Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Brzeg
W okolicach Wrocławia Botox możecie zrobić u dr.Kęckiego w Brzegu opolskim Polecam i wiem co mówię bo robiłam już 3x. Bez powikłań profesjonalnie i szybko. Cena za1 obszar 400zł ale jak robisz całą twarz to można targować a na pewno dla stałych klientek są upusty, przynajmniej ja mam.. Ma stronę i jest cennik. www.dermatolog-kecki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera777
FOTKA pewnie już znalazłaś tę stronkę http://www.kosmetyka.waw.pl/ i telefon, bo podałam dużo namiarów (nawet nie wiedziałam, że gabinet znajduje się na ul. Cybisa, kiedyś był vis a vis na ul. Pięciolinii, ale się przenieśli na drugą stronę ulicy a to już jest Cybisa...:):):) Jak tam się dostać? Po prostu dzwonisz i się umawiasz. Może to być na drugi dzień, albo np. za dwa tygodnie. wiem, że teraz to dopiero na 5 listopada. Myślę, że będziesz bardzo zadowolona. Pozdrawiam. wera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera777
No jeszcze ten telefon -Warszawa Cybisa 6 (022) 641-78-09 ( oszywiście jest na stronie). Boję się, że jak kobitki się dowiedzą, to żeby ceny nam nie podnieśli ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roze77
Do Pechowiec30 Czy mogłabyś podać nazwę gabinetu , w którym robiłaś ten zabieg. Jest to dla mnie bardzo ważne bo "zdecydowałam sie" wreszcie !!! na pierwszy botox a nie chciałabym trafic na "partacza". Boje sie "efektu" ale wiem, ze muszę spróbować zrobić cooś z moja buźką!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Otóż drogie dziewczyny! Zdobylam porażające dane na temat Dysportu, ktory równiez jak Botox jest preparatem toksyny botulinowej, ale w odroznieniu od Botoxu nie jest dopuszczony do ostrzykiwania twarzy jako preparat stosowany w medycynie estetycznej. Ponieważ jest mniejszą cząsteczką otrzymywaną w technologii oczyszczania toksyny botulinowej przez co ma wieksza zdolnośc przenikania do sąsiednich okolic- nie tak jak Botox. Dysport przez to, że migruje wokoło miejsca, gdzie byl podany daje poboczne objawy typu zaburzenia ostrości widzenia ( tu na forum jedna z dziewczyn mówiła o takim powiklaniu). Łatwiej tez po Dysporcie może dojść do opadnięcia powieki niz po Botoxie. I Dysport zaczyna działać odrazu po podaniu- to dlatego dziewczyny dziwicie sie, że w Waszym przypadku \"Botox\" zaczął dzialac natychmiast. I ostatecznie- Dysport jest tanszy dla lekarza, ponieważ jedna otwarta ampułkę mozna przechowywac w lodówce przez kilka tygodni, a i tak Dysport zachowa swoja zywotnośc i aktywność po tak dlugim czasie. Zatem smutna wiadomość dla nas, że lekarze nas oklamują, wmawiając nam, że podaja Botox (lepszy jakościowo, ale drozszy), a podaja Dysport, który przez to, że przemieszcza sie może dawać większe efekty uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do illa Ojejku! A skąd masz te informacje.Czy to jest pewne..??..Spotkałam sie już z taka nazwą,ale czytałam opinie lekarzy na ten temat,że niby to jest to samo,tylko ciut inaczej sie podaje http://www.dr-osadowska.pl/a.php?id=230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
To informacja z pewnego źródła- od zaprzyjaźnionego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaaaa
nie wiecie moze dgzie bym mogla kupic botox ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiGigirl
podbijam temat(!) tez chcialabym kupic np 2 ampulki botoxu, czy ktos ma dojscie do \"dystrybutora\"? czy myslicie ze mozna kupic w np hurtowni farmaceutycznej botox? Czy ktos ma namiary na swietnego lekarza (i uczciwego!) w Krakowie? Bardzo prosze o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izajola
do aliny katowice! czy robiłas botox w K-cach lub oklicy? gdzie i za ile? parę lat temu byłam w Collagenie na Wojewódzkiej,ale zgubiłam namiary :( pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaqq
botox kupuje się w aptece, tzn. zamawia się i apteka załatwia, ale trzeba być lekarzem inaczej nie ma szans na zakup tego preparatu. U dystrybutora botoxu mozna złożyć zamówienie ale odbiór i tak w aptece. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec30
Do Roze77 Ja robiłam w Estetika w Krakowie u dr Szeląga. Generalnie wszystkie kosmetyczki pracujacę tam robią u niego i efekty są super, dlatego też się zdecydowałam, no ale u mnie pojawiły się problemy tak więc nie wiem czy to ja mam pecha.... w każdym bądz razie mi sie nie podobało podejście lekarza do mnie. Mówiłam że to mój 1wszy botox i chciałabym otrzymać wszelkie informacje co do skutków ubocznych itd a on mam wrazenie nie poświęcił mi wystarczajaco czasu na wyjaśnienia, zapewniając ze absolutnie nie ma sie czego obawiać etc jakby mu sie gdzieś spieszyło...Jak byłam u niego we wrzesniu w sprawie tych opuchnięć obiecał skontaktowac sie z lekarzami w celu wyjaśnienia tego stanu rzeczy i obiecal poinformować mnie emailowo co do zebranych wiadomości. Czekałam chyba ze 2-3tyg i nic. Tak wiec zadzwoniłam do Estetika i powiedziałam ze po raz 2gi jestem zawiedziona postawa lekarza i ze nadal nie dostałam obiecanego emaila. W tym samym dniu lekarz do mnie napisał zapewniając ze nie ma to nic wspólnego z moim telefonem ale nie bardzo mu wierze... Aha do waszych wiadomości miałam podawany Dysport wiec moze stad te komplikacje choć lekarz zapewnia ze działa tak samo jak botox... Do Illa Prosze zapytaj twojego zaufanego lekarza, czy opuchnięcia pod oczami ( lekarz określił to jako obrzęk okolicy jarzmowo- podczołowej) takie w kształcie łezki poziomej z wybrzuszeniem na zewnątrz znikną jak Dysport przestanie działać bo u mnie to juz 4 miesiace od podania i caly czas mam lekkie opuchnięcia mniejsze niz na początku ale jednak... Pozdrawiam was cieplutko Pechowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roze77
