Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Mana.em.
Kobietki ja z innej beczki..;) OXYBRAZJA czyli mikrodermabrazja tlenowa..... Czy,któraś z Was robiła ten zabieg? Pytam tutaj,bo tutaj temat tętni życiem:)... Chce się na to skusić,bo mam cere naczynkową,ale najpierw szukam opini żeby się nie okazało,że to kicz i pieniążki wyrzuce w błoto... W internecie mało opini o tym zabiegu dlatego może Wy robiłyście ten zabieg lub Wasza znajoma? Z góry będę wdzięczna za każdą informację:) i przepraszam,że tak się wbiłam nie na temat:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
mana.em. ja nic o tym nie slyszalam ale na wizazu ktos chyba zarzucil taki temat , moze poszukaj w goolach http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108058&page=3 dziewczyny gdyby nie chcialo wam sie zaglondac czesto to odezwijcie sie za te przykladowe 6 ms i napiszcie jak wasze wypelnienia :) taka jestem ciekawe ile to moze trzymac ja na swoje musze czekac jeszcze tydzien bo kazal mi przyjsc az za trzy tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
ja tu będę na pewno zaglądać :) muszę Was wypytać o te specyfiki do dermorollera bo zamierzam go sobie kupic :) Na allegro jest ich sporo, szkoda, ze nie podaja wymiarów bo chcialabym masowac też okolice pod oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was miała na sobie preparat AZZALURE ? Nie wiem co to jest, a chciała bym spróbować ale nie wiem czemu jest tańszy, czyżby chinski:) Słyszałam o botox, dysport ale tego nie .Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
powiedzcie mi czy jak robiłyście bruzdy nosowo-wargowe to efekt bylo widac od razu czy po paru dniach? Bo mi sie wydaje, ze jedna strona jest juz ok a druga jeszcze nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka powiedziala ze kwas się układa w bruzdach nawet do miesiąca i dlatego kazała pić dużo wody bo kwas się z nią wiąże , mi tez sie wydaje ze jedna jest lepsza. No ale niby jest jeszcze czas , więc czekamy. Na lwiej efekt był natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaneczko mam....
Hej :) robiła ktoras z Was botox pod oczy ,albo wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym ? Jak dlugo utrzymywał sie efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
dzięki niecierpliwa za info, uspokoilam sie troszkę :) bo juz myślalam, ze coś nie tak jest. To czekam... i pije wodę. Dziwne, ze mi lekarz o tej wodzie w ogóle nie wspomnial. Tylko kosmetyczka kazala pić litrami bo mam popękane naczynka. Ale widac dopiero pod lampą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
do pytaneczko mam: botoxu pod oczy nie można tylko na kurze łapki. Jeśli o to ci chodzi to ja robilam ale dopiero niedawno więc efekt jeszcze widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy-deka
Jesli chodzi o zabiegi pod oczy to tutaj bardziej wskazany jest albo kwas-chodzi o doline łez,albo zabiegi takie jak revitacare z vitC i retinolem. Własnie najlepiej wczesniej wybrac sie na konsultacje od lekarza,zeby to on sam nam podpowiedział który zabieg jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata P.
odpowiedź do asiulka999: zapłaciłam 1300zł. teraz w botox express sa promocje. Polecam dr. Księżopolską i dr. Mleczko (to ona mi robiła usta) opuchlizna była ale minimalna, można odrazu nałożyć błyszczyk. nie miałam żadnych kriwaczków ani sniaczków. Naprawdę dobry make-up i nikt nie zauwazy że coś zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na bruzdy od razu było widac efekt, chociaz był to tez wynik znieczulenia, masowania i mimo wszystko minimalnej opuchlizny. Następnego dnia widziałam delikatnie zarysowane "pozostałosci", które utrzymują się cały czas. Tez mam wrazenie ze prawa strona jest pełniejsza. Dostrzykiwac chyba raczej w te pozostałosci teraz nie będę - jest bardzo natruralnie (nie mam efektu wyprasowania, ale i nie o taki efekt mi chodzilo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uratowana !!!!!!!!!!!!!!
