Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość kasiandra
Mam do sprzedania voucher na zabieg z użyciem BOTOXu. Voucher ma wartość 300 zł, sprzedam za 260 zł. O gabinecie, który ten zaieg wykonuje dowiecie się na jego stronie internetowej: www.Q-CLINIQUE.pl Pamiętajcie, że to tylko voucher o wartości 300 zł i za droższe zabiegi trzeba będzie dopłacić. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt: kasiandra666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
po wczorajszym zabiegu wstrzyknięcia botoxu czuję się jakoś dziwnie na czole czuję jakby "beton' uczucie porównywalne z tym jak się nałoży maseczkę peel off i tak jakby ciągnie mnie skóra i takie lekkie opuchnięcie mam pod oczami i głowa mnie boli innych efektow wygładzenia nie ma ...mam nadzieję jeszcze nie wiem może to normalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
ja wczoraj sobie robiłam pierwszy raz...pani doktor wstrzyknęła mi w lwią zmarszczke na czole podniosła brwi i w oczka - chociaz nie miałam kurzych łapek ....zapłaciłam 1000 zł , ból minimalny jak ukąszenie komara ....odrazu uczucie ciężkości na czole ...dzisiaj to samo ...zobaczymy co dalej ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
dziś 3 dzień od wstrzyknięcia nadal nic, żadnych zmian:( zaczynam się dołować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
Kasik i co , masz juz jakies zmiany po botoxiku . ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
czoło już się zabotoxowało- ale to było zrobione tak przy okazji zmarszczki wokół oczu- nic a nic;/ niby trzeba 2 tygodnie odczekać, no zobaczymy, może miałam za mało wstrzyknięte, jak trzeba będzie to dostrzyknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSzczecin
Do mama10 Jeżeli to możliwe to wypowiedz sie o efektach zrobienia ust przez Twoja koelżankę. Będę wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
Kasik u mnie to samo ...dzisiaj minął juz trzeci dzien a bruzda na czole jak jest tak jest ...jedynie co zauwazylam to ze brwi mi sie podniosły i to wszystko ....czolo nadal mam cięzkie ...eh mam nadzieje ze ta bruzda na czole zniknie chociaz minimalnie ....jakby nie bylo wtopiłam w to 1000 zeta ...narazie pozostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
ja łapię doła kurcze nie tego się spodziewałam;/ zero efektów:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
Kasik ja mam to samo ...tez łapie doła ...lekarka u której to robiłam przyznała sie że tez robi sobie botox i nie powiem wyglądała przeslicznie ..poprostu zero zmarsczek ....ja poszłam w sumie skuli tej bruzdy bo naprawde nieładnie to wygladało na moim czole ...zapewniła mi że zniknie mi ...u niej botox zaczynał działać po 3 dniach .....dzisiaj u mnie własnie minęły ....a bruzda sie nawed ciut nie zmniejszyła ....pozostaje nam Kasik czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
ja już chyba nie powinnam mieć nadziei bo na czoło zadziałało już- a wokół oczu nie no nic czekam do pt i umawiam sie na poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
anetka i jak dziś ruszyło coś? u mnie raczej nic może minimalnie kurze łapki ale to tak naprawde pogorszyło sprawę bo skóra bliżej wewnętrznego kącika oka jeszcze bardziej się załamuje;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga608
Tydzień temu miałam botox pod oczy.Jestem jak wyprasowana-tego chciałam hahaha.... ale mam gratisik w postaci poduch pod oczami! Dziewczyny,czy to zejdzie? bo sie powieszę.... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
ehhh też bym chciała być wyprasowana pod oczami lekkie opuchnięcie na początku też miałam, zeszło mi a efekt w którym dniu zauwazyłaś ja dziś w akcie desperacji zamailowałam do dr i na razie mam czekać pełne 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 9 dzni temu mialalm robiony Botox pierwszy raz czolo ale co do efektu to nie jestem zbyt zadowolona nie wygladzilo mi jak do tej pory calych zmarszczek z daleka nie widac ale z bliska sa jeszcze widoczne czy moze sie jeszcze to zmienic czy sie jeszcze to czolo wygladzi czy poprostu mialam pecha i wstrzyknol mi zbyt malo preparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga608
