Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość doda 2
witajcie, poprosiłam o kwas na kurze,lwią itd.a dr.powiedział ,że najlepszyi najskuteczniejszy to botox i ten mi zrobił mimo iż wolałam kwas....??? no cóż chciałam lepiej wyglądać.zobaczymy jak dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Lekarz zawsze proponuje to co będzie najlepsze dla twojej twarzy,ale ostateczna decyzja zawsze należy do pacjentki-możesz się na jego propozycje zgodzić lub nie.Łatwo powiedzieć,prawda,skoro człowiek się na tym nie zna :)Ufasz lekarzowi i tyle. Jeśli chodzi o" lwa",to mi ostatnio moja lekarka podpowiedziała ,że najlepiej najpierw zrobić botx,a po 2 tyg.jak już zacznie działać,to kwas.I tak zrobiłyśmy i jest super,lew potrzyma się wtedy dłużej(około roku),a na zmarszczki koło oczu to rzeczywiście najlepszy jest botox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka-46
Dziękuję "didey" za słowa otuchy i pocieszenia :) Laser jest troszeczkę nieprzyjemny ale do wytrzymania. Mój lekarz najpierw znieczula żelem. Pół roku temu miałam pierwszą serię 3 zabiegów laserowych na zmarszczki palacza i muszę przyznać że zmniejszyły się znacznie. Teraz następna seria, mocniejsza. Mam nadzieję, że będzie dobry skutek. Te zmarszczki to moja zmora. Jestem genetycznie obciążona, starsze kobiety w mojej rodzinie mają po prostu bruzdy. Nie chcę tak wyglądać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
I słusznie,że z tym walczysz.Dziesiejsze kobiety mają gabinety medycyny estetycznej i mogą niwelować wady swojej urody,które im przeszkadzają.Trzymam kciuki.Jak już wszystko ci się wygoi,to napisz:)Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
na "lwa" to tylko botoks robiłam kilka razy wypełniacz bez efektu po botoksie lux 4 m-c i dzisiaj idę chociaż i tak jest lepiej niż 10 lat temu mam 44 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_123456
Bożena nie zamieniłabys botoksu na wypełniacz ? W sumie ja ma dopiero 30 lat i nie myslałam o tym zeby od razu decydowac sie na botoks.Myslałam o kwasie.Mozesz mi coś doradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka-46
didey :) Dzisiaj odpadły ostatki "starej skóry", jest dobrze a nawet bardzo :) Jednak ten laser to chyba dobry pomysł.. Cieszę się bo nie chcę się jeszcze "zestarzeć" ... gdy w sercu młodość. Teraz wiem że gdybym wcześniej zdecydowała się na zabiegi, to nie miałabym problemu ze zmarszczkami. Trudno, teraz wiem i zamierzam nie wydawać pieniążków na bzdury (np. kremy po 200 zł..) tylko oszczędzam. Naprawdę się dziewczyny opłaca. Patrzę w lustro i buzia sama się śmieje :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do motylki: Ale fajnie.Cieszę się,że jesteś zadowolona z końcowego efektu:) Napisz dokładnie jaki to był laser,bo jest ich od groma,dokladną jego nazwę no i ile tych zabiegów miałaś i w jakim odstępie czasu?.A nie masz górnej wargi odbarwionej na biały kolor?Może ja się zdecyduję na to? Zmarszczki palacza to zmora.Nie można używać ciemnej pomadki,bo to tak jak byś powiedziała: o zobaczcie jakie mam ohydne stare usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati43
Witam.w lipcu mialam wstrzykniety botoks na czolo i wokolice oczu opadly mi powieki a pod oczami mialam woki jak myslicie czy cos bylo zle podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka-46
