Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżambolMen

dziewczyny czy wy myślicie tylko o tym, w co się ubrać????

Polecane posty

Gość dżambolMen

cho chwilę pojawia się nowy topik w stylu "co jest modne?", "w co mam się ubrać?", "czy żołty jest jeszcze modny?". a potem dziwicie się, że faceci patrą na wasze tyłki i biusty a nie na intelekt. a gdzie tu intelekt skoro ten "intelekt" myśli tylko o ciuchach i modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapapapapjanananja
na to wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co znaczy to trudne słowo
to na i , intelekt???!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak oczywiscie
ale Wy myślicie tylko o tym jak jesteśmy ubrane (albo rozebrane) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrdtyhtjuhytiyt
ale beznadziejny temat,,,,co za debil go wymyslil....zglaszam topim do usuniecia pajacu....lecz sie pierdolony autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
sama się lecz i trochę kultury w wysławianiu się także by ci nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma dosia
A oczym się powinno rozmawiać na forum "Moda i ubiór"? O tegrocznych nagrodach Nobla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sierotka
a ty moja droga jak jestes taka intelektualistka, to bys z takim tematem nie wyskakiwała na forum stworzonym własnie do wymiany zdan na tematy związane z modą. Tylko załozyła takowy n a forum ogólnym, aczkolwiek temat jest denny i swiadczy o infantylizmie autorki, ktora nie rozgranicza rozwoju umysłowego i dbałosci o powłokę cielesna, i nie widzi mozliwosci, aby jedno nie wykluczało drugiego.Dla ciebie swiat jest prosty, albo człowiek jest ładny , albo mądry, albo rozwija się umysłowo , albo abnegatem fizycznie. jejjojej, prosty ten twoj swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
no, prosty. szczególnie, ze jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez oczywiscie tylko o tym
i jeszcze o tym jak zadowolic faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
jestem facetem i lubię facetów a wy baby jesteście bebe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo faceci mysla ze kobieta rodzi sie z umalowanymi oczami,ufarbowanymi wlosami i ladnymi paznokciami,a to niestety trzeba troche nad soba popracowac zeby podobac sie wam FACETOM(a pozniej znajdzie sie taki jak ty ktory ten caly wysilek niweczy).A teraz przyklad osoby pieknej i inteligentnej -Sharon Stone-150IQ(ciekawe ile ty masz panie madralinski),prawie 50lat a wyglad 30 latki hmmm czy to nie dobry kontrargument na twoje zarzuty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
Sharon Stone to bardzo, bardzo marn argument. nie twierdze, ze dziewczyny rodza sie wypachnione i wymalowane. ale jak patrze na te wszystkie denne topiki o modnych kolorach, o tym, ile macie staników i majtek to mi się źle robi. a potem tworzy się kilka topików "czemu zwraca uwagę na wygląd a nie na umysł?". po tym co tu prezentujecie wychodzi na to, że pół dnia spędzacie nar rozmyślaniem nad tym, co modn a co nie, co założyć a co nie a drugie pół nad ubieraniem się i malowaniem. a potem wielkie zdziwienie, ze traktujemy was jak puste lalki. poza tym facetom nie podobaja się wymalowane, wytapetowane laski. najlepsza jest naturalność, pomadka ochronna na usta i koniec. a nie raz na miesiąc farbowanie, codziennie półgodzinny makijaż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze tobie ale sa tacy (wiekszosc)ktorym odpowiada jak dziewczyna jest zadbana-i kolego nie mysl ze jak kobieta wyglada naturalnie to nie znaczy ze nie ma na sobie pol tony kosmetykow-w dzisiejszych czasach zeby byc naturalnym a przy tym wygladac swiezo i promiennie trzeba uzyc \"kilku\"kosmetykow.A Sharon Stone to kobieta z klasa i do tego inteligetna temu nie zaprzeczaj bo tak jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie tylko z toba zgodzic na temat tych topicow bo niektore sa infantylne a nawet glupie ale kto powiedzial ze wszyscy musza byc super madrzy-nie tylko tyczy sie to kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
a co? znasz ja? bo cos mi sie wydaje, ze nie. a w dzisiejszych czasach nie tylko istnieja dziewczyny, ktore aby byc "naturalnymi" akuja na siebie tony tapety. a zadbana dziewczyna moze byc i ebz tapety co jest lepsze. jesli lubisz wymalowane cizie to ok, kazdy lubi co innego. ja jakos wole nie miec na sobie sladow szminki i podkladu jak przytulam albo caluje dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna nie jedyna
