Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość betania
memrmemrmem Ojej!!!A to z tej samej strony..?? Jak z tej samej to może mieć powiązanie jakimiś tam kanalikami:( Ja mam bardzo często podrażnione oczy zaraz po botoksie.Też mi łzawią,ale to samo ustępuje Jeśli u Ciebie już jest światłowstręt,to trzeba to sprawdzic.Obawiam sie,ze dostaniesz do oka steryd:( Na oczach to ja już sie znam.Wciaż na nie choruje Trzymaj sie.Współczuję Ci i rozumiem,bo sama,mam ze sobą podobne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memrmemrmem
Oko jest z drugiej strony i miałąm z nim juz poważne problemy, teraz zakleiłam je plastrem . jutro idę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
memrmemrmem A czy nie łączysz choroby oka w jakiś sposób z botoksem??? Pytam,bo szukam odpowiedzi na mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memrmemrmem
nie wiem ale miałam poważny problem juz kiedys z tym okiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała 56
Witajcie dziewczyny Co u Was słychać zwłaszcza u mremrmremrmrem znając siebie pewnie coś pomyliłam z Twoim nickiem sorry. U mnie z botoxem na razie cisza czekam na powrót do PL ale cały czas biję się myślami ale bardziej nastawiam się na tak tylko nie mam pojęcia do kogo się udać w Bielsku Białej albo Cieszynie dalej nie mogę jechać bo nie ma kto mnie zawieść a po zabiegu raczej nie chcę wracać pociągiem czy autobusem jedynie do tych dwóch miejsc może mnie znajomy zawieść i ewentualnie poczekać dalej niestety nie 😭 Pozdrawiam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
witam! ja .robiłam botox (okolice czoła i lwia zmarcha) w kilinice u dr.szczyta nie on robił tylko pani dermatolog nazwiska nie znam zapłaciłam 1500 zł. w marcu. efekt super zero śldów trwało to 15 min,za dwa tyg.miałam kontrole i jeszcze troche dostrzykneła za darmo oczywiście. polecam ale jak dołozyć okolice oczu to cena nie na moją kieszeń.... właśnie szukam gabinetu bo zamierzam w pożdzierniku zrobić sobie czoło,i okolice oczu i chyba zdecyduje się na studio w ząbkach a może macie namiar w wawie lub okolicy na jakies sprawdzone miejsce??? pozdrawiam wszystkie piekne i te juz niedługo bedące piekniejsze Panie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia34
Robiłam w warszawie botox (czoło i mars) u dr Ziemlewskiego (po 2 tyg kontrola i bezpłatne dostrzyknięcie) , ceny jak na warszawę super. Nie mam niestety numeru telefonu do doktora ale sprawdź namiary na stronie www.aesthetic.com.pl bo tam też przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia34
P.S. w sierpniu za czoło i marsa zapłaciłam w dr ziemlewskiego 1100zł. Efekt rewelacyjny, teraz zastanawiam się nad okolicą oczu. Orientujecie się może jaka jest różnica między BOTOX-em a DYSPORT-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21sl
a ja mam 25 lat ledwo co skonczone i nie moge sie doczekac az sobie wstrzykne botox do pan po 30tce: Jakos nie chce mi sie wierzyc ze jak sie usmiechacie to sie nie marszczycie pod oczami itd???????;/////// glupie te wasze komentarze a jesli ktos nie zamierza tego robic albo pisze ze nie ma kasy to po co wchodzi wogole na takie forum i tylko je zasmieca piszac takie glupoty!!!!!!!! ja kiedy sie nie usmiecham to mam twarz niemowlaka zero zmarszczek i daja mi 16 lat ale chodzi o to ze kiedy sie usmiecham to niestety zmarchy wychodza mi az na policzki i jest ich duzo i sa strasznie glebokie:/ i wygladam raptem z 16 na 30 pare lat! wiec botoks jest tylko po to zeby sparalizowac te choler... miesnie zeby sie nie ruszly podczas smiania sie i dlatego pozniej sie twarz nie marszczy w tych miejscach i sie wyglada 100x lepiej a jezeli u kogos botoks nie dziala to pewnie lekarz wstrzyknal juz przeterminowany bo zywotnosc botoksu po odtwarciu ampulki to tylko 8 godzin!!!! wiec jesli minie wiecej niz 8 h i takie cos wam wstrzykna to wiadomo ze zgrana za to tylko kase ale efektow bedzie zero lub np tylko do 3 miesiecy! ale chyba kobiety ktore sie tym interesuja to dokladnie o tym wiedza:P wiec do 8h i nie dluzej! pamietajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
