Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

gozdzik to bardzo nierozsadne 😠 , ja tak zrobilam i jedyne co mi zostalo to leczenie kanalowe... w trakcie ktorego okazalo sie ze mam tak waskie kanaly,ze zaden sprzet tam nie wchodzi , nawet najciensza igla :O , wiec najpierw dentysta musial mi poszerzac te kanaliki i dopiero pozniej mogl leczyc :O , i co gorsza kosztuje to duuuuuuuuuuzoooooo kasy :O , i jeszcze wdalo mi sie jakies zapalenie dziasla przy tym zebie i walcze z nim (zebem) juz drugi miesiac :O . Mam nadzieje ze kolejna wizyta bedzie ostatnia .... Jedyny plus to taki,ze mam baaaaaaaardzo przystojnego dentyste :D ;) :P a tak w ogole to wrocilam z aerobiku - latino i jeszcze szuram :D Bylo bosssko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Ledwo sie dzisiaj wybudziłam... Późno sie położyłam i miałam cieżki poranek... Równo za tydzień zaczynam fitness :D :D Wcinam musli z jogurtem...Słoneczko praży przez szybę prosto w monitor (po przeprowadzce mam za soba wielkie okno - jeszcze bez rolet) Prawie nic nie widzę :) Weekend spędziłam u teściunia. Odwiedziliśmy znajomych z 8 miesieczną córą. Potem pokażę Wam ją - mam zdjecia. Jest śliczna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie podzielam Twojego entuzjazmu Kawa... spałam tragicznie.. to będzie długi i ciężki dzień... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wyspalam :D , polozylam sie wczoraj przed 20 ;) , no ale musialam odespac tez sobotnio-niedzielna noc :classic_cool: ... narazie mam luzy , bo szefowa na Mazurach ;) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,no więc było to tak: obudziłam się w sobotę rankiem i coś dziwnego,bo widzę swój policzek,dotykam,pędzę do lustra,no pięknie pół twarzy spuchniętej,a potem było już tylko gorzej,wyglądałam jakbym dostała w twarz:P wieczorem na imprezie kazali mi zapić to czystym alkoholem,to zapiłam finlandią i opuchlizna trochę zeszła,wczoraj lepiej,dziś jeszcze trochę nienaturalnie wyglądam,ale już tragedii nie ma, zaraz jak całkiem zejdzie umawiam się do dentysty,nr tel już mam;)pewnie mnie nie stać tak jak piszesz Angel,ale nie mam wyjścia, a że się boję w jasną cholerę to muszę iść do dobrego specjalisty,z dobrym sprzętem,takiego co to wyeliminuje ewentualny ból do minimum,a taki to koooosztuje,oj zaboli głowa:O a i ja się dołączam: spałam wyśmienicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nie tylko ja mam zasadę ze jak ząb nie zaboli to mnie siłą nie zaciagną do dentysty....Niestety strach silniejszy ode mnie... Kurde piętro nizej jakis remont...malują coś śmierdzącą farbą i siedzę jak naćpana...Otworzyłam okno i siedze ubrana jak eskimos...:O Angel a moze cos więcej na temat nieprzespanej nocy...? Co jakis czas wspominasz o jakiejśc randce mimochodem...ale żadnych szczegółów - wię słuchamy Cię teraz uwaznie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P no ostatnio nie spotykam sie z nikim nowym na randki ... tylko od czasu do czasu z Wojtkiem (pamietacie go ? ;) ) tylko nie wiem do konca o co chodzi w tym wszystkim ... bo spotykamy sie raz na jakis czas , raczej z jego inicjatywy , chociaz czasami musze mu sie przypomniec ;) ... ostatnio w tygodniu byl u mnie ogladac zdjecia z wakacji (wypilismy sobie winko) , potem mielismy sie umawiac na weekend ... wiec w weekend najpierw zadzwonil, potem przyjechal po mnie kolo 19 i pojechalismy do jego znajomego na mala imprezke... jako ze bylo daleko i kazdy pil , to musielismy przenocowac ;) Dostal nam sie jeden pokoj, ale bylo grzecznie :P (no prawie grzecznie... ;) ,ale stwierdzilam ze nie chce znow zaczynac zwiazku od sexu, wiec chce go \"przetrzymac\" .... ) Tylko kompletnie nie wiem , jak to wyglada z jego strony... (jak mnie odwozil rano w niedziele ,to uslyszalam , ze \"ma nadzieje ze nie byl za nachalny, ale nie czesto ma okazje spac u boku tak pieknej kobiety :P :D \" .... i nic na temat jakiegos spotkania czy cos.... :O ) aacha , Michal (ten \"tajemniczy\") tez od czasu do czasu sie odzywa, ale narazie nic z tego nie wynika....