Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżambolMen

dziewczyny czy wy myślicie tylko o tym, w co się ubrać????

Polecane posty

hehehehe, topik powalający :-) :-) :-) a tak na poważnie: kafe rzeczywiście nie porusza filozoficznych i egzystencjalnych tematów ;-) ale szczerze przyznam, mam przyjemność w poświęceniu uwagi kolorowi jakiegoś ciucha czy pierdołom tego typu - w przerwie między lekturą Zygmunta Baumana a zakuwaniem francuskiego. odprężające:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
hmm... a co to ma wspolnego jedno z drugim ? wiadomo ze kazda kobieta chce ladnie i modnie sie ubierac a przytym dobrze sie czuc w ciuchach :) i nic w tym dziwnego :) chcemy sie podobac sobie i samcom :) pzdr. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzambo, tylko zlitować się nad tobą...ehhh... dajesz o sobie nie najlepsze świadectwo szufladkując kobiety i oceniając je na podstawie durnych tematów zakładanych przez wcześniej wspomniane pół-mózgi :O to obraza dla reszty udzielających się na kafe Pań.A tak w ogóle, to idź już stąd, bo : 1. robisz literówki INTELIGENCIE :O (jeśli miałabym nie patrzeć na twarz faceta z którym się umawiam, a tylko widzieć zaletę w jego intelekcie, to odpadł byś w przedbiegach :O ) 2. należysz do tego typu facetów, którzy myślą, że kobieta naturalna, to kobieta nieumalowana ( a guzik...) 3.na rozmowe z inteligentną kobietą brak ci zwojów mózgowych ( robiłeś badania na zanik prawej półkuli mózgowej?? toż to na kafe jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób!! NIE ZWLEKAJ !! MASZ OBJAWY !!) 3. nie wiem, co facet ( i to tak marnej jakości) robi na forum dla kobiet...uważaj, bo zniewieściejesz, albo obrzydną ci kobiety, a wtedy zostaje już tylko homoseksualizm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie ma \"dowodów o tym\" tylko \"dowody na to \" :o porażające ... weź się za osiedlówy, to może nie zauważą tych LINGWISTYCZNYCH PORAżEK, bo ja bym cie chyba wyśmiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
a dlatego tak nie lubię dziewczyn,że wolę chłopców tak naprawdę i wy baby wszystkie fuj jesteście i spadajcie na bambus stąd i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty spadaj na bambus,albo lepiej na forum dla gejow a nie zasmiecasz nam nasze kobiece forum glupimi topicami Tak naprawde to ty pewnie gustujesz w dziewczynach tylko ze jestes tak pogiety psychicznie a do tego wizualnie nie teges ze cie zadna nie chce,dlatego przybyles na nasze forum aby wylac poprzez klawiature swoje zale,ale wiez co nas to malo obchodzi bo my i tak wolimy pisac o tym...jak sie jutro ubrac i jaki blyszczyk kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i femme on nie wezmie sie za osiedlowy bo po 1 jest na to za dretwy po 2 one lubia sie malowac a to je u niego z mijsca dyskwalifikuje,wiec pozostaje mu tylko tak jak pisalas homoseksualizm badz wstapienie do zakonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie... fajny błyszczyk ostatnio widziałam w sephorze :D a jakie cienie do powiek tam mają :D cuuuudaaaa !!! co wy na to laski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi sie koncza wszystkie blyszczyki(uzywam 4 naraz)wiec musze kupic jakies nowe,myslalam o Maybelline i o L\'Oreal.Poradzcie dziewczyny jakie kupic,bo juz nie am pomyslow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
wpis 10:14 nie był mój a czemu jestem na babskim forum? prosze, przeczytajcie sobie co same napisałyście: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3277914 a poza tym to kto by odpowiadał na topiki pod tytułem "pytanie do facetów"? chyba nie baby? i ty to lepiej popatrz na swoje literówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIEEE TE LITERóWKI ??? ;) buehehehehe, nerwy puściły naszemu meNSZczyznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