no tak jasne wybór gabinetu to podstawa,własnie dziś sie umówiłam na konsultacje (ten piątek)oczywiscie bezpłatna ,zostałam tez poinformowana że termin wstrzykniecia zależy od ilosci zgłoszeń osób.Ponieważ na jedną osobę jedna ampułka(buteleczka)to za dużo i dlatego czekam na jeszcze chetna poniewaz robie trzy okolice to jedna jeszcze osoba zupełnie wystarczy(pod warunkiem 1 lub 2 okolice max).wybrałam gabinet light studio w ząbkach.cena rewelacja trzy okolice 1200zł.sugerowałam sie opiniami o tym gabinecie i wypowiedziami na tym forum. może jest ktoś chętny na ten piątek??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina katowice
SUPER SPRAWA! MAM GLADKIE CZOLO I BEDE SIE OSTRZYKIWALA DO KONCA ZYCIA , NO MOZE PRAWIE DO KONCA ZYCIA! MAM 42 LATA. SPROBUJ ,NIE POZALUJESZ!!!!!! JESTEM TERAZ O PARE LAT MLODSZA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossiczka
kurcze ......nie wiem czy studio w ząbkach na które chce sie zdecydowac to dobry pomysł????cena 1200 niska i kuszaca,ale efekt??wiadomo jaki bedzie??? myśle tez o studiu afrodyta na bemowie tam cena 2100......i tez zadowolone forumiczki.....nie wiem juz sama ....doradzie please!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja robię botox z moją mamą 78 lat \\ona jeszcze jakies inne wypełniacze\\ zrobimy to w grudniu , to ma byc prezent gwiazdkowy szukam tylko , gdzie Łódz czy Warszawa pozdrawiam wszystkich . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DONA ANA
Widzę, że gorący temat kręci się non stop :) Koniecznie potrzebuję botox. lub kwas hialuronowy i lipolizę!!! Pomóżcie i podajcie jakieś dobre i sprawdzone adresy w Gdyni, lub okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Witam,proszę o namiar na sprawdzony i niedrogi gabinet we Wrocławiu.Potrzebuję botox na kurze łapki i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych.Kiedyś robiłam u dr Turczyńskiej było dobrze i tanio ale teraz nie mam mozliwości dojechania a to kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do Melbi A co to znaczy tanio Twoim zdaniem ?? Do jakiej kwoty szukasz lekarza..??.. Napisz jeśli możesz kto to jest ta dr.Turczyńska?? Dużo o niej słyszałam.Gdzie przyjmuje i jakie ma ceny,to bede wiedziała co ci podpowiedzieć.Jestem z Wrocławia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec30
Hej dziewczyny, Ja wstrzyknęłam sobie botox na kurze łapki w czerwcu w renomowanym gabinecie kosmetycznym w Krakowie i generalnie wszystko powinno być OK ale niestety nie jest. Otóż kilka dni po wizycie pojawiły mi się opuchlizny pod oczami, tyle ze takie specyficzne w kształcie łezki poziomej z wybrzuszeniem po zewnętrznej stronie oka. Poszłam do gabinetu, ale niestety nie zastałam doktora. Kosmetyczka zadzwoniła do niego w sprawie moich powikłań i doktor zapewnił mnie ze to minie na 100% w ciągu kilku dni. Ze względu na to że nie mieszkam w Polsce nie mogłam ponowić wizyty po tygodniu....a opuchnięcie nadal się utrzymywało. Po miesiącu były znacznie mniejsze ale nadal widocznie przynajmniej dla mnie!!! Byłam ponownie w Krakowie pod koniec