda tak czy tak,trzeba chociaż jeden mieć i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo trzeba miec i tego sie bede trzymac :D . Wy jakos mw polowie lipca ruszacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w tych okolicach, jak narazie to wygląda,że bardziej przyda mi się kamizelka futrzasta niż strój kąpielowy zresztą niech se teraz wieje i pada i się wywieje,żeby później był miód malina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kamizelka futrzasta i futrzaste kozaczki :classic_cool: nowy trend nad baltykiem ...a sluchaj, moze znajdziesz gdzies futrzaste bikini ? :D ;) a propo kozaczkow , niektore panienki nadal w nich widuje...nawet jak nie wieje i nie jest zimno :O za stara chyba juz jestem na dzisiejsza mode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a właśnie mi przypomniałaś jak to kiedyś wieki temu dostałam taki komplecik bikini,z sexshopu i właśnie tam w różnych miejscach dyndały takie skrawki futerka,raz jeden to cudo założyłam oczywiście nie na plaży:classic_cool: ale miałam wtedy polewkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak miło się Was czyta po ciężkim dniu pracy i staniu przy garach :) Angel, ale być może ten romiar 38 stroju będzie pasował, musiałabyś zadzwonić i się zapytac czy to typowa rozmiarówka czy może bardziej okreslenie średniej wielkości miseczki. Ja kiedys kupiłam strój w necie własnie rozmiar 36 i sie okazał za mały. Teraz mam 4 stroje :D:D A swoją drogą super prace ma Twój R. Na krótką metę bo jakbym miała takiego męża , dziecko, obowiązki...to w końcu szlag by mnie trafił że ciagle go nie ma... albo bym była zazdrosna... No a wracając do tematu biurowej kolezanki własnie sęk w tym, że ona własnie ciągle narzeka że zmęczona chodzi, wszystko musi robić sama itp. A potem przyznaje że sama go tak nauczyła że on nie musi nic w domu robić, nawet z synkiem sie nie pobawi. A raczej maminsynkiem nie jest bo jest żolnierzem zawodowym...pan major hehehhee A mój Misiek dzisiaj sobie wybył z kolegami do multikina na terminatora, więc mam spokojny wieczór. Zrobiłam sobie paznokcie u stóp, a na rekach chyba spiłuje na bardzo krótko bo szykują się ekstremalne zabawy na poligonie w zamku Czocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między innymi wspinaczka na ściankę, zjazd liną z wieży zamku, strzelanie karabinem z lunetą optyczną, rzucanie granatami i takie jakieś wojskowe rozrywki gdzie raczej długie pazurki bedą bardziej przeszkadzały niż pomagały ;) No i znam juz menu na kolację - prosiak pieczony, szaszłyki, pieczone ziemniaczki, chleb wiejski ze smalcem, pierogi, zurek, zupa gulaszowa i jeszcze jakieś inne rzeczy ktorych teraz niepamietam - no ale jednym słowem wielka pyszna wyżera :D:D:D Oczywiście zdjecia zobaczycie.Mam zamiar zrobić pełną dokumentację (na ile mi pozwolą inni pracownicy będący w stanie nieprzyzwoitego upojenia alkoholowego hehehe) Angel to rewelka, malowanie psa - dla mnie to akurat normalka. Jak ktoś chce coś pomalowac, namalowac, przemaliwać to idzie do mnie :) Nie wiedziałam że też masz talent w tym kierunku. Goździk a jakiej bielizny szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze coś ;) Ogladałam ostatnio swietny film - polecam. W dużej mierze nawiązuje do zagadnień z książki "dlaczego mężczyźni kochają zołzy" - http://film.onet.pl/16057,,Kobiety_pragn%C4%85_bardziej,film.html "Kobiety pragną bardziej" Polecam - lektura obowiązkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczki...mhm fajny pomysł:) Ze swojej strony polecam natomiast piłkarzyki. Ja mojemu kupuję, ale na 29te. Myślę, że na 40 to też dobry pomysł, jeśli Pan Ukochany jest typem zaglądającym do pubów. http://www.stolybilardowe.net/p/pl/41/pilkarzyki+proyasport+s10.html Do tego dokupić np beczkę piwa i jest gites. Takiego prezentu spodziewałby się pewnie prędzej po znajomych płci męskiej, a tu psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka, sek w tym ,ze ja zadnego talentu nie mam w tym kierunku ,ale pomalowac psa na jeden kolor, to mysle ze dam se rade ;) Najwyzej bede jechac pod zachodnia granice po drugi egzemplarz :d O tym filmie slyszalam, ale jak sie na niego zaczelam wybierac, to skonczyli grac w kinach, ale moze kiedys jak nie zapomne ,to se wypozycze na dvd - o ile jest w wypozyczalniach :) A uczte bedziesz miala niesamowita... az mi slinka poleciala ;) , no i super te ekstremalne zabawy... ehhh musze pogadac z R, zeby nam zrobil taka impreze integracyjna jak zalozy firme :classic_cool: :P ;) Gozdzik ,a czemu w tym komplecie nie bylas na plazy ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o tym filmie nie słyszałam chyba,nie przypominam sobie,zapamiętam co by obejrzeć przy okazji faktycznie Kawa super impreza się szykuje,teraz tylko trzymaj kciuki za pogodę:) pytasz się mnie Angel czemu w tym komplecie nie byłam na plaży?:D hmmm no właśnie czemu,byłabym hiciorem to pewne:classic_cool: bielizny już nie szukam,kupiłam:D chciałam stanik z odpinanymi ramiączkami,no i mam 2 sztuki,plus do tego majtaski takie fajne:P nie zorientowałam się w sklepie,ale jak wracałam sprawdzam metki z cenami i się babka rypła i mam