Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

noooooooooooooo , tego chcialam :) Gozdzik, sliczna ta Twoja Ola :) 🌼 , Ty tez super wygladalas w tej sukience :) ,no i masz przystojniaka w domu :D ;) . U mnie juz ok (prawie) , wyjazd bedzie na 99% :D ,tylko nie znam dokladnie daty wyjazdu - czy niedziela, czy poniedzialek ;) . Ale 2 tyg. spokoju , bo w sluzbowej kom nie mam roamingu :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw na tydzien do Hohenems (Austria) nad jezioro Bodenskie, a pozniej (prosto z Austrii) do Bordeaux ,do Francji :classic_cool:. I uroczyscie oswiadczam, ze jak cos nie wyjdzie z tym wyjazdem , to na swiecie zmniejszy sie liczba ludnosci ;) . Przynajmniej o jedna osobe :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to oby tylko doszło do tego wyjazdu:) jak człowiek się nastawi,a miałoby coś nie wypalić to może coś trafić:O Kawa się nie odzywa,to chyba mimo nerwów jednak gdzieś polecieli to i Wam się miejmy nadzieję uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej i u nas wyjdzie ;) najwyzej wroce wczesniej , samoloty lataja codziennie :P :D a co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam kiedy ;o ;) jesli zdaze ,to moze w sobote podjade, zeby miec na wyjazd :D ;) jesli nie , to trudno ... jakos przezyje :) zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeewam dzis :) a siedze tu do 16 :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup a co se będziesz żałować:P;) a ja właśnie zliczyłam wszystkie wydatki komunijne, powiem Ci że kwota która mi wyszła jest powalająca a kiedy jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno powalajaca kwota wyszla , oczywiscie piszesz w serii \"duzo\" , a nie ze \"malo\" ;) ? start wycieczki w niedziele :D ale sie ciesze :classic_cool: tylko musze zmienic o jeden dzien rezerwacje hotelu w Austrii ,a dzis jak tam dzwonilam , to nie bylo osoby,ktora by mowila po angielsku. Facet po niemiecku, ja po angielsku, ale jakos dogadalismy sie ,ze mam zadzwonic jutro o 8 rano , i wtedy bede mogla z kims porozmawiac :D ;) . aaaaaaaa :classic_cool: wyszlo na to ze w Austrii szkolenie konczy sie w czwartek , a w Bordeaux zaczyna sie we wtorek, wiec mamy 4 dni \"wolne\" (ja to w ogole mam wszystkie wolne ;) ) . No i najpierw myslelismy ,zeby se skoczyc do Paryza (poszukac Prezentu :P ) ,ale ostatecznie zahaczymy o Szwajcarie (bo w Paryzu oboje juz bylismy ) . Co prawda ten wyjazd to nie Kenia ...ale i tak sie ciesze :) :D . A tak na serio - to dopiero zaczyna do mnie docierac, ze czeka mnie fajny wyjazd. Bo jeszcze do niedawna tak troche niedowierzalam ,ze sie uda ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel,gdzie->ważne;) z kim->ważniejsze;) tylko się tam nie pozabijajcie od tego nadmiau swojego towarzystwa:D a tak serio mówiąc wykorzystaj ten wyjazd najlepiej jak potrafisz:classic_cool: no i wypocznij sobie:) hmmm znaczy,że będę się tu sama kisić?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, tylko bylam w Ambasadzie Syryjskiej (pytali sie mnie,czy nie mam przypadkiem korzeni tam :D ;) ) ...potem do banku, jeszcze musze cos mamie kupic na Dzien Matki , filtr przeciwpylkowy do klimy, i 1000 innych spraw musze zalatwic (m,in psa odwiezc do rodzicow, MOZE kupic klapki etc.) no a dzis jeszcze prawie normalnie pracuje ;) . Acha - sprzatam biurko powoli tez :O A teraz nie moge sie zdecydowac na hotel w Bordeaux. Bo to oczywiscie ja wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee z wyjadem zwiazane sa tylko hotele, ktore ja wybieram, bo on i tak bedzie na szkoleniu. Ambasada Syryjska byla "przypadkiem" . A reszta spraw jest moich , bank - bo musze wplacic kase, filtr - do samochodu ojca , prezent dla mamy - mojej , klapki - dla mnie :D itp. Nie mam sily jakos dzis... a jeszcze musimy usiasc i zastanowic sie nad ta Szwajcaria , bo nie wszystko da sie zobaczyc ;) a mi jest ciezko wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooo :D , tylko sie okazalo nagle, ze jakos malo czasu zostalo i ledwo co sie wyrobie ;) bede sie odzywac - na pewno do piatku ,bo w Austrii mam bezplatny net, a wezme laptopa R. :P , w Szwajcarii - to nie mam pojecia jeszcze jaki hotel gdzie i za ile ;) . A we Francji jakos tak dziwnie napisali i wiem jedynie ze net bezprzewodowy jest, ale nie wiem ,czy jest platny ? a wiesz ze w innych hotelach bylo nawet kolo 10e/h ?,wiec troche drogo :O . A ze wyjazd mam calkowicie bezplatny (all inclusive :D ;) ) ,to nie chce tez naciagac go na wszystko ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, w niektorych hotelach ten net to masakra, te 10e/h to chyba max byl, bo byl tez np. 5-6 e/h czy 2e/24h :D ;) ale net nie byl najwazniejszym czynnikiem , tylko odleglosc od centrum ,odleglosc od miejsca szkolen , itp. co do fot na biezaco to zobacze :P bo z tej Austrii to pewnie duzo nie bedzie , co tam ,tylko gory i jezioro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja to nie wiem czy sie zmieszcze w jedna walizke :O ;) , dobrze ze on jak zwykle malo rzeczy wezmie, to ja to nadrobie :D ;) a co do spokoju :classic_cool: , powiem tak - uspokoil sie :D , po tym jak go rozdraznilam w srode ;) jak wrocil (no samo tak wyszlo :P ) , wczoraj bylo juz ok , a dzis juz mysle ,ze zapomnial o prawie wszystkim. W kazdym badz razie ja staram sie nie draznic lwa ;) . No chyba ze juz bedziemy w drodze powrotnej do domu :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna111
Wiagra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooooooo :classic_cool: padam :D , tu jest tak goraco ,ze szok :P wczoraj to w sumie zwiedzilismy (samochodem, bo bylismy zmeczeni) okoliczne wioski i gory (serio ,to wyglada tak, jakbysmy sie przeniesli do jakiejs alpejskiej wioski , no jak z obrazka wszystko :D , tylko sie rozgladalam ,czy jakas Heidi nie wyskoczy zza krzaka :d ;) ) Dzis wybralam sie sama do Bregenz (tu moglabym zamieszkac, serio ❤️ , pieknego i urokliwego miasteczka nad j.Bodenskim. Wjechalam kolejka na gore (super widoki) .Jak R wroci ze szkolenia = jedziemy na druga kolejke ;) . Jutro w planach wycieczka do ruin jakiegos zamku,a po poludniu jedziemy na wyspe Lindau (niemiecka, tu jest blisko granicy) . W czwartek najprawdopodobniej rejs statkiem ;). To narazie tyle . Odezwe sie jeszcze , buzka 👄 ps. jak pogoda ? bo tu jest 28-30 st. w cieni i zaluje ze nie wzielam bikini :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zazdroszczę!;) odpoczywaj ładuj akumulatory:) tutaj też cieplutko,ale nie wiem ile jest stopni i chyba nie chcę wiedzieć,co mi po tym jak siedzę w robocie ale ciepło,słońce świeci mama moja w jeszcze cieplejszych krajach to Jej mmsa wysłałam, i trzymając się zasady,że matkę masz tylko jedną do teściowej 0 życzeń i nie jadę:classic_cool: zresztą dziś to i ja mam święto:) trzymaj się Mała;) i do napisania😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pogoda troche sie popsula :/ wczoraj nawet byla burza wieczorem ... a dzis niebo zachmurzone ,ale i tak za jakas godzine wychodze (czekam az mi wlosy wyschna ;) ) i ide szukac tych ruin zamku :D . Co do reszty plan narazie bez zmian, tylko musimy gdzies jeszcze wcisnac muzeum Rolls-Royce\'a ,bo se znalazlam w necie niedaleko . A co u Ciebie ? milego dnia :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babko;) taa chyba ogólne pogorszenie pogody,chociaż odrobina deszczu jeszcze nikomu nie zaszkodziła,no i drzewa i trawa od razu lepiej wyglądają to mówisz,że korzystasz ile się da?a nogi to Cię od tego chodzenia nie bolą?:P bo jak się jest przyzwyczajonym do samochodu;) co u mnie?a co ma być,praca, na wieczór chyba se jakiś film wypożyczę,bo tu akcja mecz,a mnie to tyle obchodzi co nic:P a i dostaliśmy zaproszenie na wesele,czerwiec spoko się pobawimy no to wiesz,trzymaj się ramy to się nie...;):D buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×