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i nie napisalam o tym dlaczego noc byla nie przespana :D imprezka skonczyla sie kolo 5 , spalismy do 8 ... wiec troche za malo jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel no mysle ze facet chyba jest wporządku :D Widujecie sie, zabrał Cie na impreze do wsoich znajomych. Dobierał sie - no zdrowy objaw :D:D:D A rano skomplementował i chciał sie upewnić czy nie posunął sie za daleko - znaczy ze nie chce popsuć znajomosci przez zbyt szybki atak na bramkę ;) A że od razu nie zdeklarował sie do spotkania - no przecież macie kontakt wiec nie musi od razu zaklepywać sobie terminów na Sylwestra ;) Angel a co Ty o nim myślisz..? Podoba Ci sie? Goździk -łączę sie z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez widzialam Stala , ale chwilke tylko ...macie do niej maila ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? (pisalam do niej wczesniej na gg, ale byla wtedy niedostepna , wiec nawet nie wiem czy to dostala....a dzis nie mialam czasu jej zagadac...) co do Wojtka... lubie go, lubie z nim sie spotykac, rozmawiac itepe... i wyglada calkiem normalnie ;) , na swoje lata wyglada , ale mi to nie przeszkadza , pokazywac sie z nim publicznie moge :d :P ;) , spokojnie ;) Tylko ze wcale nie czuje ze to jest \"TEN\" itd...Myslicie ze to moze przyjsc z czasem ? Czasami tylko mialam ochote np. wziac go za reke ;) , czy pocalowac...ale jakos chce narazie poczekac.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi nie poszło:O siedzę od rana sztywna ze strachu,a teraz dzwoni miła pani,że przeprasza etc. i wizytę będę miała dopiero w czwartek wieczorem,o ile wcześniej nie umrę ze strachu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wytrzymasz tyle ? tylko nie rob tak jak ja , jak juz tabletki nie dzialaly (nie popijaj alkoholem , zeby zasnac ... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,nie no o alkoholu raczej nie ma mowy,swoją dawkę wypiłam w sobotę;) nie boli teraz jak jeszcze jest opuchnięte,kwestia czy nie zacznie boleć jak to spuchnięcie zejdzie,muszę mieć nadzieję że nie zacznie...kurka boję się jak jasny gwint,szkoda że muszę tak długo czekać,czekanie tylko potęguje strach, swoją drogą to ile mnie ta "przyjemność" będzie kosztować?ciekawe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ... czy \"tylko\" plomba, czy leczenie kanalowe ... ja za swoj zabek (1. oczyszczanie i zatruwanie 2. wymiana opatrunku 3. poszerzanie kanalikow 4. zalewanie kanalikow 5. teraz bylo oczyszczanie dziasla (gratis :D ) , i w miedzyczasie usuwanie kamienia ze wszystkich + fluoryzacja ) zaplacilam juz na pewno ponad 500 zl :O :( , a jeszcze mnie czeka plombowanie .... , O ILE dziaslo sie wyleczylo ze stanu zapalnego (jesli nie, to czeka mnie wizyta u chirurga :O ) MASAKRA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity zmieńcie temat bo słabo mi sie robi.... Jade zaraz po jakąś wyżerkę na koszt szefa :D:D:D:D Wiecie co? Mój Misiek coś napomknął o tym że może by wyjechać do pracy do Anglii... :O :O :O Oczywiscie wiązałoby sie to z tym że pojechałby sam - bo ja musze zostac tutaj z chorą mamą..Jakos sobie tego niewyobrażam jak on to widzi... Rok? Dwa lata bez niego? A co z zakładaniem rodziny? Chciałabym przed 40stką (;) ) urodzić dziecko.. Mam nadzieje ze ten pomysł rozejdzie sie po kosciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Cie zaskoczyl :O , nie wiem co bym na Twoim miejscu zrobila... ? Chyba jedynie starala mu sie to wyperswadowac ;) a sluchaj ... czego mu w ogole brakuje tu ? Przeciez ma dobra prace , super szefow , etc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale ja przynajmniej do czwartku mogę być monotematyczna:O kupiłam sobie wczoraj kozaki:D 350 zaprzyjaźniona pani zeszła na 330zł, przezornie kupiłam przed dentystą,bo potem to mogłoby mnie na nie najzwyczajniej nie stać(zdjęcia nie wrzucę aparatu niet) a tak są fakt dokonany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm czego mu tu brakuje? Widzisz Angel - żyjemy sobie w zawieszeniu..Mieszkamy w mieszkaniu które jest własnością mojego brata.Mamy własne 2 pokojowe-które wynajmujemy, bo jak sie okazało ze muszę sie opiekować moją mamą sama - stało sie ono dla nas po prostu za małe.Na większe mieszkanie czy dom - w chwili obecnej po prostu nas nie stać. Powoli zaczynamy mieć dośc tego ze nie mieszkamy na swoim i nie urzadzamy sobie własnego gniazdka jak inni. Myśle ze to głowny powód - kasa na dom albo wieksze mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od Stalej 🌼, wlasnie z nia doslownie zamienilam pare zdan na gg :) , corcia od wczoraj w przedszkolu , a Stala od wczoraj szuka pracy ... trzymamy kciuki :) Kawa, a nie mysleliscie zeby "zamienic" te wasze dwupokojowe mieszkanie na jakies wieksze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×