Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

do mn- wyczytałam,że jeśli nie powtórzy się botoksu,zmarszczki,które powrócą będą płytsze-bo mięsnie sobie odpoczną,jednak,jesli chce się podtrzymać wygląd-należy powtarzać-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Dziekuje szeptucha, umówiłam sie na niedziele poniewaz lekarka umawia 3 osoby na jedną ampułke botoxu, robie tylko lwia zmarszczkę i jedna dawkę, czy opadajace powieki sa po botoxie na te zmarszczkę czy na czoło ? tego sie obawiam po przeczytaniu paru wypowiedzi na tym forum ...AGA 0506 napisz prosze czy TY miałas opadające powieki... ide to tej samej Pani Doktor co TY, a w poniedziałek do pracy ....myslisz ze beda jakies małe znaki po zabiegu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam mężowi,że zrobiłam sobie botoks i on nic nie zauważył,zadnych sladów nie miałam,no może jakies minimalne po ukłuciach,ale to trzeba by się dobrze przyjrzeć,z tym,że pani doktor sie cieszyła,że tak ładnie jej się udało,że nie trafiła w żadne naczynko-mogłby być z tego mały siniak,więc miałam chyba szczęscie,igła do botoksu jest cieniutka mn-tylko nie spodziewaj się od razu efektów,tak dopiero po 3-4 dniach,a ostateczny po dwóch tygodniach z tymi opadającymi powiekami to nie wiem,też mialam tylko lwią i nie przypominam sobie,żeby lekarka mnie ostrzegała,przed takim efektem ubocznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjghjkhgjh
ja se wstrzyknelam!!!!!!!!! rok temu !!!!!!!!! prawie mówić nie moge i na jedno oko nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faria
dziewczyny dajcie meila to wam prześlę zdjęcia przed ipo. Miałam botoks i wypełnienie bruzd nosowo wargowych. Pierwsze zdjęcie zrobiłam przed samym zabiegiem a drugie zaraz po bo szłam na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mn :) Ja nie miałam opadajacych powiek, zrobiłam sobie oczy i mam podniesione brwi :) dużo lepiej sie czuję, zwłaszcza, że jak mnie widzą koleżanki to mówią, że cos mam wieksze oczy i widać, że jestem wypoczeta hahaha.... Miałam przekute naczynko pod okiem i miałam małego siniaczka, ale zwaliłam na męża ;) 4 dni i zniknął. Pamiętajcie o jednym - po zabiegu nie schylać się do 4 godz.!!! mn... a gdzie sie umówiłaś z Panią Doktor? w Chotomowie ? Jesli masz jakieś pytania pisz na maila 2007aga@wp.pl pozdrawiam laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
do AGA 0506 ide do Pani Dr Minkiewicz ale umówila sie ze mna w Warszawie poniewaz ma jeszcze dwie osoby to jednego pudełka botoxu, tak jak pisałaś, otwiera przy Tobie , umówiłam sie na jedna dawke poniewaz tyle ma mi wystarczyc na te lwia zmarszczke ( po konsultacji ). Dzieki Aga za rade i informacje, mam nadzieje ze nie bedzie sladu, odezwe sie , a jeszcze jedno, mam to póżno , wiec co ze spaniem,? wiem nie mozna sie schylac przez 4 godziny ale pozycja leżaca jest ok ? czy tez jakis czas trzeba odczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Po botoksie nie wolno leżeć , schylać sie przez 3 godziny i wykonywać gwałtownych ruchów ani nawet masażu twarzy i peelingu przez dwa tygodnie ( pierwszego dnia nawet nie dotykać okolicy wstrzyknięć, nie zmywać makijazu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
Dzieki Inka za odpowiedz.... .pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarka powiedziała,żeby się nie kłasc,z tym,że ja robiłam botox o 11-stej,wiec nie miałam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Do Inka35 Wyobraż sobie,że te opadające powieki przeszły,tak bardzo się ucieszyłam,że postanowiłam Ci napisać.Miałaś rację,dziękuję jeszcze raz,że poradziłaś żeby przeczekać,a nie panikować.Efekty są ogólnie super!Doktor Simka zrobił mi wstrzyknięcie profesjonalnie,polecam go każdej,ampułkę otwiera przy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