września i poszłam ponownie na wizytę bo opuchnięcia choć niewielkie nadal są. Doktor oświadczył mi ze nigdy z czymś takim się nie spotkał, ze jestem jedynym przypadkiem jaki zna z takimi powikłaniami. Czy którąś z was też coś takiego może spotkało???? Zaczynam naprawdę się martwić bo to już 4 miesiące od wstrzyknięcia, botox zaczyna puszczać a opuchnięcia nadal są. Generalnie to była moja 1 i ostania przygoda z botoxem przynajmniej na dłuuuuugi czas pomimo tego ze doktor zaproponował mi darmowy zabieg. Nie jestem zadowolona z botoxu, zmieniło to moją mimikę twarzy, mam wrazenie ze pojawiło mi sie więcej tych drobniutkich zmarszczek pod oczami, no i takie krechy wychodzące spod oczu tak że zamiast wyglądać ładniej wyglądam na zmęczoną ... Pozdrawiam serdecznie Pechowa 30stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizw
właśnie dzisiaj wstrzyknełam sobie botox okolic oczu czyli na kurze łapki to juz mój drugi raz,poprzedni robiłam pół roku temu jestem zachwycona efektem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memrmemrmem
pechowcu, ja mam to samo. Wydaje mi się że powiększył mi się jakby worek pod oczami, Jak poczytasz wyzej to zobaczysz jakie ja miałąm jazdy po wypełniaczu, Ale z okiem rzeczywiście jest gorzej, botox robiłam 3 raz. dwa razy u tej samej babki, ale chyba będę robić dalej ale u bardziej doswiadczonych, napewno nie zrobie tego u dermaatologa a u typowego chirurga estetycznego, oni mają największe doświadczenie, Ps. przechodzę teraz wirusowe zapalenie spojówek , nie wiem czy to nie czasem powikłąnie po moim zakażeniu po zastrzyku ,kwasie hialurowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowiec30
Witam ponownie, Memrmemrmem ( mam nadzieje ze za bardzo nie przekręciłam ;-)) dzięki za odpowiedz. Poczytałam poprzednie strony i szczerze ci współczuje... mam nadzieję że twoje problemy wkrótce się skończą. Co do problemu z oczami to mam wrażenie że u mnie po botoxie tak do miesiaca po też było gorzej...nie widziałam za dobrze z daleka i miałam też trudności z czytaniem, poza tym bolała mnie bardzo często głowa. Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy to ma zwiazek z botoxem bo generalnie mam problemy z oczami. Od 3 lat regularnie pogarsza mi się wzrok a co gorsza nie mam stałej korekcji bo to czy widzę lepiej czy gorzej zależy od tego w jakiej jestem formie. Jak jestem zmęczona widze gorzej....tak mi okulistka tłumaczyła Co do tych opuchnięć to myślicie że znikną w końcu jak botox przestanie działać??? Betania może ty coś wiesz na ten temat w koncu masz trochę doświadczenia z botoxem??? Pozdrawiam was cieplutko z zalanego deszczem Paryża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
Do pechowiec30 Witaj! Ja czytałam wczoraj twoją wiadomość,ale nie odezwałam sie,bo nie potrafię sobie wyobrazić,jak to u Ciebie wygląda.Nie mam tu akurat zbytniego doświadczenia,boje sie ,więc ,że nie będę za bardzo autorytatywna:( U mnie też sa wybrzuszenia po botoksie,ale takie raczej poduszeczki na kościach policzkowych.Innych nie miałam.Mogę Ci tylko powiedzieć,ze jeśli wywołał to botoks,to zniknie.O ile to nie jest jakiś tan zapalny.Trzymaj się.Przykro mi,że nie mogę Ci w tej akurat kwestii pomóc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melbi
