Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

cześć dziewczynki, sorry ze dzisiaj z Wami niepopisałam ale wpadła sobie do biura księgowa a ona ma biurko tak ustawione że prawie może mi czytać przez ramię co piszę, a już na pewno widzi na jakie stronki wchodzę, więc same rozumiecie :O Sukienka rewelacyjna, szkoda tylko że nie tańsza :) Co do brzuchów chyba każda je ma - jakoś trzeba trawić, nie? :P Angel ja widzę że Ty chyba na siłe szukasz jakis problemów zdrowotnych - przesilenie i tyle. Do zobaczenia jutro papa ide sie kąpać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąąąąąąąąąąąątek lalalallalalaa :D:D:D W powietrzu czuć wiosnę i z każdym oddechem narasta optymizm i chęć do życia :D Biedronki się budzą, na ulicach coraz więcej wystrojonych lasek chodzi :) Piknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa, nie wiedziałam, że wystrojone laski tak na Ciebie dobrze wpływają :P ;) to naprawdę trochę podejrzane.... hmmm...... u nas ponuro, ale looz. grunt, że piątek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez bez słonca - ale to powietrze, ten zapach... Ani laski ani biedronki (bo o nich też wspomniałam) na mnie nie działają w sposów o którym myślisz - to tylko symptom nadchodzącej wiosny :D Angel jestes w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel, pytasz Kawę w kontekście tego porannego sexu rozumiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytalam Kawki o sex :D :D :D :D :D ;) poza tym dzieki za troske , z glowa u mnie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laski dziś jestem wykończona nocką..... i żeby wasze robaczywe myśli zaspokoić, to nie przez seks, mam chorą córcię 40 stopni gorączki, lekarz nie chce przyjąć z braku miejsc, moze po 13 druga zmiana się zgodzi, a jak nie, to dopiero po 18 na pogotowie :O brakuje mi Szczecina 😭 także ja dziś nie widzę wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,a Mała ma gardło czerwone? od gardła lubi być wysoka gorączka nie stresuj się,daj jej coś na zbicie gorączki,możesz dać jej coś przeciwzapalnego typu eurespal, u nas niedawno panował taki wirus że super wysoka gorączka,2 3 dni i o.k.,moja córka miała wtedy też 40 czy 41stopni, daj znać potem co i jak,jakby co to pamiętaj że ja jako szczęśliwa posiadaczka trochę większego nić twoje dziecka,jakieś doświadczenia w temacie mam,i już teraz do choroby dziecka potrafię bez emocji podchodzić,a czasem i bez lekarza potrafię poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich nas?;) znaczy u ciebie i u mnie chyba bo reszty póki co nie ma jeszcze;) + 7 stopni i deszcz, weekend mnie wykończył,a tak to bez rewelacji,i jakoś tak od rana bez energii... a u ciebie co tam babo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ? hmm musialam odstawic antybiotyk w weekend, bo mialam przez ostatnie pare dni wszystkie efekty uboczne z ulotki :O Poza tym bylam w sobote na troche u rodzicow - chorzy ... R. tez chory od zeszlego tygodnia , tzn. wczoraj troche mu sie juz poprawilo , ale do soboty mial 38.5 i ledwo co mowil (w koncu musial mnie sluchac :P ) No i zastanawiam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×