Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość zmartwiona40
do Dr X Masz rację, lekarka mówiła coś o mocnych mięśniach, ale dopiero jak przyszłam do kontroli i sama zobaczyła, że nie jest tak dobrze jak powinno. Ale nie dziw się, jak ktoś uskłada wreszcie zaskórniaki, podejmie pierwszą taką decyzję i wreszcie zrealizuje marzenie, a efekty nie zachwycają, to może być rozczarowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
tak czytajac forum ,natknelam sie na dok. simke kolo pszczyny . ale nie moge go znalezc w googlu . moze macie namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Do zmartwionej 40 Rozumiem cię. To są drogie zabiegi i zawsze będzie jakieś ryzyko niepowodzeń. Uważam że przynajmniej niewielki efekt zawsze powinien być .Powinna tez dostrzyknąć ci gratisowo kilka jednostek żebyś czuła że robi wszystko co się da i że nie jesteś jej obojetna jako pacjentka.Tak sie czaem robi. Pozdarawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
http://www.zylak.pl/ (to strona do dr.Simki) Przyjęcia pacjentów w poradni naczyniowej w poniedziałki – w godzinach przedpołudniowych i środy – po południu od godz. 15. Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 15.00 pod numerem telefonu: 32-2120133 Rejestracja osobista Tylko drogą emaliową – mariansimka@poczta.onet.pl Poradnia Naczyniowa mieści się w Pszczynie-Porębie przy ulicy Wodzisławskiej 78 (budynek Lust-Pack), Dojazd z centrum Pszczyny w kierunku Jastrzębia (za miastem, około 2 km od centrum). Oddział Chirurgii Krótkoterminowej mieści się w Studzionce przy ul. Jedności 20. Dojazd z Pszczyny w kierunku Jastrzębia (ok. 12 km), dojazd z Katowic w kierunku Wisły, w Pawłowicach w lewo w kierunku Pszczyny (ok. 2 km) To powinno Wam starczyć,jest telefon i jak dojechać,no i stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
Dzięki lisia! Sama się wybieram do dr Simki na następny botox, a teraz wiem już gdzie dokładnie :-) Napisz co u Ciebie, jak tam Twoje powieki? Czy już ładnie wyglądasz? do Dr X Otóż właśnie, chodzi mi o to podejście do pacjenta. Jak idę do krawcowej i ona się ze mną umawia na jakąś cenę, to nie mówi po skończonej robocie, że nie starczyło materiału na całą sukienkę i albo biorę pół sukienki albo dopłacam. To się nazywa profesjonalizm - jak się umawiam na jakąś cenę i jakiś efekt to "klient nasz pan", dbam, by był zadowolony, nawet jak czasem trzeba cos poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2525
Ja tez mam efekt misia" po 5 dniach od wstrzykniecia botoxu spuchly mi powieki, jestem zalamana.Nie wychodze z domu,koszmar,z nerw wypalam pake papierosow dziennie.Czy to minie?kiedy?po jakim czasie?EWELINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisia
Do ewela2525 i zmartwionej40 Tak powieki podniosły się,ale tak szczerze to mi zależało właśnie na nich,a w sumie po samym zabiegu po 4 dniach myślałam,że oszaleje,też nie mogłam pomalować nawet powieki bo jej nie było widać.Podniosły się po 3 tygodniach,powiem Wam czoło wygląda super czyli brak zmarszczek,a te powieki to już wiem,że botox nie podniesie.Podniesie owszem ale łuk brwiowy tak na zewnątrz w górę(takie ala ptasie).Na powieki to jest tylko jedno lekarstwo-bardzo regularny i długi sen nie zakłócony czyli nie przerwany.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka35
Ja robiłam botoks i Restylane w studio Light w Ząbkach koło Warszawy. Też tam polecam, bo profesjonalnie i taniej niż w Warszawie ( botoks kurze, lwia i poprzeczne czoła -1200 zl) U mnie botoks super zadziałał, ale gdy ktoś ma silne mięśnie , to może potrzebować dodatkowej dawki leku , np. mężczyżni podobno zawsze potrzebują więcej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po nieudanym zabiegu
Do dr.X Ja sie z tym nie zgodze absolutnie co napisales,poniewaz robilam od kilku lat te zabiegi i nikt mi nie wmowi,ze to ze efekt zaczal zanikac po 3 miesiacach to wina silnych miesni.Takie same miesnie i taka sama skore mam caly czas,a wczesniej botoks sie utrzymywal do 8 m-cy.Po 6 m-cach zaczynal "puszczac".Ostatnim razem kiedy robilam w Collagenie w Warszawie lekarka powiedziala zeby dolozyc jeszcze jedna dawke( dzwine bo zawsze wystarczaly te podstawowe bez dokladek i to na minimum pol roku ) i chyba musiala wiedziec,ze maja do d....y ten preparat bo juz za 3 m-ce zaczal zanikac efekt.Taka jest prawda ,gdybybm nie robila jeszcze botoksu to moze ktos by mi sprzedal taka bajeczke,ale nie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
to jak ich sprawdzic czy daja swiezy preparat, jak chca to i tak nam bajkeczki wcisna , ze przed chwila otworzyla, ze mamy miesnie jak u lwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
lisia dzieki na namiary, szkoda ze on do wroclawia nie przyjezdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
