Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

;) kurwa ! moj pierdolniety \"szef \" (przydupas szefowej) jeszcze siedzi w robocie ... bo uslyszal jak rozmawialam przez tel z R. i slyszal jak sie z nim umawialam na wieczor.... mialam chec wyjsc wczesniej , zeby moc zdazyc ze wszystkim ... ale raczej nic z tego , bo ten jeszcze siedzi.... :O palantunio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... pewnie teraz jest w korku i się wścieka, że jeszcze jest tak daleko, a czas szybko ucieka, a samolot ląduje o 18.45 ;) a jak Twoja dzisiejsza obsesja na punkcie pączka? trwa nadal? no i czy pan Śmiałek zawitał dziś do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawimy się :) mam dziś podzielność uwagi ;) narobiłaś mi smaku na te mamine pączusie... [mniam mniam] a do domu daleko 😭 mam zadanie na weekend, do zrobienia wianek dla mojej tancereczki, tutaj obchodzi się Barbórkę, Śląsk górnicy te sprawy... i ma być występ, no i moja dziecina ma wystąpić w ludowym stroju z wiankiem na głowie, wychowawczyni mi pokazała jaki wianek zrobiła, masakra normalnie :O rozumiem, że przez weekend zero kontaktu ze Śmiałkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe ludzie,no to masz rebusa:O nie wiem jak ty,ale ja tam jestem beztalencie jeżeli chodzi o stroje,wianki,wycinanki czy cokolwiek innego, wszystkie stroje do tej pory albo kupowałam albo robiła wnuczce babcia(teściowa:P), dasz radę z tym wiankiem?bo ja na twoim miejscu bankowo już bym szukała na allegro;) ale ty pewnie zdolniacha i dasz radę:) pączka bym ci podrzuciła,ale to mało realne,wiesz odległość i te sprawy;) śmiałek przez weekend?a smsy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tak się dziwisz... znam to troszke i od tej strony, raczej zero smsów, kontaktów przez weekend - to raczej czas dla rodzinki... ale moge się mylić :P czy zdolniacha jestem... eeee chyba nie, ale kiedyś lubiłam babrać się w wycinanie itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała, Szpieg z Krainy Deszczowców ;) coś mi się wydaje, że jesteście z goździkiem w podobnej sytuacji... tyle o ile. no dobra, koniec spekulacji, idę na kolację ;) miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, Metaxa to jest najlepsze określenie mojej skromnej osoby jakie kiedykolwiek usłyszałam, masz za to 😘 a co mi tam, dziś moge być nawet Karambaaa :D :P :classic_cool: ps. smacznej kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa i jak bylo na kolacji ? :classic_cool: A ja -tak jak pisala Stala , o 17.26 bylam jeszcze w aucie :O , o 18 weszlam do wanny dopiero ;) , samolot cale szczescie mial polgodzinne opoznienie :D :P Ale i tak nam sie kolacja troche przypalila... ;) nie mam podzielnosci uwagi niestety :P to byl BAAAAAAAAAAAAAAAARDZO udany wieczor ... :classic_cool: ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo :) żle mnie zrozumiałyście erotomanki :P poszłam po prostu na kolację do kuchni :D ;) mówiłam, że ostatnio mam ważniejsze rzeczy na głowie niż szukanie wrażeń damsko-męskich :P w tym temacie zostawiam pole do popisu dla Angel ;) teraz ona ma swoje 5 minut, na mnie przyjdzie jeszcze czas. może. kiedyś. ;) no, to pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, bo jakoś nie mam nic do powiedzenia... Pogoda taka, że tylko się utopić. Trochę mam ochotę rzucić wszystko w cholerę i uciec gdzieś daleko. :-P :classic_cool: Idę zaraz do lekarza sprawdzić, czy ze zdrowiem wszystko aby w porządku. Stała, jak tam wianek? :-P :classic_cool: upleciony? ;-) Angel - no, no, no... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to norma ostatnio niestety .... kiedys mialam \"regularniejszy\" okres ... a teraz jak sie opoznia do tygodnia, to jest w normie... Bede sie martwic po piatku ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejd ziewczynki - a ja mam dzisiaj w biurze księgową co mi sie lampi w monitor, więc grzecznie sciemniam że pracuję. Faceci nowi się doszkalają. Juz nawiazałam kontakt heheheh Temu brzydszemu sama sie przedstawiłam a przystojniaka celowo ominełam. Potem kreciłam sie tam i spowrotem - wiecie - kuchnia, toaleta, ksero itp. i widziałam jak koleś szuka okazji hehehe W końcu sam podszedł z szerokim uśmiechem i sie przedstawił :) :D:D:D A dzisiaj wyjatkowo dobrze wyglądam - wiecie - fryzjer, włoski wyprostowane, skóra wspomagana samoopalaczem, idealny makijaż hehehehee Za pare dni będe wyglądała masakrycznie ale na dzisiaj sie postarałam :D:D:D:D:D Poza tym wczoraj cały dzien malowałam przedpokój - pęcherza mam na palcu :o weekend pracowicie bardzo minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wianek zrobiony, raczej uklejony ;) dziś już pojechał do przedszkola Mała zachwycona :) no i z kalendarza adwentowego również zadowolona, to jest po prostu piękne, móc zobaczyć radość w oczach dziecka... taką nie udawaną... Rybko, Ty się nie wygłupiaj z tym zdrowiem, masz być taka jak to w przysłowiu mówią o rybie... :P poza tym, dzisiaj niskie ciśnienie więc... zgoń wszystkie dzisiejsze niedomagania na pogode :) Angel, jak było na urodzinkach? co w końcu kupiłaś? a reszte towarzystwa jak zwykle udaje, że pracuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×