Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nina Ryczy

DR Wilgus

Polecane posty

Czy wiecie gdzie przyjmuje dr Wielgus albo Wilgus?W programie \"Chcę być piękna\" podawano ,że jest najlepszym specjalistą od operacji plastycznych nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partaczy w Polsce wiecej.Przestrzegam przed klinika MODEL - MED w Warszawie, a takze prof. JETHONEM (obecnie chyba w Bialymstoku, poprzednio w MODEL - MED. Spartolil moj brzuch, ale tak \"genialnie\", ze \"lepiej\" nie zrobilby smarkaty student medycyny, taki, ktory pierwszy raz trzyma skalpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilgus to straszny partacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera
dr.Wielgus przyjmuje w katowicach ide do niego w lutym. ale moje koleżanki robiły noski w Polanicy Zdrój są zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagera
a co spartolił Ci Wilgus? bo zaczynam mieć obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unikaj wilgusa to partacz nr1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviennne
Chociaż nie robiłam nic u niego to narpade baaaaaardzo dużo sie naczytałam i ODRADZAM!!!!!!!!!Widziałam zdjęcia biustów które on robił-tragedia :/ (nie mówię,ze wszystkie partaczy,ale te były tragiczne :( w tym widzialam pomniejszanie biustu +wkładka (wiem,ze to moze sie nie wydawac logiczne,ale kobieta po ciazach miałą wielkie piersi wiec troche jej tego wycieli i włożył mała wkładke by podniesc ) i to było cos okropnego!kobieta sie załamała,miała dwie poprawki,chciałą go pozwac!A jej biust wygladał jak wybryk natury :( ->poczytaj sobie na forum beauty o nim! naprawde szczerze odradzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
Wilgus to nieporozumienie w plastyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalala
Czemu uwazacie ze ten doktor to pomyłka..... piszecie tak tylko.... czy poprostu zepsol wiele operacji prosze o szczera odpowiedz na ten temat... z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjmuje w Katowicach
robiłam u niego odsysanie tłuszczu. Konsultacja przed zabiegiem trwała 1o sekund, i nawet nie pamiętał o czym rozmawialiśmy jak klasyfikował mnie do zabiegu. Nie powiedział mi , że jeżeli odessie mi uda wewnętrzne i zewnętrzne to bardziej uwidoczni sie tyl, a ja mam całe uda grube, więc odessali mi boki i wewnętrzne a tył mi teraz wisi i zachodzi na wewnętrzna stronę, wyglądało okropnie!!! Wyłam 2 tygodnie.Jak mu to pokazałam po 6 tyg od opeacji na kontroli to stwierdził, że mam teraz wybrać serię mezoterapii NNM to mi sie wyrówna. Wzięłam 10 zabiegów tej mezoterapii na uda tył i przód, w tym samym gabinecie po mezoterapii miałam masaż i dopiero oni doprowadzili mi nogi do porządku. Za odsysanie dałam 7 000 pln a za mezoterapię z masażami 4500. Każda wizyta kontrolna ( co 2 dni ) u Wilgusa 80pln. wole sobie wziąśc nawet 2 serie mezoterapii i widzieć efekty niż poddać się operacji i wyglądać gorzej niz przed.Jedyne co dobrze wspominam to b.dobre warunki pobytu w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODRADZAM
Witam wszyskich. Jestem " ofiara'' zastraszajacych praktyk, ktore dr Wilgus uskutecznia w swoim gabinecie. On mi poprostu zmasakrowal biust z usmiechem na ustach, mowiac ze jakos to bedzie. Zglosilam sie do niego bo mialam asymetrie piersi, lewa byla znacznie wieksz od drogiej. Umowilismy sie ze po zabiegu beda mialy taka samo wielkosc. Niestety po zabiegu okazalo sie ze tak nie jest.Piers ktora przed zabiegiem byla wieksza po interwencji pana ''doktora'', po wszystkim jest duzo mniejsza od drogiej , poprostu za duzo wycia, a przy okazji nie przypomina w niczym piersi, jes poprostu znieksztalcona.Blizny wygladaja jakbym sama sobie zszywala rany po zabiegu. Wygladam jakby mnie psy poszarpaly. Rany nie goily sie przez kilka miesiecy. Koszmar. Zastanowcie sie dobrze, tego co ja przezylam nie zycze nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaryzykowałam i nie żałuję. Wyczytałam tyle negatywnych opinii ale uznałam, że w powiekach nie ma wiele do zepsucia. Najważniejsze było jednak że cena była niska i fakt iż mam blisko do kliniki. Jestem b. zadowolona. Wszystko opisałam w temacie \"powieki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytia delficka
mam wrażenie, że wypisujecie głupoty... wilgus jest dobrym operatorem. widziałam wiele jego zabiegów i efekty tych zabiegów. są dobre!!! on lubi to co robi i to widać. pasja. a asze problemy mogą się brać z psychiki a nie estetyki. można go polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela wielkopolan
dziewczyny dajcie spokoj z tym doktorem zmasakrowal mi biust jestem na etapie sprawy sadowej wszedzie ale nie do niego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top30