Do Pechowiec30 Dziękuje za odpowiedź. Na razie zdecydowałam sie na wizyte w listopadzie w gabinecie ART&MED Kraków-dr Kasprzyk. Nie wiem nic o nim, oprócz wiadomości z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, to są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, że dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, to są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, że dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, to są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, ponieważ dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, to są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, ponieważ dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, to są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, ponieważ dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa
Do Pechowiec: te Twoje obrzeki okolicy jarzmowo-podoczodolowej z tego co mówi moja lekarz, są wynikiem zbyt dużej dawki na to miejsce i, że to będzie utrzymywało się tak długo ile trwa działanie tego dysportu. I że wyszło tak, ponieważ dysport jako mniejsza cząsteczka migrował ciut wyżej i ciut niżej- w te części mięśni, ktore rozluźnily się, a nie powinny były i przez to niepożądany efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kagavi
No mi już zszedł niestety, robiłam w lipcu po raz pierwszy :( i musze sie wybrać na poprawke...niestety wolne terminy sa dopiero w grudniu, no ale przynajmniej bede młoda i piękna na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roze77
Gabinet, który ma terminy tygodniowe - może byc dobrym gabinetem??? Piszecie o długich kolejkach.......... Czy dlugie oczekiwanie na termin=dobry lekarz .....krótkie = kiepski ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do roze77 i tak i nie:)) U nas we Wrocławiu bardzo trudno sie dostać do derma puls,a jakość i podejście do klienta,poniżej krytyki Z drugiej strony,lekarz,który ma wciąż czas,jak np.dermamed,nie może być dobrym lekarzem,bo skąd ma mieć praktykę..?? Jeśli przyjmie raz a jakiś czas pacjenta,to po prostu wciąż sie na nim uczy. Dlatego pytamy zawsze dziewczyn,która jest w 100 % zadowolona,to ułatwi innym wybór dobrego lekarza,a nie konowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGIgirl
Do Roze77 Czytalam o dr Kasprzyku, mialam sie kiedys nawet do niego wybrac ale polecano mi dr Kasprzycka badz dr Julite (nazwiska w tej chwili nie pamietam przepraszam) - czy ktos mial zabiegi i zna te lekarki? Roze, napiszesz na forum jaki efekt po wizycie u dr Kasprzyka? prosze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przypadkiem natrafiłam na to forum które przeczytałam w całości. Jestem z okolic Rabki i też chce pozbyć się kurzych łapek botoxem . Wyczytałam na forum ze w Krakowie dobry jest dr. Kasprzyk. Słyszałam też o CM ‘’Consensus”. Czy ktoś tam był i czy to Centrum jest godne polecenia? A może gdzieś bliżej Rabki jest dobry, sprawdzony i niedrogi gabinet gdzie wykonują te zabiegi? Interesują mnie też tzw. chomiki. Piszecie ze można sobie tam coś wstrzyknąć co rozpuszcza tłuszcz i napina skórę. Ale powiedzcie jak długo to działa ? Co ile trzeba to powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przypadkiem natrafiłam na to forum które przeczytałam w całości. Jestem z okolic Rabki i też chce pozbyć się kurzych łapek botoxem . Wyczytałam na forum ze w Krakowie dobry jest dr. Kasprzyk. Słyszałam też o CM ‘’Consensus”. Czy ktoś tam był i czy to Centrum jest godne polecenia? A może gdzieś bliżej Rabki jest dobry, sprawdzony i niedrogi gabinet gdzie wykonują te zabiegi? Interesują mnie też tzw. chomiki. Piszecie ze można sobie tam coś wstrzyknąć co rozpuszcza tłuszcz i napina skórę. Ale powiedzcie jak długo to działa ? Co ile trzeba to powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robilam u drbaczewskiej
tak wychwalanej i niestety na 3 dzien powieka mi wisi... A zmarszczki efekt praktycznie zaden mam 32 lata. Ide na poprawke za 2 tygodnie zeby podniesc tę powieke, a mowili mi ze to jest efekt uboczny;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robilam u drbaczewskiej
i opadla mi powieka ... jak to teraz poprawic? Ide za 2 tygodnie znowu , a zmarchy sa.. ma 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×