Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

A też tak masz, że jak chcesz uniesc czoło to powieki górne tak dziwnie sie otwieraja od połowy? tak jakby były sklejone tasma:D Ja to uczucie mam na 3 dzień odrazu, lubie jak tak mam pod oczami ale czoło chyba musi byc ruchome dla mnie, bo wydaje mi sie ze wszyscy dookoła sie dziwnie patcza, a i wygladam jak bym była zła , taka smieszna mimika twarzy sie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie botoksiary !!! Ja dzisiaj idę na mój pierwszy botoks w lwią zmarchę. Strasznie się boje ! Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku dzis zauwarzyłam jakieś wory pod oczami. Dziewne, bo nie miałąm botoxu pod oczy tylko kurze łapki i w czoło. Dziewczyny czy któras miałą worki pod oczami przez kurze łapki lub podanie w czoło? może to jakaś alegria. W każdym bądz razie jestem nie zadowolona, wygladam gorzej. Straciłam 1200zł i wygladam nie korzystnie, mimika wsiekłej Pani, worki, lwia jak była tak jest. Ale żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyyyyyyyy
No bo botoks to moim zdaniem trzeba umiec podac. Masz byc wygladzona ale wygladac normalnie. Niektorzy maja te wory pod oczami. ja mysle, ze to od botoksu podanego w kurze lapki, ale niech sie wypowie ktos kto wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wszystkim ! Wstrzyknięcie botoksu nic nie bolało , zdecydowałam się jeszcze na kwas w bruzdy idące od nosa do ust i tam było trochę nieprzyjemnie ale do wytrzymania. Działania botoksu jeszcze nie widać ale kwasu tak , jestem zadowolona, jak na razie. Zobaczymy co będzie dalej. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile bierzesz
tez jestem ciekawa czy od podania botoxu w kurze łąpki robia sie worki pod oczami. ja to mam depresje z tego powodu i nie wyjde juz na dwór dopiero w 2012/qrwa! wyglam zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Dziewczyny a była któraś w centrum stomatologicznym w Pruszczu Gdańskim? Tam też prowadzą zabiegi odmładzające czyli botox i kwas hialuronowy. Ja chcę zrobic sobie botox na kurze łapki ale hmmm też mam since pod oczami i się boję trochę jak Was czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gemeli- no to musisz uwarzac, mi nawet dr powiedział ze cos za cos, czyli kurze łapki zamieniam na worki pod oczami. paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
no to mnie trochę wystraszyłaś :/ zrobilam sobie niedawno bruzdę pod okiem kwasem i jestem zadowolona. Pomyślałam też o kurzych łapkach ale bardziej podkrążonych oczu nie chcę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek robiłam botoksem lwią bruzdę i póki co nic nie widzę, niby mam dziwne uczucie na czole ale bruzda jak była tak jest, bruzdy nosowo-wargowe kwasem ok , siniaki już zeszły i jest nieźle. Zastanawiam się jeszcze nad kwasem w dolinie łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
A czy któraś z Pań próbowała zabiegu alternatywnego dla Botoxu z wykorzystanie Argireline, np. mesobotox bezigłowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
dziś bylam u fryzjera i widząc w lustrze moje zmarszki wokół oczu gdy się uśmiechalam zdecydowalam się jednak na ten botox. Musze tylko poczekać na jeszcze dwie chętne bo fiolka starcza na 3 osoby i szkoda wyrzucać. Mam nadzieję, że długo to nie potrwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z taką kwestią. Moja firma robi szkolenie dla lekarzy z botoxu i poszukujemy osób, które chciałyby być modelami i za darmo miałyby mieć wstrzyknięty botox w jednej z trzech okolic w celu usunięcia zmarszczek pomiędzy brwiami, wokół oczu, poprzecznych czoła. Szkolenie będzie 27.08. w Warszawie. Jeśli, któraś z Pań jest zainteresowana proszę o kontakt na bartlomiej.woznika@e-forum.com.pl lub tel. na 604 24 88 11. Pozdrawiam Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - mała pomyłka w adresie e-mail - powinno być bartlomiej.wozniak@e-forum.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
jak na razie doradzam mamie w tym względzie. Chcemy dla niej wybrać najlepszy sposób na ujędrnienie skóry pozbycie się zmarszczek. U tego wrocławskiego dr Kratochwila http://bit.ly/pZ7THN przeczytałam, że tylko w bardzo wrażliwych miejscach taki zabieg może boleć i wtedy daje się znieczulenie. Czy wy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Szkoda, ze to w Warszawie bo bym chętnie poddała się zabiegowi :) Ja niestety mieszkam w Trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