lisia! Czytałam wcześniej o Twoim problemie i kiedy poszłam na botox powiedziałam lekarce, że chcę mieć podniesione powieki (bo mam opadające). A ona na to, że botoxem nie da się podnieść powiek ani brwi, ewentualnie jako efekt \"uboczny\" oko może wydawać się bardziej otwarte. Czasem dochodzi do opadnięcia powiek, kiedy lekarz wstrzyknie za blisko zewnętrznego końca brwi. Ostatecznie zdecydowałam się na ten botox, mimo, że nie zagwarantowała mi żadnego podniesienia. Na razie (3 dni po) jakiegokolwiek efektu nie ma. Lisia, napisz proszę, gdzie Cię ten doktor kłuł? Czy gdzieś nad brwiami? I jeszcze jedno - jeśli możesz, napisz ile zapłacilaś, bo ja chyba dużo (900 zł samo czoło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie lekarka wstrzyknęła odrobinę (po jednym ukłuciu) koło brwi-ale dokłądnie nie pamietam,w które miejsce-żeby je trochę podniesc,powiedziała też,że jak nie bedzie mi się podobać,to można wstrzyknąć w inne miejsce i wtedy brwi będą,jak przedtem faktycznie podniosły się,ale nieznacznie i mnie się to bardzo podobało :-)-z tym,że ja nie szłam podnosić brwi,to była inicjatywa pani doktor-może botoxu trochę zostało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syda71
czesc dziewczyny,ja też dzisiaj jestem po wstrzyknięciu botoxu,mam pytanie czemu nie wolno sie schylac,bo nic mi o tym nie wiadomo,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syda71
witam,dziewczyny ja tez jestem po wstrzyknięciu botoksu,ale nie wiem czemu nie wolno sie schylać,moja P. Doktor nic mi o tym nie powiedziała,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syda71
czy z tymi przypadkami śmiertelnymi po botoxie to może być prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Nie wierzę w żadne śmiertelne przypadki po botoksie, no chyba, że ktoś to robi u jakiegos znachora, który sam ten botox "pędzi". Słuchacie - dziś już czwarty dzień po botoxie, a u mnie żadnej reakcji!!! Marszczę się tak jak przedtem, lew dalej groźny, nic nie czuję, żeby jakoś zwiotczały mięśnie:-((( Czy to możliwe, że trzeba było tak długo czekać na jakieś efekty? Wiem, że do ok. tygodnia jest ostateczny rezultat, ale myślałam, że to następuje jakoś stopniowo... Jestem rozczarowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie czułam,że coś jest inaczej,tylko,jak podnosiłam brwi do góry inaczej marszczyło się czoło,znaczy na środku nie,tylko nad samymi brwiami (a wczesniej miałam całe pofalowane było),poczekaj jeszcze trochę,po 3-4 dniach dopiero pierwsze efekty,może Ty reagujesz troche wolniej,a pełny efekt to dopiero po dwóch tygodniach z tym,że juz nie pamiętam kiedy zobaczyłam zmiany,ale na pewno nie w pierwszych dniach,bo ciągle ganiałam do lustra sprawdzac,czy to już :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Dzięki Szeptucha, na Ciebie zawsze można liczyć :-) Rzeczywiście, podnoszą mi się tylko końcówki brwi, nie zauważyłam wcześniej zmiany, bo przed zabiegiem nie miałam poprzecznych bruzd, więc ich brak teraz też mnie nie zdziwił. Może rzeczywiście u mnie to wolniej następuje, ale mam to samo co Ty - biegam co chwilę do lustra i sprawdzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Do zmartwiona40 Ja miałam wstrzyknięcia tuż nad brwiami zewnętrznymi i wewnętrznymi i chyba najwięcej pomiędzy nimi,potem linie poprzeczne na czole i jeszcze wysoko przy skórze głowy wysoko. Powiem Ci,że efekty widziałam już po paru godzinach,ale najtragiczniejszy był równy tydzień po wstrzyknięciu ponieważ powieki spadły w dół i opierały się na rzęsach,tragedia i wtedy wpadłam w panikę.Uwierz mi że nadal się mienię ale na lepsze.Powieki się podniosły,ale zauważam jak tylko jestem niewyspana (za póżno położyłam się np.spać) to od razu powieki też lekko opadają i marszczą się bardziej.Stosuję na nie krem NANOBASE,jest rewelacyjny i łykam jeszcze capivit hydro control i biocell (kwas hialuronowy w kapsułkach). U lekarz płaciłam 1000zł za wszystko czyli całe czoło,lwia zmarszczka no i okolice oczu tzw.kurze łapki.Co ważne,lekarz przy mnie otworzył ampułkę i to co zostało wstrzyknął jeszcze w okolice oczu mojej koleżance,bo powiedział ze to mu i tak zostanie.Polecam go bo jest naprawdę dobry i nie naciąga.(Doktor Simka koło Pszczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramireza
Witam! Czy któraś z zadowolonych Pań mogłaby mi polecić dobry gabinet w warmińsko-mazurskim,gdzie mogłabym wykonać zabieg z botoxu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM2008