do ja robilam . no i co z tymi adresikami please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Widzę że na tym forum juz załapałas kilka kontaktów wiec mój ci nie jest potrzebny. jedź gdzie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Do -po nieudanym zabiegu Staram sie trochę doradzic a nie sprzedawac bajeczek.Nie mam rzadnego interesu w tym pisaniu.A że sama wykonuje zabiegi od kilku lat i mam pewne doswiadczenie w tej sprawie to próbuje pomóc i tyle. Czasem tu zaglądam i ze zdziwieniem czytam co tu wypisujecie.Bardzo ciekawa lektura. O Collagenie tez mam swoje zdanie i wiem ... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilaria55
do a ja robilam. cos ty taka agresywna. po prostu szukam odpowiedniego lekarza, a nie wydaje zebym go na razie znalazla.moja twarz i moja kasa, i chce jak najlepszego,l a ze robie pierwszy raz to troche marudze , ale to chyba normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze piękniejsza lalunia
Dziewczyny, błagam - dajcie namiary do kogoś dobrego w Olsztynie lub okolicach. :( Wszędzie szukam, na wszystkich tematach, a tu zonk: cisza jak makiem zasiał.😭 Doktorze - może Ty coś podpowiesz? Przecież się trochę znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilka
Słuchajcie, dyskusja jest ożywiona, przynajmniej wiadomo coś więcej niż to opisują gabinety, nie ma to jak kontakt z osobami, które mają podobne problemy. Szukam namiaru na tego typu gabinet w Czestochowie, znalazłam kilka, obsługa lekarska, i wizytę zalecają wstępną, aby ocenić co i jak, ale nie wiem na który gabinet się zdecydowac. może macie większe rozeznanie???? czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa...00
Witam !!! Kochani czy ktos moze cos WIE O DOBRYM DOKTORKU Z TROJMIASTA Mam 45 lat i zmarszczki coraz bardziej mi daja sie we znaki.Przechodze menopauze i od roku zmiany sa bardzo widoczne.chodzi mi glownie o te w kaciku oka no i miedzy nosem a gorna warga,a tu w czerwcu czeka mnie spotkanie klasowe po 30 latach !! Prosze o troche podpowiedzi do kogo sie udac i co sobie w tym wieku zrobic ,bo podkreslam ze nic nie robilam dotychczs.No i bardzo istotna jest tez cena ! Moze w moim przypadku to moze Lifting twarzy calej bo skora coraz bardziej robi sie obwisla. prosze o rade pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa...00
Witam ponownie!! Czekam na jakąś odpowiedz. Jak dotąd wyczytałam o klinice chirurgi plastycznej w Szczecinie podobno najlepsza w kraju co wy na to??? Fałdy nosowo-wargowe --1200 zł.-Kwas Hialuronowy Zmarszczki w kąciku oka -1200 zł.--BOTOX Aesthetic Med ul. Niedziałkowskiego 47/3 Szczecin 71-403 http://www.aestheticdent.pl/index.php Czekam na podpowiedz czy to dobra klinika i czy to nie za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Do Asia,poczytaj sobie o Fokusie rf,kwas i botoks po pół roku przestają działać,a po serii na fokusie parę lat Ci ubędzie i to przez naturalną odbudowę włókien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
zna ktos dobrą klinike w Łodzi gdzie zrobia mi botols?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1290
A wy ciągle o tym świństwie, nie przyjmujecie do siebie o innych nowosciach w kosmetyce na zachodzie odchodzi sie od botox-u to jest trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nva34
do inoev napisz więcej o tym zabiegu robiłas go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robiłam
Do 1290 Mam pytanie. A co to znaczy odchodzi się? kto odchodzi? Ja mam wrażenie że dopiero sie DOCHODZI sądząc po popularności tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysoe
Masz racje Polki jak zawsze z nowościami są do tyłu ,czego sie nie robi w krajach wysokorozwinietych u nas to nowosc i dlatego ten topik jest taki popularny no i ten paskudny botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoev
Tak jestem w trakcie,tz. zostały mi 2 zabiegi z 10. Myślę ,że odmłodzenie twarzy ,ale całej o ok.10 lat. Przy tym ,cała skóra stała się świeża ,jędrna,owal podniesiony. Ja tez robiłam botox i nie powtórzyłabym,decyzja nalezy do Ciebie. Wejdż na Spis tematów i na temat Fokus Rf. i poczytaj ile osób jest zadowolonych i jakie efekty osiągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona40
do inoev Poczytałam ten topik o focusie, ale to jest o wiele droższe niż botox i wypełniacze :-( Może i lepsze, a efekty są na dłużej, ale cena za zabieg zwala z nóg, a trzeba wziąć serię nawet 10! Poza tym tamten wątek to ciągłe kłótnie, nieprzyjemnie się czyta! Tu jakoś sympatyczniej :-) (mimo że - jak ktoś napisał - jesteśmy zacofane ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO analfabety-Przeczytajcie
Nie przeczytamy.Skad tu sie biora jacyś onaniści? Precz na strony XXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×