Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

cos mi sie z żołądkiem porobiło...Byłam na pogotowiu, dali dwa zastrzyli w dupe..Potem lekarz..i tylko tabletki.Żadnych skierowac na usg, czy krew, czy chociaż prześwietlenie...Masakra.Po co ja płace składke na fundusz zdrowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Kawa , a moze sama zrob sobie te badania , chociaz krwi ? Tak dla pewnosci.... Niestety tak wyglada nasz polska sluzba zdrowia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel co kupić,bo tego się nijak nie da otworzyć:P albo ja nie umiem;) Kawa co ci się stało,że aż na pogotowiu wylądowałaś?😘 dziś mam dentystę,dzwonili czy mogę przyjść dziś,a że czym wcześniej tym lepiej to idę wieczorem,jestem sztywna ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, badz dzielna ! ;) a ten link pokazuje drink \"sputnik\" tekst na opakowaniu jest wazny : Wypijasz polowe, dolewasz wodki wypijasz polowe, dolewasz wodki wypijasz polowe ,dolewasz wodki ... ... ... czynnosci te powtarzasz do uslyszenia wyraznych sygnalow z kosmosu :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo zdjecia -Angel ja tego nie widziałam w sklepach ale motyw niezły hehhee A co mi było? A nie wiem..Dalej mnie coś boli. Albo woreczek żółciowy..albo dwunastnica...albo żołądek...Rosyjska ruletka. Jak nie przejdzie to moze gdzies prywatnie na usg pójde i tyle no... Goździk trzymam kciuki za Ciebie. Jutro zdasz relacje jak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik , zyjesz ? ;) ja mam dzis (mam nadzieje) ostatnia wizyte zwiazana z moim zebem ... Inaczej zbankrutuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc na początek ten ząb od którego tak spuchłam: opatrunek+leczenia kanałowe,2kanały+odbudowa po leczeniu kanałowym=600zł nie pomogło nawet że pan pięknie znieczulił,i nic a nic nie bolało,nie pomogło że pan dentysta baaardzo fajny,młody etc;) nic nie pomogło,cennik mnie pokonał:O AŻ takiej ceny to sie nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wygląd dentystów chyba też;) pan dyspozycyjny w każdej chwili 24h/dobę 7xw tygodniu w razie bólu czy spuchnięcia dzwonić bezpośrednio do niego na kom.płacisz więc masz prawo wymagać;) jakkolwiek by to nie zabrzmiało:P naprawdę mnie pokonał ten cennik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyciestwo ! :D koniec leczenia ! Pozostale zeby zdrowe , tylko musze kiedys zajac sie \"osemkami\" , ale to za jakis czas, bo teraz i tak nie mam na to kasy :P (no i co najwazniejsza narazie siedza bezbolesnie) Musze oplacic ubezpieczenie auta :O 😭 , chce sie zapisac na angielski :O , no i odkladac na wakacje ( ciekawe z czego ? ? ? :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyciestwo ! :D koniec leczenia ! Pozostale zeby zdrowe , tylko musze kiedys zajac sie \"osemkami\" , ale to za jakis czas, bo teraz i tak nie mam na to kasy :P (no i co najwazniejsza narazie siedza bezbolesnie) Musze oplacic ubezpieczenie auta :O 😭 , chce sie zapisac na angielski :O , no i odkladac na wakacje ( ciekawe z czego ? ? ? :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
worek pieniędzy potrzebny😭 jak ktoś znajdzie to ja też chętnie przyjmę:P Angel zazdroszczę,przede mną jeszcze dłuuuuuuuga dentystyczna droga u nas dziś pada,ponuro,wstrętnie,ale piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki...Wczoraj byłam w Poznaniu, a dzisiaj sobie zrobiłam wolne. Musze troche odpocząć bo ostatnio kiepsko sypiałam przez ten ból brzucha. Misiek wyjechał z meską ekipą firmową do Niemiec na żużel - wraca w niedziele. Szykuje mi sie spokojny, leniwy, samotny weekend. Byłam dzisiaj na mieście i oczywiście musiałam sobie coś kupić.Cholera nie umiem oszczedzać no :( No ale musiałam sobie kupić golfik bo ostatni mi sie porozciągał i juz nie miałam żadnego..(każda wymówka dobra, nie?) Goździk - mówisz właściciel siłowni?Ale to taki typ pakera głupka czy normalny fajny facet z którym mozna pogadac? A czy aby nie zalicza wszystkich panienek które mają karnet w tej siłowni?Ja będę niezadługo miała gratisowe karnety na fitness, saune i base..I darmowego fryzjera - bez umawiania sie na kawe :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie mam natroju dzis na nic, wiec wybaczcie ze sie nie odzywam ... ale podczytuje :d ;) u mnie wlascicielka fitnesu jest niestety kobieta :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no właśnie Angel rano rzuciłaś tylko łapką i tyle;) załapałaś doła?jutro będzie lepiej:) ja mam jak do tej pory pozytyw,pozytywnie mnie nosi,i tak się zastanawiam jakby to spożytkować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dola :) , tylko nie mam sily na nic jakos dzis ani checi ... a wieczorem aerobik ... ale ide ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kurde nawet w kalesonach
no fakt są czasami takie dni... a Metaxa gdzie?otrułaś ja?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, na jakich forach Ty się udzielasz???? [to a\'propos tych kalesonów!] :D ;) żyję, żyję, ale nie mam weny. ale też czasami Was podczytuję ;) pozdro i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×