Ja również nie polecam, doktor nie pamięta wogól co mówi, wizyta trwa faktycznie 5 sekund, jedna blizne mam nie widoczną drugą 10 razy wiekszą. Nawet nie ide do niego na wizyte kontrolna bo on sie wiecznie smieje i mówi że jest ok!!!!!!! zaluje, ze wogóle tam trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela i top - bardzo prosze skontaktujcie sie ze mna w sprawie wilgusa ! Moje gg 4302141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje .... wejdzie sobie na www.fotosik.pl a potem w wyszukiwarce wpisac : wilgus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Babina
to ciesz się i okaż współczucie innym, ja tam nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joane
witam... dziewczyny ja tam nie wiem dokładnie co miałyście źle zrobione, ale jestem tydzień po operacji u dr wilgua - plastyka brzucha i podbródka i jestem jak na razie mega zadowolona. nic mnie nie bolało i nadal nie boli, nic nie ciągnie... choć szłam z nastawieniem, że będzie bolało strasznie a i rekonwalescencja będzie trudna i dluga. przed operacja podpisuje sie papierek, że niestety operacja nie gwarantuje spełnienia marzeń i że mogą wystąpić problemy - w tym zdrowotne. przeciez jestesmy ludzmi a nie glina, kazdy ma inna skore, predyspozycje itp. wiec moga tez i wystapic znieksztalcenia itp. po operacji z tego co wiem, to zeby sylwetka - obojetnie czy brzuch czy piersi -odzyskala piekne ksztalty - trzeba prowadzic diete, gimnastyke , nosic odpowiednia bielizne itp. zreszta co tu duzo mowic, w moim przypadku figure stracilam po dziecku ( przytylam 30 kg w ciazy) nie licze ze dr wilgus uczyni lub uczynil cud i po 3 czy 6 m-cach bede wygladac jak gwiazda filmowa. chce miec poprostu plaski brzuch i nie miec podbródka. i wiem ze sama operacja tego nie zrobi, tylko czeka mnie jeszcze kupa roboty z mojej strony nad soba. jesli ktos ma pytania i chce pogadac o tej klinice i dr wilgusie to moje gg 8841282; aaa, i jeszcze jedno - z tego co widze na forach, to pisza tylko dziewczyny ktore chca sie poddac operacji albo te, ktore maja problemy po operacji.... zadko zadowolone z operacji - trzeba zadac sobie pytanie czemu? a to ze dr jest usmiechniety to chyba lepiej niz mruk i smutas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zadowolona i miałam przez to nieprzyjemności od jednej zajadłej .......też mnie to dziwi......po prostu nie wolno o nim dobrze pisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola 22 aa
a ja robilam u Wigusa uszy , jestem zadowollona chociaz jedno ucho ma inny ksztalt a drugie inny... ale mimo wszystko, patrzac na wczesniejszy efekt. Mimo ze minely juz 2,5 lata od operacji to jedno mnie nadal boli;/ teraz zastanawiam si,e nad Nosem u Wilgusa, ma ktos jakies doswiadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania83-
hej! pisze do tych wszystkich, które przestraszone nie mogą się zdecydować na operację i wybrac specjalisty.Powiem tak, z tego co widzę, to więcej tu wypowiedzi tych niezadowolonych, a plastyka jest taką częścią medycyny, że każdy lekarz ma przynajmniej jedna niezadowolona pacjentkę. Współczuje tym, które przeżyły złe doświadczenia, ale chcę powiedziec ,że niepotrzebnie czasami człowiek sie naczyta różnych oszczerstw a potem głowa 6 na 9. Ja wybrałam Wilgusa z Eurokliniki pomimo przeczytanych wielu oszczerstw na jego temat, wybrałam, bo na konsultacji był miły, konkretny i o to chodziło przy wyborze.Narazie efetku końcowego nie widać, bo jeszcze mam gips na nochalku, ale po sapkach widac że juz będzie o niebo lepiej niż przed operacją.Miałam duży nos z garbkiem, do tego krzywa przegrodę więc robił mi całkowita korektę. Koszt wszystkiego to 7'500, dwie doby w klinice, bezbolesny zabieg pod narkozą i wszystko ok.Najgorsze kilka nocy po ,kiedy nos zapchany setonami i nie da się spac w nocy bo gardło zasycha, ale ogólnie bardzo polecam jeśli którach naprawde jest zdecydowana. Ja nawet z tym gipsem na twarzy czuję sie o niebo lepiej;-) pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmajeczka
aniu83 - bardzo sie ciesze, ze jestes zadowolona i ciesze sie ze nie musisz przezywac tego co ja - nikomu tego nie zycze, ale nie nazywaj tego co pisza inni oszczerstwami, poniewaz oszczerstwa nie polegaja na prawdziue a ja i wiele wiele innych kobiet zostalysmy przez tego lakrza oszpecone i to jest FAKT a nie tylko oszczerstwo !!! Wejdz sobie na forum beautywpolsce.com - mozesz tam poczytac wiele wpisow na temat wilkgusa i nie tylko i zobaczyc na wlasne oczy zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wlasnie jest
to nie fachowiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-fachowiec ukarany
przez sad. musi zaplacic limesce odszkodowanie za poniesione szkody !!!! W koncu dopadla go sprawiedliwosc!!! Zaby tylko jeszcze zabronili mu wykonywac zawod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
Zagieg powiększenia piersi miałam dwa tygodnie temu ,jestem jak narazie bardzo zadowolona ,Wilgus to wspaniały doktor ,cieszę się ze wybrałam tą klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×