Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość justyna198319831983
didey dzieki ,dzisiaj ide do doktorka moja twarz wyglada groteskowo,jedna powieka opadnieta brew nisko a 2 bardzo wysoko nie da sie tego zakamuflowac makijazem:( mam nadzieje ze moze mi to jakos poprawi dostrzykujac botox i wtedy powieka i brew sie podniesie pozatym czolo wyglada super ale lwia zmarszczka nadal jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
byłam dzis u mojego lekarza i dostrzyknął mi kwasu w lewą bruzdę całkiem za darmo :) Mam nadzieję, ze teraz będzie już idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
To super:) Widzisz, o swoje trzeba powalczyć.Ciekawa jestem czy dostrzyknął ci kwas sam,ze swojej inicjatywy czy musiałaś docisnąć lekarza? .Jeśli bez dyskusji, bez kasy doatkowej dostrzykął,tzn,że uczciwy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Gemeli:) pytałaś o migreny po botoksie.Bóle głowy mam zawsze w dniu ostrzyknięcia,ale na drugi dzień jest już wszystko ok.Może swoje migreny niepotrzebnie z tym łączysz,może źródło jest zupełnie gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 57 latki
dr.Koziarska robiła mi botox jak mieszkałam w stolicy kilka lat do tyłu.Obecnie robiłam u kogoś innego ale nie jestem zadowolona.Podaj proszę gdzi przyjmuje dr.tel.chętnie wybiorę się do niej,byłam bardzo zadowolona.Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu (ok 2 miesięcy ) skusiłam się na botox. Nie jest tak, że nie jestem zadowolona ze swojego wyglądu, ale mam już swoje lata i potrzebowałam drobnej zmiany, która spowodowałaby, że poczuję się młodziej we własnej skórze. Do tego pracuję w dużej korporacji, a tu - wizerunek jaki prezentujemy dużo świadczy o naszym profesjonalizmie. Oczywiście, że miałam obawy - zawsze jest to jakaś ingerencja, a tutaj dodatkowo "obiektem" jest twarz! Poradziłam się koleżanki i poleciła mi salon Collagena Botoxexpress w Złotych Tarasach. Byłam trochę sceptycznie nastawiona - różne opinie można o nich przeczytać na forach, ale skoro moja koleżanka była zadowolona - postanowiłam zaryzykować. Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Może wystój samego gabinetu nie zachwyca, ale w końcu nie ocenia się książki po okładce :) Lekarz, który wykonywał mi zabieg był bardzo profesjonalny, nie poczułam nawet momentu iniekcji. Do tego panuje bardzo sympatyczna atmosfera, pani na recepcji również niezwykle sympatyczna, zagadywała mnie żebym się aż tak nie denerwowała. Cena, w porównaniu z innymi gabinetami, których oferty przeglądałam korzystna. Dwa tyg po zabiegu zgłosiłam się na bezpłatną konsultację, żeby upewnić się, że wszystko jest jak należy. Z efektu jestem bardzo zadowolona! Po pierwsze zmarszczki baaaaardzo wyraźnie się spłyciły - zniknęły, ale co najważniejsze nie mam czoła jak marmurowa tafla, gdy unoszę brwi do góry to pojawia się normalna, naturalna mimika twarzy, nie wyglądam jak lalka. Nawet mój mąż się nie zorientował! Zauważył, że coś się we mnie zmieniło, że wyglądam "świeżej" ale nie powiązał tego w żaden sposób z jakimkolwiek zabiegiem medycyny estetycznej. Będzie to moja słodka tajemnica! W każdym razie, drogie forumowiczki, polecam zakład Collagena w Złotych Tarasach. Na pewno nie będziecie rozczarowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Didey nie zapytalam o te migreny bo raz, że zapomnialam ;) a dwa, ze to nie on mi wstrzykiwał botox. A o poprawke nie musialam sie prosić. Weszłam i powiedzialam, ze wydaje mi się iż z jednej strony mam go za mało i na wszelki wypadek już się znieczuliłam kremem, a on zaprosił mnie na fotel i powiedział, ze wystarczy troszkę dostrzyknąć pod samą skórą. Jak to zrobił zapytalam czy mam coś zapłacić na co odpowiedział, ze nie :) bardzo miły facet ;) No i teraz jestem zadowolona w 100% z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