BOTOX JEST BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE I TLKO ZACOFANE BABY GO SOBIE WSTRZYKUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Adam2008
My tez Cie lubimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Do Lisia Dziękuję, że napisałaś o wycofaniu się tego efektu ubocznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lisi
Czytalam Twoj post i nie moge wyjsc z podziwu jak jest to mozliwe,ze opisujesz swoj zabieg ( nieudany) u Simki i jeszcze dopisujesz ,ze go polecasz.Niesamowite. Jak mozna polecac kogos kto zle wykonuje zabiegi? kto nie potrafi prawidlowo wstrzyknac botoksu? Od lat robie takie zabiegi i nigdy nie zdarzyl sie taki blad lekarza.Wrecz przeciwnie- lekarz w taki sposob podaje preparat zeby bardziej uniesc brwi przy zewnetrznej stronie i otworzyc oko ,a nie jak u Ciebie zrobic opadniete powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Do lisi Dzięki za rozwinięcie tematu :-) Ja robiłam zabieg w renomowanym gabinecie (właściwie to sieć gabinetów) i mimo wysokiej ceny (jak pisałam samo czoło 900 zł, a miałam wstrzyknięć 6, zmarszczek poprzecznych prawie nie miałam, ale uparłam się na to podniesienie brwi) na razie nie jestem zadowolona :-( Może jak pisze szeptucha trzeba jeszcze poczekać, ale dziś już 5 dzień po zabiegu, a ja nadal nie widzę zmian! Marszczę się normalnie jeśli chodzi o te zmarszczki pionowe i w ogóle się nie zmniejszyły. Na razie nie piszę, gdzie robiłam, bo chyba za szybko na podsumowanie. Lekarka otwierała ampułkę za moimi plecami, a ja głupia nie zapytałam, czy to nowa dawka czy resztka z lodówki:-( Jak do tej pory brwi bez zmian - ani nie opadły ani nie podniosły się. Jak dotychczas to nie czuję, że coś z sobą zrobiłam. Ale wciąż mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Do Syda71 Wiesz co, my chyba od tego biegania do lustra i strojenia min dorobimy sie większych zmarszczek niż przedtem :-) W ogóle nie miałam kiedyś odruchu ściągania brwi, a teraz sśiągam je co minutę, żeby sprawdzić, czy czoło jeszcze pracuje :-) Ciekawe, jaki będzie efekt końcowy? Lekarka stwierdziła, że czasem trzeba coś dostrzyknąć, ale ja nie mam już kasy!!! Ciekawe czy jak stanę pod kościołem z karteczką "Zbieram na botox" to ktoś się ulituje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwiona40,a jak umawiałas sie z lekarzem? ze zupelnie bedzie gładko? moze Ty nie zauważasz zmian? ja powiedzialam lekarce,zeby nie przesadzała,lwia zmarszczka (w sumie dwie) nie wyprostowały się całkowicie,ale przestałam wyglądać,jakbym wiecznie była zła- miałam nawyk sciągania brwi,po botoksie natomiast zaczęłam brwi unosic i teraz wypatruję zmarszczek pionowych :/ z tym,że naprawde nic nie czuć,że masz jakies miesnie sparaliżowane,ja przestałam odczuwać potrzebe robienia \"lwa\",ale jak chcialam to mi wychodził bez wysiłku,tylko tak jakby chwilę musiałam się zastanowic nad zmarszczeniem poprzecznych zmarszczek normalnie nie miałam,tylko jak unosiłam brwi do góry-co robiłąm rzadko,to miałam całe w zmarszczkach,po botoksie,przy tym samym grymasie środek czoła pozostawał gładki-teraz przypatruje sie prezenterkom w tv i pochanke tez ma botoks i uniesione brwi :-) mysle,ze jeszcze troche cierpliwosci Wam potrzeba,to niemozliwe,zeby nic nie zadziałało :-) chcialam sie zapisac na kolejną dawke,ale kosmetyczka namowila mnie na jakies trzy zabiegi po 200 zł,ktore poprawiają kolagen i zmarszczki zmniejszają,ale ona mi powiedziała,ze to termage,a z tego,co czytam to termage kosztuje kilka tysięcy,jutro musze zadzwonic i popytac,co to jest naprawde,bo jak mam wydac forse na pieszczenie twarzy,to wole za te same miec botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miu1miu1
Do zamrtwiona 40... mam nadzieje, że nie korzystałas z sieci Botox Express bo to wyjatkowi naciagacze.... a w zasadzie jedna pani, wlascicielka. ja nie miałam botoxu, ale kwas.... powinno byc widac od razu, a niczego nie zobaczyłam...jak narazie mojego 1600 zł też jeszcze nie. Ale wszytsko na dobrej drodze, że zostanie mi zwrócone i to z nawiązką... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×