Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Kawka, prawie mnie przekonalas :D ;) ale zobacze jeszcze jutro rano... :P bo : manicure zrobiony , depilacja bedzie dzis , maseczka tez, wloski swiezo umyte- zaraz ide je prostowac ;) , na gazety juz nie moge patrzec, na tv zreszta tez ;) , gotowac mi sie nie chce - bo nie mam w ogole apetytu... o sprzataniu nie wspomne - przeciez jestem chora :P , i tak caly moj wysilek to wlozenie naczyn do zmywarki :D , no poodkurzalam dzis troche... Ale pokoj bym pomalowala, ale farb nie mam ;) (marzy mi sie bordo na jednej scianie w salonie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zasugeruj R że marzy Ci sie nowy kolor pokoju... :P :D Skoro jesteś na tyle chora żeby nie sprzątać -to do pracy tez nie możesz.:P Hmmmm zawsze mozesz posiedziec na necie... poprzeglądac na allegro torebeczki, buciki, ciuszki, bielizne w nowym rozmiarze !!!! :P Kurcze rusz łbem - mówi sie że inteligentni ludzie sie nie nudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od tego czy sie wyspie ;) temp. 36,9 za 3 h jade po wyniki badan krwi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapety super ! moze sie skusze na bordo na jednej scianie ...hmmm zawsze latwiej odkleic tapete niz zamalowac ... chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to jakiej szukam??? aby była w moim stylu... :P czyli sama nie wiem jaka biorąc pod uwagę to, że nie udzielam sie zbytnio w imprezach masowych, to musi być sukienka tzw. do użytku późniejszego, aby nie wisiała w szafie jako kurzozbieracz kolor czarny odpada, bo to wesele, kolor biały odpada, bo będę wygladać jeszcze bladziej niż jestem i nie mówcie mi tu o solarium, bo nie chadzam do tego typu ustrojstwa więc same widzicie, ze ciężko będzie na allegro sobie upatrzyłam trzy sztuki, ale jedna jest czarna, więc wiadomo odpada, druga jest czekoladowa, ale moja kumpela mi ja odradza, w związku z tym, że jej nie ubiorę już później, a trzecia, sama nie wiem jaki powód napisać - chyba zaraziłam się od Angel ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała ty mi wyglądasz na mądrą dziewczynkę:P więc powiedz,naprawdę uważasz że poza kolorami czarny biały brązowy inne nie istnieją?:classic_cool:;) jakie są twoje kolory,jakie lubisz,w jakich się "czujesz",jakie tobie pasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze sie czuję w kolorze brązu :) dlatego o nim wspomniałam, kiedyś wydawało mi się też, ze w zielonym mi dobrze kurcze, nie wiem w jakim kolorze mi dobrze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,no zlituj się dziewczyno:) jak to nie wiesz w jakim kolorze tobie dobrze?brąz,zielony,beże pomarańczowe kawa z mlekiem?te sprawy? Na wiosnę szaleją z konkretnym żółtym i zielonym...ale też nie każdy to założy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala, wez sie przelec po sklepach i poprzymierzaj sukienki w roznych kolorach i bedziesz juz wiedziala co i jak ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza fajna, druga fajna, trzecia wg mnie najmniej... Kupowałaś już sukienki na allegro?rozmiarówka dobrze ci pasuje? Angel ma rację z tym poszukiwaniem koloru w sklepach:) Wyskocz gdzieś i już się porozglądaj,do maja masz jeszcze chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Ci powiem (moze to być dla Ciebie szok) że istnieje jeszcze taki bardzo twarzowy kolor jak bordo. :D:D:D Teraz sa fajne wyprzedaże sukienek po sylwestrze więc wybierz sie na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie zrobię :) właśnie o drugiej chyba najbardziej myślałam, ale popatrzę po sklepach, może coś mi się ciekawego rzuci w moje piękne oczęta :D ;) dzięki za porady 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak solarium nie trawisz:P to łap zaraz pierwsze promyki słońca, wywal cyc na balkon czy co tam posiadasz i opalanko;) choć troszkę złoty odcień skóry prezencję dodatkowo poprawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×