To super,że jesteś zadowolona:) I tak trzymać kobiety.Dbanie o siebie,nawet z delikatną pomocą medycyny estetycznej to nie grzech. Daję głowę uciąć,że gdyby nasze babcie kilkadziesiąt lat temu miały taką możliwość jak my, to z pewnością by zniej korzystały.Bo kobiety sprzed lat czy dzisiejsze są takie same.Każda z nas chce ładnie i młodo wyglądać,głównie dla siebie samej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uświadomiona
Collagena Złote Tarasy to syf brud i do tego drakońskie ceny za praktycznie śladowe ilości potrzebnego materiału. Lekarze są traktowani jak gówno, nie mają żadnej wiedzy co jest w już wcześniej przygotowanych i zamrożonych strzykawkach. Omijajcie to miejsce wielkim łukiem, jest mnóstwo skandalicznych opinii o tym miejscu które nawet nie spełnia warunków sanepidowskich, a wszystko załatwiała pod stołem wielka szefowa tego bałaganu! To nie jest żadna antyreklama konkurencji, pracowałam tam przez chwilę i jest to najgorsza zawodowa przygoda mojego życia jak dotychczas. Jest mnóstwo lepszych i tańszych gabinetów W-wie. Pozdrawiam i przestrzegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 49
ja od lat chodzę do collageny, i nie mam zastrzeżeń, mam swoją dr. do której zawsze chodzę i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uswiadomiona
Szanowna szefowo Collageny Niejednokrotnie byłam świadkiem pisania przez panią komentarzy pozytywnych na temat salonu Collagena zawsze wtedy kiedy pojawiła się druzgocąca opinia. Proszę sobie darować te próby wystawiania dobrej opini temu gabinetowi pod przykryciem jakiejś klientki... To żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh,oh
ta Warszawka, pozabijają się a my szare pacjentki nie możemy sie dowiedzieć co i jak. Proszę mi napisać gdzie mozna w Zielonej Górze zrobić botox, tak żeby być zadowoloną . Chodzi mi o czoło ale nie chcę mież efetu kamienia na czole, tak żeby było naturalnie. Prosze, proszę piszcie i polecajcie. Tylko nie Warszawka, moze skorzystałąbym z Colageny ale za daleko. Prosze piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilka77
ja botoks zastosowalam juz kilka razy, za kazdym razem po okolo pol roku przerwy. No i dopiero teraz zauwazam pierwsze "skutki uboczne". a mianowicie pojawily mi sie nowe zmarszczki na twarzy (pod oczami dwie duze linie, poprzeczne na czole bo nie mam juz lwiej zmarszczki ale za to marszcze czolo w innym miejscu), no i opadajace powieki bo zawsze botoks podaje ponad brwiami zeby oko uniesc, niestety efekty takiego uniesienia to okolo 2 miesiace a jak zaczyna efekt opadac to wydaje mi sie, ze powieki sa bardziej opadniete niz wczesniej. Macie podobne wrazenia? Dodam, ze i tak przewaga zalet botoksu jest wieksza (nie mam kurzych lapek, nie mam lwiej zmarszczki a mialam ja bardzo duza i szpecaca, wygladam o co najmniej 5 lat mlodziej) wiec pewnie bede dalej stosowac. Niemniej ku przestrodze - jak juz zaczniesz stosowac czesciej to moze byc ciezko z odwrotem - w tym momencie przy 35 latach mysle o pierwszym liftingu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57 latka
Dla zainteresowanej:) podaje nr tel do dr Koziarskiej 222220280 Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra iniacytywa
na wszelkich partaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona góra
Hej dziewczyny jestem z Zielonej Góry ale nie robię sobie tu zabiegów moja kumpelka była na zabiegach w Wolsztynie w Mieście Kobiet jest tam gabinet lekarski i robiła lipolize i usta ja za jej namową skusilam sie na botox minęło 5 miesiecy a on jeszcze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy city
Nudzi Cię zwykłe miasto ? Ludzie którzy zgrywają kogoś, kim tak naprawdę nie są ? Chcesz wstąpić do unikalnej społeczności ? Nasze miasto Ci na to pozwoli, SexyCity stanie się Tym czego szukasz! Odwiedź nas na www.sexycity.pl/polecam/894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka4