Kochane Dziewczyny, Znalazłam lekarkę która uratowała mi twarz po źle wykonanym botoxie w pewnym salonie - pierwszy raz od wielu lat ktoś spartaczył!!!NIGDY PRZENIGDY żadnych salonów "botox na szybko"! Przetrwałam dramat, po paru dniach opadla mi powieka!!!!!Przeżyjecie koszmar, preparaty są rozcieńczane, efekt jest o wiele słabszy niż gdyby robił to lekarz!!! Przez dwa tygodnie wygladałam jak potwór, pojawiły się pod tym okiem obrzęki, to było widoczne na maksa, ogarnela mnie rozpacz, balam się że tak mi zostanie!!!Najgorzej było po paru dniach, stosowałam kompresy i nic nie pomogło! Co gorsze pani z salonu gdzie tak mnie zalatwiono powiedziała ze tak sie zdarza i ze po 10 dniach zejdzie, ze to sie zdarza. Kobietki, jeśli kiedykolwiek coś się nie uda Wam z botoxem napiszcie do mnie na maila (diagnostica7@gmail.com)a ja podam Wam namiary w dodatku ta lekarka NIE ROZCIEŃCZA BOTOXU!! Różnica kolosalna! Naprawdę uciekajcie od rzekomych "lekarzy" w salonach, to MUSI BYĆ LEKARZ ZE SPECJALIZACJĄ!Pozdrawiam Was Kochane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123454345
lekarka nie rozcięcza botoxu? przecierz botox zawsze musi być rozcieńczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
dziewczyny myslicie ze po botoxie (ponad 2 tyg) moge zrobic oczyszczanie twarzy ? kurcze nie mam do kogo zadzwonic i skonsultowac tego a po jutrze ide do kosmetyczki , co o tym sadzicie ? beata to duzo kosztowaly usta , kurcze mi powiedzial 700 zl podejrzewam ze cena zalerzy od ilosci prepratu ja mam miec podana jedna fiolke tyle wlasnie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia pelasia
asiulka jesli chodzi o taki zabieg to nie mam pojecia.Moze taki zabieg oczyszczajacy powinno sie zrobić przed botoksem.Wiem ze po kwasie mozna po jakims czasie zrobic sobie mezoterapie.Ale tu musisz chyba zapytac tego kto bedzie Tobie wykonywał ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spokojnie możesz już zrobić. Mi lekarka powiedziała że przez te pierwsze 2 tyg ograniczyć jakiekolwiek zabiegi w tych okolicach , ale potem nie ma problemu. Będziesz u kosmetyczki to jej powiedz że masz botoks to pewnie bedzie wiedziała co robić, ale myślę że oczyszczanie możesz zrobić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulinka999
moze i lepiej ( pomine kwestie kosztu ok 10 tys) ale czy w wieku 36-45 lat warto odrazu robic liftig aby usunac lwia zmarszczeke i bruzdy nasowo-wargowe ? sa mniej drastyczne zabiegi jak wypelniacze :) z liftigiem mozna poczekac do czasu kiedy naprade twarz bedzie wyglondac jak sliwka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
ja też myślę, ze na lifting u mnie jeszcze za wczesnie i nie wiem czy go w ogóle kiedykolwiek zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie zamierzam zrobic sobie zabieg mam podkrązone oczy dzwoiac do lekarza pytajac o kwote powiedzial ze jedna dawka 1ml ale widzialam na stronie ze mozna tez 0,5ml do myslicie ile placilyscie za taki zabieg jesli ktos mial doczynienia w bydgoszczy lub toruniu i moze polecic lekarza bylabym wdzieczna Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio robiłam sobie botox (kurze lapki i czolo) w collagenie w zlotych tarasach i jestem zadowolona. Bardzo mila obsluga, lekarka tez, wszystko mi wytlumaczyly, pokazaly. wiec wiedzialam za co place ile dostane materialu. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izip2
WITAM MIALAM BOTOX POD OCZAMI EFEKT UTRZYMYWAŁ SIĘ OK 3 MIESIĘCY ZAPŁACIŁAM 300ZL A DLACZEGO DLATEGO ŻE W MNIEJSZYCH MIASTACH JEST DUŻO TANIEJ NIŻ NP, W WARSZAWIE JAK POWIEDZIALA PANI DOKTOR W WARSZAWIE ZA TO ZAPLACIŁA BYM OK 120 ZŁ WIĘC O CZYM TU MÓWIC SZUKAJCIE W MNIEJSZYCH MIASTACH JAK JA ZAMOŚĆ SIĘ KŁANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izip2
pomyłka ok 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja polecam Wam zabiegi botoxu i nie tylko u dr. Juski w Poznaniu, nowo otwarty salon na ul . Sczanieckiej:) Sam dr. bardzo miły, szanuję swoją prace i pacjentki, nie zdziera kasy:) Dziewczyny kosmetyczki też miłe, usmiechnięte. Az miło tam się wraca, byłam teraz 2 raz na podaniu botoxu w lwią i mam nadzieje że nie ostatni:) Polecam. iż należę do wybrednych i naprawdę się spisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja polecam Wam zabiegi botoxu i nie tylko u dr. Juski w Poznaniu, nowo otwarty salon na ul . Sczanieckiej:) Sam dr. bardzo miły, szanuję swoją prace i pacjentki, nie zdziera kasy:) Dziewczyny kosmetyczki też miłe, usmiechnięte. Az miło tam się wraca, byłam teraz 2 raz na podaniu botoxu w lwią i mam nadzieje że nie ostatni:) Polecam. iż należę do wybrednych i naprawdę się spisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox ci sie utrzymywał
tylko 3msce?? To tak krótko się trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to pytanie było do mnie to do góry ? Jeśli tak, to odpowiadam. Byłam tam 2 razy, ale raz na jedną okolice "kurze łapki tylko"i po 3 mies potem tylko "lwią":D iż za pierwszym razem chciałam zobaczyć efekt czy warto i nie chciałam od razu wszystko robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
u mnie po botoxie na kurze łapki skóra na powiekach nie zmienila się. Jednak dookoła oczu jest wyraźnie wygładzona i przy śmianiu sie czy wykrzywianiu widać znacznie mniej zmarszczek mimicznych :) Jestem zadowolona z efektu bardziej niż z kwasu na bruzdy nosowo-wargowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×