Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość biedaczysko
Do mania31 u Ciebie nikt nie zauważył.a mnie pytają czy chorowałam,bo jakoś źle wyglądam.Łuki brwiowe mam niżej przynajmniej 1 cm,przez to powieka wisi jak flak na rzęsach.Nie mogę sie nawet pomalować,bo nie ma miejsca na tusz i cienie :( A oczy stały sie takie małe:(( Płakać sie chce Wpadłam w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
no siniaczki jeszcze widac.....ale chyba znikną????? generalnie efekt mi sie podoba ,jest lepiej niz po wsztrzyknieciu u mistrza szczyta....tam jak wróciłam do domu to mąz stwierdził ze cos mi sie stało z twarz bo mam jakies dziwne czoło....duze i wyłupiaste oczy....efekt draculi (mocno podniesione brwi) a tu zero maski jest to trzeci dzien i widac wygładzenie czoło, brwi mam tam gdzie miałam i cóż m am nadzieje ze siniaczki zejda i bedzie ok. mysle co zrobic pod oczami,pomózcie doradzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby nie bylo jak u mnie
do 3 dni ladnie na 4 wiszaca powieka , dziwne bo ja nie mam opadajacych powiek , to skad ona urosla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
Do gossiczka A gdzie robiłaś ten zabieg z podniesionymi mocno brwiami i wyłupiastymi oczami ? ja właśnie tak chcialam wyglądać.Mieć taki lekko zdziwiony wyraz twarzy i szeroko otwarte oczy.Kiedyś tak miałam:( A teraz mam smutny,przygnębiony wyraz twarzy ,jak stara zmęczona życiem kobieta.I najgorsze są te wielkie ciezkie powieki.Mam tyle tego botoksu,ze nawet jak sie chce uśmiechnąć,to powieki nadal wiszą,bo sa w tym miejscu zablokowane.Nie mogę tez do końca otworzyć oczy,wyglądam wiec jak niedospana i nie mam żadnej mimiki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Biedaczysko - daj spokoj, nie wpadaj w depresje(!) pomysl, za miesiac, dwa wszysto moze wygladac jak dawniej, nie skupiaj sie na wlasnej urodzie (wiem, wiem jakie to ciezkie, kiedy sie sobie podobamy to zycie nawet za chmurami jest piekniejsze) ale postaraj sie skoncentrowac na innych rzeczach, na pracy, milosci, napewno masz chlopaka albo meza - przyjaciol, nie zamykaj sie w domu i nie dawaj gorowac smutnym klimatom. Pomysl, jakie choroby dotykaja ludzi, twoja niewyspana powieka jest niczym, naprawde niczym w porownaniu z tym, jak cierpia inni. Pomysl o tym przez chwile. Mysl o tym, ze za kilka tyg, moze miesiac, dwa gora trzy - w nowym roku bedziesz juz wygladac pieknie, no..usmiechnij sie do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Robiłam,rewelacji nie ma,na czole mam mniej ale jakby nierówno,dokładnie widać,gdzie był wstrzyknięty,Moim zdaniem nie wart tych pieniędzy,albo gabinet medycyny estetycznej do dupy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Robiłam,rewelacji nie ma,na czole mam mniej ale jakby nierówno,dokładnie widać,gdzie był wstrzyknięty,Moim zdaniem nie wart tych pieniędzy,albo gabinet medycyny estetycznej do dupy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-N-N-A
Myślę,że nie warto,słaby efekt,mam30 lat,zadowolona nie jestem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
efekt wiecznie zdziwionej jakby to okreslic -robiłam w kilinice na grzybowskiej 5 w warszawie jedna okolica 900zł. robi pani dermatolog zapisy długie oczekiwanie....spróbuj mi ten efekt sie niepodobał ale skoro ty taki chcesz ..... powodzenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze wiecej pracuj mimiką..
nie mozna botoxem podniesc kocikow oczu?.. zeby przy brzegu chociaz poszla powieka do gory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania31
co do okładów , na pewno ciepłe a a nawet gorace , ktos wczesniej pisał ze ciepło szybciej zabija botox , dlatego nie zaleca sie sauny i solarium ( skraca działanie botoxu), p doktor zalecała okłady jak najczesciej , ja robiłam 1 raz dziennie , dlatego moze otwierałao sie tak długo . Biedaczysko wspólczuje ci , mi wydawało sie ze wszyscy widza te moje zapuchniete ok ( zwisała mi ta powieka i przysłaniał pół oka ) i cos tak gadałam o komarach ,,,,, moze dlatego nikt sie nie wgłabiał w temat . biadaczysko przykładaj okłady , poradz sie lekarza , poczytaj forum na poczatku , ktos juz o tym pisał , jezeli lekarz cos ci z tym zrobi ze sie podniesie , to daj mi znac bo mam stracha robic te brwi drugi raz . Acha i nie wierz w to ich ze po 2 tyg minie , nie minie ..... przynajmniej tak było w moim przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zimne oklady
poprawiaja krązenie i ujedrniaja, cieplo powoduje zwiotczenie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zimne oklady
poprawiaja krązenie i ujedrniaja, cieplo powoduje zwiotczenie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczysko
GIGIgirl Dziękuje za słowa otuchy:) Masz rację,wyszłam na próżną babę:( Pewnie,ze te problemy są niczym i nawet nie próbuje tego zakwestionować Moje rozgoryczenie wynika tylko z faktu,ze to byly ciężko wyskubane pieniądze,bo chciałam wyglądać lepiej.Nie dość,ze wyglądam gorzej,to jeszcze mam pusty portfel.A bardzo mi zależąło,zeby sie wlasnie podobać Teraz jest najlepszy okres:Amdrzejki,Sylwester.... Ale dziękuję Ci badzo za mądre slowa, sprobuję to sobie jakoś wytłumaczyć:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi 102
Witam wszystkie kobietki(facetów tu nie ma-:)) , te przed .. i te po.. i mam pytanko , czy któraś z Was robiła sobie zabieg na terenie Gdańska lub Gdyni i czy mogłaby polecić jakiś sprawdzony gabinet ..dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki (bo facetów tu nie ma-:))) te przed i te po i mam pytanko czy któraś z Was może polecić jakiś sprawdzony gabinet w Gdańsku lub w Gdyni .. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara90
Mam pytanie czy dr Turczynska przyjmuje w Zielonej Górze? Wiecie moze ile kosztuje u niej zabieg z jedna ampulka surgidermu 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-a-m-a 123
czy na tym forum nie ma nikogo z okolic Krakowa? Nic tylko Szczecin Warszawa, Wrocław. A gdy pytają o dobrego lekarza z Krakowa lub okolic to cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc:) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza a Poznaniu?? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc:) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza a Poznaniu?? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc:) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza a Poznaniu?? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc :) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza z Poznania? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc :) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza z Poznania? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia68
Czesc :) Czy znacie dobrego i sprawdzonego lekarza z Poznania? Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania68
Witam :) Czy wiecie jaki lekarz jest godny polecenia i zaufania w Poznaniu ? Z góry dziekuje za pomoc . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×