Poradźcie proszę.Wstrzyknęłam sobie botox 7 grudnia i opadła mi lewa górna warga.Powiem Wam szczerze,że się przestraszyłam.Czy to mi minie i warga wróci do normy i jak szybko.Proszę Was odpowiedzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Pszczółko minie na pewno i lekarka powinna Cię uprzedzić, ze może być taki efekt uboczny po botoxie. Ja byłam teraz na botoxie w Invikcie, ponieważ skusila mnie promocja i chybe juz zostanę ich stałą klientką :) Lekarz bardzo szczegółowo poinformowala mnie o botoxie, o jego dzialaniu i przeciwwskazaniach do podania. Siedzialam godzinę zanim przystąpiła do zabiegu. Wprawdzie robilam botox 4 m temu ale juz lekko puścił i wstrzyknęła mi w 3 miejscach przy każdym oku ;) Za 2 tyg mam przyjść na kontrol gdyby coś trzeba było poprawić. W poprzednim gabinecie o konntroli nic mi nie wspomniano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
Didley zapytalam przy ostatniej wizycie o migreny i wyjaśniono mi, ze botox wstrzykiwany w zmarszczki nie ma z tym nic wspólnego. By wyleczyć migrene podaje sie go w inne miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicee45
witam a co zrobic ze zmarszczkami pod oczami?bo spewnoscia nie botox...pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile panie:) Czy ktos wstrzyknal sobie botoks w Szczecinie.Mam zamir zrobic sobie botoks i wypelnic dolki ood oczami kwasem hialurowym .Chcialabym spytac sie o najlepszego specjaliste w Szczecinie i koszty.Cena nie gra roli ,dla mnie efekt jest wazny:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Mieszkam w Szczecinie."Obleciała"m już kilku lekarzy medycyy estetycznej.W/g mojej oceny najlepszym lekarzem od tych zabiegów jest dr.Ilona Osadowska.Wejdź na jej stronę.Tam znajdziesz wszystko.Od 3 lat zabiegi wykonuję tylko u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Didey, Powiedz ,gdzie moge znalezc stronke tej Doktor?Zalezy mi na b.dobrym efekcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jUZ ZNALAZLAM....-) CZY moglabys mi napisac cos o kosztach? Ja chcialabym wypelnic zmarszki ,a wlasciwie bruzdy kolo ust i a takze dolki pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkot
czesc Dziewczyny, na 39 urodziny chce zafundowac sobie botox i kwas- niestety mam skore jak pergamin, bardzo sucha z wieloma zmarszczkami szczegolnie przy oczach. Mieszkam pod Poznaniem, prosze o polecenie lekarza z okolic. LEKARZ Z POZNANIA POTRZEBNY :) Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Ceny zanjdziesz również na stronie pani dr,chociaż to sprawa bardzo indywidualna,bo głębokośc zmarszczki zlaeży od ilości wstrzykniętego kwasu.Zsada jest prosta : im płytsza zmarszczka,tym mniej materiału,im głębsza,tym więcej.Zadzwoń najpierw,umów się na konsultację i wwtedy zdecydujesz.Konsultacja jest płatna,ale jeśli zdecydujesz się na zabieg,to odliczają ci tę kwotę od ostatecznej sumy,którą na koniec zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie u
dr widerkiewicza to bardzo miły człowiek,atmosfera w gabinecie fajna nie naciąga na kasę ale,mnie opadła brew po jego ostrzyknieciu i teraz brew podnosić będę u kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki problem. Wypełnilam bruzdy nosowo wargowe raz surgidermem 30 xp jedną ampółką. Efakt słaby choć moje bruzdy wielkie nie były. mam 31 lat. Na początku zasugerowałam by wypełniła mi bruzdy i lwia zmarszczkę - jak wystarczy. Pani doktor powiedziała, ze dobrze. Po prawej stronie dała mi tego kwasu mniej (chyba), bo wypełniając lewą nagle stwierdziła, że jednak tego kwasu nie wystarzy na lwią i całą resztę dostrzykneła w lewą zmarszczkę (bo nie kłuła mnie raz drugi w prawą bruzdę.) w ogóle miałam po trzu nakłucia z każdej strony. Po 2 tygodniach nie dość że efektu mały to prawa bruzda pozostała większa. Poprosiłam o dostrzyknięcie. Pani doktor dostrzykneła w prawą bruzdę ale też trochę w lewą i zostawiła torszeczkę preparatu na kontrolę. Efekt jest taki, ze po tygodniu dlaej mam nierówne bruzdy i nadal słabo zredukowane. Jak to mozliwe po 2 strzykawkach surgidermu? Proszę o podpowiedź. Chcę iść do jakiegoś innego lekarza by mi te bruzdy "dokończył" - tzn poprawił. Proszę polećcie mi kogoś z Krakowa, kto poprawia po innych. Dziewczyny pomóżcie mi, błagam bo wyglądam gorzej niz wcześniej z tą asymetrią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×