coż, pewnie się nie znam i jest coś takiego jak "lmitacja", "cie", "forów", "mozna", "usmiac", nie wiesz gdzie stawia sie przecinki. mam wymieniać dalej? czy nadal będziesz twierdziła, że literówki robię TYLKO ja a ty jesteś bezbłędna w każdym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj...mam do czynienia z tzw. \"twardogłowym\" :O wiesz CO TO Są LITERóWKI??:O ile ty lat masz, hmm? technikum mięsne skończone, czy coś na kształt tego?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
tak dziewczynko, wiem co to są literówki. i jak byś nie wiedziała to do literówek zalicza się takze brak znaków diakrytycznych (sprawdź sobie w słowniku co to). a jeśli nie wierzysz to zapytaj się pierwszego lepszego polonisty albo profesora informatyki. i nie wywyższaj się, bo podstawówką od ciebie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
wpis z 13.40 nie był mój!!!!!!!!!! Mam na sobie różowe stringi i jestem niezrównoważony psychicznie, więc się mną nie sugerujcie baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
jem makaron rurki ale co wam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pogratulować. tak kobiety znoszą krytykę - beznadziejnie się podszywając. żenujące jesteście. idę stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ić ić ić
(do autora topiku:to specjalne błędy ortograficzne ;););) ) nikt cię tu nie chce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawówką? :D buehehehee... pozdrowienia z Wydziału Prawa i Aministracji UJ w Krakowie ... phi, podstawówka :D i nie wdawaj sie w dyskusje ze studentką prawa, bo kto jak kto, ale na zawiłym słownictwie to znam się baaaardzo dobrze :D i to ty bedziesz siedział nad słownikiem jakieś dwa dni, po czym zorientujesz się, że jednak cie obrazilam ;) wracaj do rzeźni, przekonywać kurczaki przed wyrokiem o swej pseudointelektualnej naturze...kto wie, może się nabiorą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme_ nie warto. to co piszesz to tylko woda na jego młyn. a poza tym to ostatnio kupiłam sobie słit zieloniutką bluzeczkę na cieniutkie ramiączka i śliczniusią spódniczkę w czerwone muszelki i do tego bluzeczkę w gorszki. aha, no i torebusię brązową z koralikami zamiast klasycznej rączki, fajna, nie? a teraz musze jeszcze tusz do dżęs kupić. :D pozdrawiam wszystkie Panie bo o ciuchach też trzeba czasami pogadać. dla nas ciuchy itp., dla facetów motoryzacja i inne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa dzambol, chyba zaocznie :D Lublin .. buhehehehe..bez obrazy , ale marne te twoje kwalifikacje będą. Jak tam \"takich \" przyjmują co mają DOWODY O TYM, zamiast DOWODóW NA TO, to najlepiej o uczelni nie świadczy ;) Cóż, jak ładnie poprosisz, to cie do sprzatania przyjmę :P Persymonia--> ciuszki cuuudeńka, pamiętaj o błyszczyku do ust ze złotymi drobinkami, który obowiązkowo musisz mieć w torebce :) powodzenia w poszukiwaniu tuszu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor topicu stawia swoje watpliwe argumenty przeciwko argumentom kilku kobiet(!?) Przeciez wszyscy wiedza kto wygra ta \"wojne\"wiec po co sie wysilasz panie madralo od siedmiu bolesci Blyszczyki zdecydowanie ze zlotym polyskiem Persymonia fajne ciuchy,ja zakupilam ostatnio sexi sukienke teraz zimno ale juz nie moge doczekac sie cieplejszych dni zeby sie w nia wystroic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femme_ no nie przesadzaj z tym UMCSem bo ja chcę się tam dostać i mimo wyników z matury na poziomie 80-91% jestem na rezerwie :O no tak, a błyszczyk to koniecznie ze złotymi drobinkami ;) aha, i żeby ktoś czasami ne pomyślał za dużo: wypowiedzi w stylu \"śliczniusia\", \"torebusia\", \"zieloniutkie\" to nie w moim stylu ale pasują do autora :D Dżony - KOBIETY GÓRĄ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...w takim razie to potwierdza moje domysły na temat toku jego studiów, bo niemożliwością jest, żeby tam takie ciasnoty umysłowe studiowały...chyba, że on sie zajmuje administracją...papierów w koszach na śmieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest
zdaje się forum dla kobiet ? Paszoł do "ksionżek" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×