te majtaski gratis i to nie jest 5zł Angel,kawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,ok juz parze,a potem lece do ZUSu :O , nie chce mi sie ale podjade dla spokoju sumienia ;) .No i jeszcze musze na poczte podjechac, jakies awizo mialam ... A po poludniu CHYBA bede malowac psa :D ,albo jutro , zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.fajnie z tymi gratisowymi majtkami. Mi raz sie zdarzylo w Auchan, ze babka mi nie policzyla za wszystkie soki tylko za jeden ,ktory wyjelam z kartonu zbiorczego , i zeby nie bylo , powiedzialam ,ze jest ich 6 :P No a kiedys - to dla rownowagi chyba :O - nie wzielam jednej reklamowki zakupow ... Olsnilo mnie w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pijemy:) pewnie tak to już w życiu jest,że równowaga musi być zachowana (powinna) dobrze,że się weekend zbliża:D kumpela ta o której pisałam,się odezwała sama po kilku dniach,ale teraz to ja mam jakiś taki niesmak po tej sprawie,i jak pytała co robimy w weekend czy byśmy się nie spotkali to się wymigałam,jakoś nie mam ochoty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra , bylam w tym ZUSie , na miejscu mi sprawdzili i okazalo sie ze wszystkie skladki mam placone na biezaco ... uff . No to teraz musze sie zastanowic co robic...Bo nie wiem jeszcze. Zreszta to zalezy od tego czy jak pojde 1.07 do biura, to czy mi dadza pieniadze za czerwiec..jak nie,to niech mnie w duu..e pocaluja i nic nie podpisuje :P Trzeba przygotowac jakis lunch i biore sie za malowanie psa :D ;) a co robisz w weekend Gozdzik ? :) pogoda dzis rewelacyjna :D :classic_cool: ,nie wiem jak tam u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam jeszcze cos takiego: " Zwolnienie lekarskie L4 i zasiłek chorobowy przysługuje pracownikowi zwolnionemu z pracy, jeżeli zwolnienie wystawiono do 14 dni od ustania tytułu ubezpieczenia chorobowego (dzień zwolnienia z pracy) i niezdolność do pracy trwała co najmniej 30 dni" hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale \'i niezdolność do pracy trwała co najmniej 30 dni\' więc nie pasi:D nie kombinuj Angel bo przekombinujesz,normalnie idź na to L4 i tyle, jak tata radził co ja robię w weekend?w niedzielę jedziemy na 30tkę,w sobotę może imieniny mojej siostry a może nie,nie wiem jeszcze,nie obrażę się jak sobotę przesiedzimy w domu:) kumpel wraca znad morza,leje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, tylko ze NIGDY nie bylam jeszcze na lewym L4 , jak to sie zalatwia ? ;) mam szukac w necie lekarzy i ich pytac,czy mi wystawia ? a moze isc normalnie do przychodni i powiedziec ze sie stresuje w pracy,nie sypiam etc. ? a u nas pogoda dzis rewelacyjna, tylko zeby nie padalo w nocy ,bo na balkonie pomalowalam psa i schnie :D dzis byl latwiejszy etap, bo calego na czarno (zeby i oczy pozaklejalam tasma :P ) ,jutro - jak wyschnie , musze mu koncowki lap pomalowac na bialo :O i pod szyja kawalek ... tiaaa, to juz wyzsza szkola jazdy ... a tabliczke z imieniem tez juz mam , zrobili mi od reki dzis :D , tylko napis nie jest grawerowany,bo taki bylby mniej widoczny, tylko jakis taki natryskowy :) hmm moze pogoda sie jakos tam ustabilizuje , trzymam kciuki,bo kurde szkoda urlopu jakby co ... nie wiem ,czy pytalam wczesniej - sami jedziecie czy jakas ekipa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nigdy nie załatwiałam,ale podobno idziesz normalnie do rodzinnego mówisz mu jak sprawa wygląda,ktoś gadał że 50zł za takie zwolnienie, i wiadomo że nie dostaniesz od razu na miesiąc tylko tydzień albo dwa,no i chodzisz potem po następne żeby mieć ciągłość aha no i wysyłasz je do zusu poleconym ostatniego możliwego dnia(masz na to 7dni chyba) żeby Ci nie wlecieli na kontrolę;) a i lekarz ma napisać \'może chodzić\" a nie że leżeć bo wtedy jesteś udupiona w domu no i chyba tyle:) daj fotę psa:D jedziemy większą brygadą,chociaż nie powiem na froncie ja->mój mąż ostatnio extra:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skads chyba znam ten front ostatnio :classic_cool: ;) a to wysylam te zwolnienia do ZUSU? a nie do firmy ? no i niestety - fotki psa nie bedzie ,aparat polecial se daleko dzis, wraca jutro wieczorem chyba, o ile sie zdazy przesiasc na ostatni samolot do ojczyzny ;) a z komorki nie mam tez jak przeslac na kompa... chyba ze podasz mi swoj numer, to Ci wysle mmsem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak firma nie będzie istniała to chyba do niej nie wyślesz co?;) no właśnie u nas tak jak u Was jest ok:) do czasu z pewnością;) dobra mogę Ci dać ten nr luuuz (wtedy będę miała i twój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , firma narazie istnieje ... najwyzej zapytam lekarza ,albo poprosze o dwa egzemplarze :P ;) ide sprawdzic maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie ten numer ? czyzbys sie jeszcze zastanawiala czy jestem tą za ktora sie podaje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, to byl pies R. , on mowi, ze Zuza to nie pies ... :D ;) takze zadnej sarenki nie moglby miec...hehhhehee jutro dosle fotke psa z bialymi elementami (moze byc smiesznie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×