do Kasik1982 Efekt pojawiał sie z dnia na dzień.ale z nim rosły poduchy.Widoczne zwłaszcza przy uśmiechu.Czuję się jak idiotka:))) Jeszcze trochę poczekam.Jak nie zejdą to planuję konsultację u J.Jarlińskiego we Wrocławiu. Masakra:)))) I chciej tu być wiecznie młodą...hahhaahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
Kasik - dzisiaj minął mi juz 5 dzień ....bruzda na czole minimalnie sie wyprostowała ...patrząc na wprost minimalnie ją widac ...ale patrząc z boku dalej koszmarnie wyglada - takze dla mnie efektu dalej nie ma ....ale to co robilam przy okazji tzn , podniesienie brwi i kurze łapki - brwi podniosly sie ...kurzych łapek wogóle nie widac ...ale w sumie byly one minimalne...takze miały prawo zniknąc ...to taka samo KASIK jak u ciebie czoło było przyokazji ....ALE główny problem dalej jest ..poczekam jeszcze do dwoh tygodni i umawiam sie na wizyte do tej samej pani doktor która mi to robiła i oczywiscie nie bedzie mowy o dopłacaniu ...bo jakby nie było poszłam tylko ze wzgledu na to ze to bruzda miała zniknąć a że pani doktor zaproponowała że przy okazji mozena podniesc brwi i zrobic kurze łapki ....takze chyba wiedziała co robi ....bo mi osobiscie sie wydaje ze za małą dawke mi wstrzyknęła właśnie na tą bruzde na czole ....no ale jak pisze poczekam az minie te 2 tygodnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1982
Dziewczyny i jak u Was ja czekam na piątek by się umówić na dostrzyknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyróżnienie dla Feelbeauty.eu
Miło nam poinformować Naszych Użytkowników, że nasz Portal FeelBeauty.eu został wyróżniony przez tygodnik WPROST Otrzymaliśmy tytuł ; Złotej Stony Tygodnia miesiąca Czerwca 2010 !!! Wyróżnienie to dopinguje nas do jeszcze intensywniejszej pracy dla Was. Postaramy się być zawsze źródłem najrzetelniejszej informacji i utrzymać jak najwyższy poziom Portalu na neutralnym gruncie. To Ty nasz Użytkowniku musisz sam podjąć decyzje o wyborze dobrego Specjalisty, który wykona zabieg. My z naszej strony dopilnujemy byś uzyskał informacje bez nuty zakłamania czy stronniczości. Zapraszamy na nasz Portal i Forum www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tam
Dziewczyny z Opola i okolic!! polecam doktora Kęckiego.Zabieg botox wykonuje nieboleśnie i skutecznie.Byłam już na 5 zabiegach. Przyjmuje w Ambasadzie Urody w Opolu i w gabinecie na ul.Krakowskiej 32A za "starym domem chleba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mogłabym przysiąc,że
po wstrzyknięciu botoxu i po ustaniu jego działania mam niżej brwi ! botox już nie działa czołem ruszam swobodnie ale brwi mam jakby oklapnięte ! a miałam zawsze takie ładne naturalnie uniesione do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestetyyyyyy
Ja tez odnosze takie wrazenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelka0905
Witam. Mam prośbę, czy któraś z Pań miała robiony botox przez lek. Arkadiusza Dołba z Tarnowa. Czy warto się wybrać do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana80
Kasik i Anetka napiszcie prosze czy macie rezultaty. Ja mam pytanie do Dziewczyn, ktore maja bardzo cienka skore pod oczami - czy botox Wam pomog ? Mam 30 lat i strasznie cienka skore pod oczami, mam bardzo duze since, przeswitujace naczunka itp. Mam zmarszczki w kacikach oczu, gdy sie usmiecham, sprawia to wrazenie za mam nadmiar skory. Czy ktoras z Was miala podobnie i robila cos z tym ? Bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
witam ....dzisiaj minęły mi 2 tygodnie ...niestety nie jestem zadowolona ...zmarszczka na czole niby troszke sie wygładziła ale dalej ją widac ....patrząc na wprost w lustro nie widac jej ...z boku katastrofa ...dając 1000 zł za 3 obszary - chociaz mi tylko chodziło o czoło - lekarka powinna wiedziec gdzie więcej wstrzyknąć botoxu żeby było ok ...zapewniała mnie że nie bedzie śladu..brwi mi sie podniosły ale tez nie jestem zadowolona - jak teraz podnosze brwi to wyglada to nienaturalnie ...katastrofa inaczej mówiąc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
DANA 83 --- mi doktor tez wstrzykneła na kurze łapki - i własnie pytałam sie czy poprawi mi sie skóra pod oczami bo mam podobnie jak ty ....NIE PORAWIŁA SIE .....co prawda znikneły mi kurze łapki ale tez miałam je minimalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antetkaaaaaaaaaaaaaaaa
dana80 miało byc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×