Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

czy 40-latek jest sprawny w łóżku??? szczerze,jak często to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale fajnie - takie przyjęcie to super radość dla dzieciaka! A mogę zapytać jakiego rzędu to jest koszt? Tak sie zastanawiam czy opłaca mi się robić dziecko ;) (żart) Ale to pewnie kupe kasy kosztuje... :O A co do ciuszków... Moja szafa pełna, ale mam wiecznie podobny problem..To znaczy - płaszczyki i kurtki mam, kilka par kozaczków itp. no ale sweterki...bluzeczki.. jakieś fajne zimowe spodnie z materiału... ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa 'pieniondze to nie wszysdko' (czy jak to pisali) :D a tak serio to wcale nie taki koszt ogromny,choć kawiarenka jest super klimatyczna,ona będzie normalnie sobie czynna,a dzieci będą za nią na sali,płacę 12zł/osobę będzie chyba 13dzieciaków więc 156zł + 50zł dziewczyny do opieki, +tort+szampan więc to wychodzi chyba nawet podobnie jak gdyby robić w domu,kupić chipsy itd. i pizzę i jeszcze potem sprzątać chatę:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kompletnie się nie znam na cenach na tych różnych salach zabaw itp. pomysł świetny i chyba faktycznie cenowo w domu byłoby podobnie plus sprzątanie hehehe :) Odebraliśmy juz passata z naprawy :D:D:D Wygląda jak nóweczka z salonu - zero rys, wypucowany, wysprzątany... W końcu, bo przez ponad tydzień jeździliśmy mercedesem vito (taki bus) - a zaparkować tym w mieście to masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem jak wyglada mercedes vito :P ;) . to zapowiada sie fajna imprezka. Mala na pewno byla/bedzie zaskoczona :D A koszt rzeczywiscie porownywalny ...no i co najwazniejsze nie trzeba sprzatac po :P W weekend chyba znow bede w Krk :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napisałam ze bus taki bo są jeszcze Vita dostawczaki takie większe.. No i poza tym chyba nie tylko my to czytamy więc moze innym przydał sie ten komentarz hehehhe ;) Wczoraj coś mnie łapało, wskoczyłam do łóżka i normalnie usnęłam koło 21:00 już... Dobrze że dziś już piątek, odpocznę sobie... Acha - przyszedł już mój podkład :D:D Wygląda fajnie, fajna konsystencja - wygodnie się rozsmarowuje, jest prawie niewidoczny na twarzy, zobaczymy po ilu godzinach się zacznę świecić...Co do krycia niedoskonałości - ten wcześniejszy revlon co teraz Goździku masz jest w tym lepszy niż ten. Ten jest bardzo lekki i nie zakrywa wszystkiego. To pierwsze wrażenia (dopiero co goo nałożyłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze ja bardzo rzadko uzywam podkladow :) , nie mam dylematow z wyborem ;) Krakow jutro potwierdzony :D , ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel bo ty masz jak sądzę inną karnację niż my,ładna ciemniejsza,a my to wyglądamy jakbyśmy umarły 3dni temu,jeśli się czymś nie smarniemy albo nie zsolariujemy;) mówisz Kawa,że ten jest mniej kryjący,a wiesz ten który mi wcześniej zaproponowałaś i który używam jest fajny bo i kryjący i przy tym lekki,ja tam jestem z niego bardzo zadowolona,i fajnie że się zgadałyśmy na ten temat:) ooo Angel weekend fantastic-bombastic:D a moja córka ma dziś urodziny więc dawać babki życzenia dla córki i matki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIDi!!!! Siostra Dextera, debeściara hahahhaha No Goździk, tamten fluid jest jak na razie nie do pokonania! Fajnie, Kraków - oby tylko pogoda Ci dopisała :) U mnie w weekend zapowiada się wizyta u Teściuniam w senatorium i pewnie robienie paznokci dziewczynie Miśka brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE TAM , pogoda, nie pogoda :P , nie zamierzam duzo spacerowac :) , ostatnio jak bylismy w Wieliczce - padalo caly dzien, i przez cala prawie droge, ale i tak bylo super :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla Ciebie Goździku - abyś zawsze była dumna z poczynań swojej pociechy i nie musiała bać się o jej zdrowie. Aby była dla Ciebie przyjaciółką a na starość podporą i pomocą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torcik fajny :D ps. sama tego chcialas gozdzik , a przeciez wiesz ze u nas jest "mowisz-masz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dobre;) a co tam wymyśliłam właśnie,jako że moje dziecko za słodkim nie przepada,że zamówię pizzę wbiję w nią świeczki i tak wrócę z pracy, kurde sorry ale jestem dziś chyba monotematyczna:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa , napisze w ten sposob ;) : sprawy niemozliwe zalatwiam od reki ,ale na cuda trzeba troche poczekac (lub udac sie do najblizszej parafii) ;) :P poszlabym juz do domu ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę Angel że załatwienie dobrej pracy nie jest zwiazane z żadnym cudem tylko ze znajomościami... Goździk, ale ja się wcale nie dziwię - w końcu to wazny dzień i tym czym dzisiaj żyjesz dzielisz się z nami, a ja się z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×