Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

a co u mnie?kurna jak cały tydzień będzie taki jak początek poniedziałku to ja dziękuję:O na dzień dobry dostałam maila od szefa w którym mnie opieprzył,ale mam to na swoje własne życzenie moja wina przyznaję się,ale ciśnienie mi skoczyło kwiatów wczoraj full,od męża 1 szt.róża + mycie auta = pakiet:classic_cool:;) a co do n-k to zobacz sobie moją ostatnią znajomą:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent na dzien kobiet niby , ale polaczony z wyjazdem sluzbowym :P . Ja sie zalapalam turystycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakis taki... nie za ciekawy byl :O chociaz niektore teksty... :classic_cool: -puka sie -ale ladniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ,ze lejdis lepszy ? moze kiedys zobacze :) wczoraj sobie kupilam ksiazke "sto dni po slubie" Emily Giffin , narazie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , my chyba na siebie wplywamy jakos , bo mi tez nie jest za specjalnie . Ale pocieszam sie tym ,ze jeszcze tylko jutro :classic_cool: i sie pakuje na reszte tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade :) gorzej z monologami do konca tyg. ;) pojechalabym tez juz do domu . po drodze na solarium (bo nie bylam w weekend :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) My dopiero dzisiaj dostałysmy kwiaty od dyrektora. Co do filmy to testosteron jak dla mnie to totalna kicha, natomiast lejdis - inna kategoria. Lektura obowiązkowa dla każdej kobiety :) Kurcze tez sie musze wybrac znowu na solarkę zeby nie zbladnac. W pracy bez zmian, dzisiaj kumpela z biura sie poryczała bo znowu kierowniczka sie cos dopierniczała a my juz nie dajemy rady :O Brak mi słow co sie tam dzieje... A na dzień kobiet dostałam dwie doniczki moich ukochanych storczykównod Miska :) A sama zrobiłam sobie małe zakupy w bonprixie - dwie sukienki i sweterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo , dzieki :classic_cool: heheee , zawsze mozesz sie pode mnie podszyc i \"rozmawiac\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×