Do Betania U Turczyńskiej płaciłam 400 zł za kurze łapki i 600zł za 1 ampułkę teoysalu, czyli bardzo tanio.Byłam bardzo zadowolona.Teraz szukam czegoś bliżej w podobnych cenach.Wyprawa do doktor zajmowala mi cały dzień.Od mojego miejsca zamieszkania to ok 400km w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do Melbi Oj za tyle to będzie ciężko:( Ale zadzwoń do lekarza Kęcki Gabinet Kosmetyczny Katarzyna ul.Piastowska 2/2 tel:0774414652,kom.607117036 Polecam!!! Dobry specjalista,blisko Wrocławia i cenowo taniej niż we Wrocławiu.w samym Wrocławiu to jedynie godny polecenia jest Cosmetderm,ale jest drogi.Absolutnie odradzam Derma puls.Ceny kosmiczne,a podejscie do klienta olewające Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betania
do sybartyka A co sie stało nie tak..? czemu porażka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkpoznan
Ja robiłam botox na czoło, kwasem hialuronowym miałam wypełnione bruzdy nosowo- wargowe (chyba tak to sie fachowo nazywa) i mezoterapie pod oczy. Jestem bardzo zadowolona, choc trochę się bałam botoxu (opadnięcie powiek) ale pani dr mi wytlumaczyla że jeśli wstrzyknie się w "odpowiednie" miejsca nie ma prawa nic takiego się wydarzyć.Jestem b. zadowolona i napewno za jakis czas to powtórzę.A robiłam w Poznaniu u dr Katarzyny Chmielewskiej. Tak więc myślę ze najważniejsze to trafić na dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera777
Moje kochane kobitki. Od pewnego czasu obserwuję to forum, bo z botoxem jestem "za pan brat". Miałam 36 lat kiedy zrobiłam to po raz pierwszy, a było to...10 lat temu! Byłam na zabiegu u kosmetyczki w Warszawie na Ursynowie i przez przypadek usłyszałam o Botoxie "robionym" w tym gabinecie (kosmetycznym!). Miałam zmarszczki mimiczne w okół oczu, więc zapisałam się na "ten" Botox. Słuchajcie babeczki, efekt był porażający!!! Od tamtej pory robię to systematycznie! Ale niestety pan doktor bywa tam raz na mniej więcej dwa tygodnie. Ponieważ należę do osób które nie lubią czekać i jak obejrzę się w lustrze, to mówię "jutro Botox" tak więc znalazłam w necie klinikę "Collagena" i tam robią "od ręki". Wtedy była tylko w Warszawie w Al. Jerozolimskich (via a vis Smyka) Przychylam się do opinii "miu miu" Tragedia!!! Nie wiem czemu poszłam tam po raz drugi! (na szczęście tylko jedna dawka) Nigdy więcej!!! teraz są ponoć w Złotych Tarasach!. Zero(!!!) efektu i jakieś schody do piwncy, jakieś bezsensowne zdięcia...i beznadziejna stara rosjanka (właścicielka). Koszmar! Raz byłam też w Al. Szucha. Niby OK. ale jakaś ankieta, adres, telefon ... bez sensu. Teraz wolę trochę poczekać, ale na pewno tylko Ursynów !!!w Wa-wie. Wczoraj zapisałam się na początek listopada(!). Byłam tam kilka razy!) razy i jestem super zadowolona! Lekarz -prawdziwy profesionalista (pracuje u Sankowskiego, dwa razy drożej!) Tak więc moje kochane, polecam gabinet kosmetyczny u pani Reginy Baranowskiej na ul. Pięciolinii w Warszawie. A cena- no będziecie w szoku, 400 zł za jeden zabieg!!!( kurze łapki, albo lwia zmarszczka, albo czoło) Ps. zero efektów ubocznych. To jest profesionalista... Pozdrawiam wera777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wera 777, własnie o taka informacje mi chodziło podaj jeszcze telefon bo nie jestem z wa-wy i napisz jak długo trzeba czekac na wizytę widzę że nocny marek z ciebie jest . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana1404
witam, jestem ciekawa, czy u "botoksowiczek" pojawił się podobny problem. co u mnie? Otórz po kilkakrotnym zaaplikowaniu w czoło botoksu pojawiły się w miejscach wkłucia trwałe bąble ( nie wiem jak je zwać- może brodawy?) Rosną ale umiarkowanie, na pewno nie znikną, mam je już kilka miesięcy. Szpecą czoło, dobrze,że mam grzywkę.Lekarka mówi,że to nie po botoksie, jednak nie wierzę, tym bardziej, że gdzieś wyczytałam o podobnym problemie jakiegoś aktora. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×