klassi u mnie w Pruszczu lekarz dał mi na wizycie krem znieczulający. Mialam posmarować nim wyznaczone miejsce 2 godz przed zabiegiem i kompletnie nic nie czułam :) A wstrzykiwał mi kwas hialuronowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klassi - no i jak? Decyzja zapadła? No a jeśli tak - gdzie będzie wykonywany zabieg? A sama dla siebie też o tym myślałaś? czy może poczekasz z tym kilka lat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Ktoś tu polecał mezoterapię ale niestety potrzebna jest seria zabiegów by było widać efekty. Wychodzi dość drogo... :( Czy JEST KTOŚ CHĘTNY NA BOTOX Z GDAŃSKA??? Potrzebne są jeszcze dwie chętne osoby na zabieg odmładzający by zapłacić tylko 500 zł a nie 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekki jazz
ja sobie zrobilam . na zolo , miedzy brwiami. i na pewno zrobie jeszcze raz. jak zaszlampierwszy raz to sie balam ale lekarka byla ok, wytlumaczyla o i jak. pogadala ze mna. wiem teraz ze robi to masa babek. jak sie to zrobilo to sie wie ze tam gdzie byla lwia zmarszczka sa cieniutenkie kresezki (zmarszczki) ale bez wglebien. Jak sie doda kwasu h to i one nikna . Mam 41 lat. nie ma sie zego bac byle w normalnym nie pokatnym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam botoks na lwią półtora tygodnia temu ale nadal mogę się marszczyć, bruzda jakby mniejsza .Może tak być czy botoks jednak nie zadziałał ? Przez cały tydzień miałam dziwne uczucie na czole, spięcia zdrętwienia itp w ten piątek mam kontrolę, ciekawe co P.dr powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekki jazz
niecierpliwa41- nie wiem jak jes Ciebie ale generalnie nie powinno byc tak ze bruzda jest jakby "lekko" mniejsza. po ok 10 dniach ona powinna byc zdecydowanie mniejsz/plytsza. Moze byc tak ze za malo Ci poano botoxu- powinni ci dolozyc gratis Moze byc tak, ze zmarszzka jest b uparta, utrwalona i aby byl ladny efekt trzeba dolozyc kwasu h. Ja tak mialam. Pierwszy raz bylo u mnie tez tak ze niby lepiej ale jakos spodziewalam sie wiecej. Powiedzialam lekarce o tym i ona mi poprawila dodajac kwasu. Bylo o niebo lepiej. zostala mi taka leciutka kreseczka (prawie niewidoczna, leciutko zanaczona (mniejsza od dawnej zmarszczki i dla kogos obcego niewidoczna . Takze powiedz lekarzowi co i jak i niech ci doradzi Oni od tego sa a nie tylko od aplikacji. Lizy sie przeciez efekt i ja uwazam ze za to im place.Daj znak co powiedzial,ok? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekki jazz
Moze byc tez tak, ze botox zostal podany niedokladnie w to miejsce gdzie trzeba i ci zadzialal na okolice zmarszczki a na nia sama tylo czesciowo. Ja nie mialam tego uczucia dretwienia itp o ktorym piszesz.Ale pod dolozeniu botoxu to nie moglam marszczyc "lwiej"- no z wielim rudem ale tez minimalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekki jazz - dzięki za odpowiedź ,fakt, mam wrażenie że dala mi za mało, chociaż dzisiaj mam wrażenie że musze sie mocno skupić zeby sie zmarszczyć moze u mnie tak wolno chwyta. O kwasie lekarka mówiła że bedzie trzeba dać zeby lwia zlikwidować do minimum. W piątek zdam relacje co powiedziala i co zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mekki jazz
niecierpliwa41- ciekawi mnie jak tam u CIebie ? I jak efekt/wizyta? Zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newderm
129 zł zamiast 500 zł za 2 zabiegi Mesobotoksu Bezigłowego na wybraną część twarzy: okolice oczu, czoło, okolice ust w Gabinecie Kosmetologii Estetycznej New Derm we Wrocławiu. Skuteczna i bezpieczna alternatywa dla botoxu! Dodatkowo 50% rabatu na kolejne 3 zabiegi. Poczuj się piękna już dziś kupując kupon na zabieg w siedzibie New Derm lub przez stronę internetową: http://gruper.pl/x.php/1,7362/Wroclaw-1ST-LOOK-Kamil-Dolat-New-Derm-Gabinet-Kosmetologii-Estetycznej-2-zabiegi-mesobotoksu-beziglowego-na-wybrana-czesc-twarzy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm powiem tak botoks chwycił wg mnie tak w 50% czyli ewidentnie za mało wstrzyknięte, na kontrolę idę jutro, oczywiście zdam relację. bruzdy nos-usta też mam wrażenie że mogłyby być mniejsze, no ale zobaczę co powie. A tak miało być pięknie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 latka
Witam!!! Ja mam dość głęboką zmarszczkę po lewej stronie twarzy idącą od nosa do ust. Ja również szukam oczywiście jak najtańszego zabiegu. Dodam, że jestem z Poznania. Jak na razie przeglądam strony internetowe i czytam cenniki gabinetów kosmetycznych. Może któraś z Was jest z Poznania lub okolic i coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie kontrolnej. Zanim cokolwiek powiedziałam sam zauważyła że botoks mało chwycił ale powiedziała że wolała dać mniej i potem ewentualnie dodać. Był to mój pierwszy botoks więc nie wiadomo jak zareaguję , niektórzy idą nawet na małe dawki. Więc mi oczywiście dodała. Zobaczymy jak będzie teraz. Natomiast kwas w bruzdach jeszcze działa i najlepszy efekt jest po ok miesiącu od podania , kwas wiąże sie z wodą i wypełnia. Mam więc duzo pić. Za wizytę dzisiejsza nic nie zapłaciłam. Za 2 tyg ponowna wizyta i wtedy lwią jeszcze dopełni wypełniaczem i mam nadzieję że będzie po niej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×