nie uzywaj stwierdzen typu faceci lubia naturalnosc itp. , bo monopolu na to co myslą wszyscy męzczyzni zapewne nie masz,a akurat twoje zdanie i większosci mezczyzn na ten temat jest mi zupełnie obojętne. Zdziwiony jestes?, naprawde uwazałeś, ze wszystko co robimy, to pod waszym kantem?, No prosze facet nie osłąbiaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 nie jestem facetem tylko dziewczyna po 2 nie,nie znam tej aktorki ,ale nie musze jej znac osobiscie zeby wiedziec to co o niej wiem po 3 widac ze jeszcze malo wiesz o kobietach skoro takie rzeczy piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wychodzi kto tutaj jest na prawde płytki :O po pierwsze INTELEKTUALISTO lubujący się w naturalności, mamy dwie kategorie kobiet: Prawdziwe Kobiety, oraz ich imitacje. Gdybyś nieco o kobietach wiedział, to zapewne nie zawracał byś tutaj głowy swoimi pseudointelektualnymi dywagacjami. Po drugie : jakbyś uważnie czytał, to zauważyłbyś wrodzoną chorobę zaniku prawej półkuli mózgowej u niektórych założycielek tzw.\"bzdurnych tematów\", które z Prawdziwymi kobietami nie mają nic wspólnego. Po trzecie : wcześniej wspomniana choroba ogranicza transcendentalne możliwości mózgów Imitacji, więc skupiają one uwagę, na rzeczach nie mających nic wspólnego z metafizyką. Po czwarte : dziewczyna chcąca się podobać, chce być także modna...ALE CZY TO ZNACZY ZE JEST DO CHOLERY PUSTA?? :O a jak faceci siedza na tylkach rozmawiajac o pilce nożnej TO TO JEST NIBY NORMALNE?? mało jest forów o takiej tematyce?! :O nikomu nie wmówisz, że gadasz z kumplami o lekarstwach na raka, czy niesprawiedliwosci tego świata. chyba, ze do oazy należysz, ale w takim razie forum pomyliłeś :P Po piąte: Ty chyba nigdy kobiety nie miałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jataman23
a ja go popieram większosć tematów tu zakładanych jest bezsensowna. nie mówię, że jesteście głupie i pozbawione rozumu. ale co ma pomyśleć facet, który widzi temat "ile majtak i staników macie?", "Jak często zmieniacie majtki?". poza tym to prawda, że najładniej wygladają dziewczyny naturalne. tusz do rzęs, błyszczyk do ust o lekko różowym kolorze. moja dziewczyna jakoś potrafi wyglądac pięknie nie siedząc rano godziny przed lustrem, nie wstydzi się mi pokazać nieuczesana, bez makijażu (to odsyłam do topiku o tym, że chłopak nie widział dziewczyny nigdy bez makijażu) i właśnie między innymi za to ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jataman23
femme_ podziwiam za styl i spokój wypowiedzi. i z tymi kategoriami kobiet to masz wlascwie racje. usmialem sie przy tym aniku polkuli mozgowej :D aha, i nie zbesztajcie mnie za to, ze wole te naturalne kobitki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PRZECIEZ PISZE ,że to są tematy wyjątkowo durne a ich założycielki nie potrafią wykonać prostego zadania matematycznego obejmującego dodawanie i odejmowanie w zakresie dziesięciu :P CZYTAJ chłopie...ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utwierdz sie w tym i poszukaj topicu o maszkarach w fotka.pl :D tam sie dopiero z \"tapeciar\" mozna usmiac :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak napisalam ze zgadzam sie z autorem jesli chodzi o tematy topicow,jednak mam inne zdanie co do makijazu bo z tego co czytam to dzambolMen nie uznaje nawet\"naturalnego makijazu\"(naturalny makijaz moze byc zrobiony przy uzyciu podkladu,tuszu do rzes i blyszczyka-ale zapewne dla kolegi to \"tona\"kosmetykow)chociaz sam o tej naturalnosci wciaz pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggjlhbjk
co za debil,popierdolilo cie,laski ktore sie maluja sa najlepsze,przynajmniej wiedza co to mydlo,a te twoje ktore ci sie tak podobaja to jakies z kolka rozancowego pewnie:/frajer jebany nara i pozdrowka dla wszystkich fajnych dziun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijaz jest ok..
oj, zalozycielu tematu . jaki ty pusty jestes. chcesz buraku naturalne to mykaj na wies. tam sie nie golą, nie uzywaja balsamów ani kremów. maja piekna ziemista cere i wlochy pod pachami. mozesz je sobie palcami przeczesywac-to takie intymne i NATURALNE :O wracaj skad przyszedles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nawet nie zauwazylam, ze pojawiaja sie topiki o takiej tematyce.. ale skoro sie takie pojawiaja, domyslic sie mozna z latwoscia, kto takie topiki zaklada. mlode nastki albo pomaranczowe panie z solarium (tak zwane tanorektyczki). dla jednych i drugich moda z reguly jest esencja zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżambolMen
no i wlasnie takie tapeciry i solarki siedza na kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie znacie
na wsi nie ma dziewczyn o ziemistej cerze, tam zapieprzaja w polu i sa bardziej zjarane od największej solary. poza tym kiedys jak dziewczyna była zjarana to od razu poznawali, ze ze wsi... przemyślcie to sobie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie takie sa i tak pisze o sobie!!!!!bo nie chodze na solare i nie maluje sie jak lampucera jednak moge byc ladna i madra,bo chyba o to chodzi w tym topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×