Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zleceniobiorca

umowa zlecenie czy praca na pół etatu? co lepsze?

Polecane posty

Gość zleceniobiorca

jeśli mielibyście wybierać, pracę na umowę zlecenie z nikłą, żeby nie powiedzieć zerową perspektywą zmiany na umowę na czas nieokreślony, a pracę na pół etatu, ale ze 100%-pewnością, że ta praca za rok zmieni się na cały etat, którą byście wybrali? proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba logiczne
ze pol etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca
Blondi-> sama nie jestem zachwycona, ale mam dość siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to, ze się zastanawiasz ;) Przecież wybór jest oczywisty... Chociaż ja byłam zatrudniona na pół etatu i obiecywano mi cały, a nie przedłużyli nawet tego pół. Ale... już się kroi coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca
wybór oczywisty? czyli umowa zlecenie? ale jaką mam pewność, że mnie nie wyrolują, że będą mi odprowadzać składki... jeśli teraz się nie zdecyduję na pół etatu, a np. nie przedłużą mi umowy zl. to zostanę bezrobotna:( i to mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowa zlecenie podlega (w uproszczeniu, są wyjątki) podobnemu obowiązkowi odprowadzania składek ZUS co umowa o pracę, więc prawdopodobieństwo że Cię wyrolują jest podobne do tego, że wyrolują Cię przy umowie o pracę :-) Nie istnieje coś takiego jak stuprocentowa gwarancja czegokolwiek. Bierz to, co Ci bardziej odpowiada. Nie martw się na zapas. Nie programuj się negatywnie. Podejmij decyzję którą uważasz za optymalną, a czas pokaże co będzie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca
rosół z włosów ->:) mówisz, że powinien odprowadzać pracodawca składki? to w sumie by mnie urządzało, praca w szkole na pół etatu choć 100% pewna nie jest do końca moim marzeniem, a ty Blondi wybrałabyś drugą opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oczywiste
ze na pol etatu z Tego co napisane wynika, że um zlecenia ma nikłe szanse na przyszlość a pracując w szkole na pol etatu mozna sobie dorabiac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca
dorabiać?:( to chyba nie takie łatwe znaleźć dodatkową pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoinka w czerwone igiełki
zleceniobiorca-idz do Mc donalda na drugie pol etatu i tyle-ja tak robie i jestem zadowolona no chyba ze wolisz siedziec na tylku przez pol dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dorabiałam (i nadal to robię) opiekując się dzieciakiem znajomego. Nie widzę problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleceniobiorca
dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiste
że pół etatu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×