do -" didey" :) ... jejku :) najpierw pobiegłam do lustra - chodziło o tę odbarwioną górną wargę... ale w porządku, wszystko z nią ok. :0) ufff.. ... musiałam wejść na stronę kliniki aby odpowiedzieć Ci na profesjonalne bardzo pytanie i mam to laser frakcjonujący Dualis SP :0) Miałam na wiosnę trzy zabiegi raz na m-c. Teraz po pół roku następne trzy ale mają być mocniejsze. Z tego względu z zmarszczki te były dość głębokie lekarz doradził mi również wstrzyknięcie w kontur ust kwasu hialuronowego. Byłam bardzo zadowolona. Teraz chociaż dopiero dzisiaj ( a więc dopiero po 6 dniach) dokładnie wszystko zniknęło, jestem również bardzo zadowolona . Aha, teraz też miałam wspomaganie botoksem, ale bardzo delikatnie. W pracy (same baby) zobaczyły mnie pięć dni po zabiegu -zabieg był w piątek a wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy- koleżanki stwierdziły że wyglądam na bardzo wypoczętą - poza tym do głowy im nic innego nie przyszło (oczywiście nie przyznałam się). Nawet córka (24 lata, mieszka osobno) nie poznała się :) W poniedziałek idę na kontrolę i ewentualną korektę. Jest dobrze, boję się aby nie przesadzić więc chyba już nic nie będę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Motylki: Dziękuję za wyczerpującą odpowedź.Zapytam się swojej lekarki czy ma taki laser.Jeśli tak,to też spróbuję lub przyjadę do twojej learki,tylko nie wiem w jakm mieście mieszkasz.Bardzo się cieszę,że jesteś zadowolona:).Chyba jesteśmy w podobnym wieku bo ja mam córkę 27-letnią. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalalalalallaaa
ja mam zamiast botoksu w lwią wstrzyknięty wypełniacz, (wcześniej dwa razy miałam botoks w odstępach więcej niż półrocznych) i porównując- gdy miałam botoks, jak podnosiłam brwi do góry czoło marszczyło mi się tylko po bokach- środek był gładki, po kwasie marszczy mi się całe czoło no i przez to utrwalają mi się zmarszczki plusem jest, że koleżanka 'zarzuciła' mi ostrzyknięcie- bo przecież miałam zmarszczkę- uniosłam brwi do góry i pokazałąm, że czoło mi się marszczy i nie mam botoksu :-) ten kwas mam już rok (ma trzymać do półtora roku) ,lwiej zmarszczki nie mam, po botoksie oduczyłam się marszczyć czoło w charakterystyczny sposób dla 'lwiej' ,a zaczęłam unosić brwi do góry nie wiem, co zrobię, gdy mi wróci ta zmarszczka, już teraz zaczęłam zastanawiać się nad botoksem na czoło, chociaż zmarszczki poziome mam jeszcze mało widoczne, czekam aż zaczną mi przeszkadzać na tyle, że będę zmuszona podjąć decyzję zdecydowałam się na kwas, bo koszt taki sam, a trzyma dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mustaine
Proszę o polecenie lekarza -spec od botoxu-Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylka-46
Do "didey", jest mi napradę bardzo miło :) mieszkam pod Warszawą , mam... hmmmm.... za miesiąc mam urodziny, już 47, ale jakoś mnie to nie martwi :) Tylko zaczęło mi coś tam przeszkadzać, ale na szczęście medycyna już pozwala to naprawić. Didey, jeżeli jesteśmy w podobnym wieku to wiesz jak to jest... nie zawsze trzeba się godzić z tym co widzimy w lusterku. Nie myślę tu o jakiś radykalnych zmianach ( bo to kosztuje baaaardzo drogo) ale takich, że np. dawno nie widziana koleżanka powie- wyglądasz tak jakbyś wróciła z długiego urlopu). W poniedziałek jadę na kontrolę (to już 10 dni od zabiegu). Gdzie ty mieszkasz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57 latka
Czesc Dziewczyny! poraz pierwszy czytam wasza dyskusje i uwazam ze jest bardzo potrzebna tym ktore sie nie moga odwazyc ja juz poprawiam swoja urode od mniejwiecej 6lat kiedy zauwazylam ze bardzo drogie kremy zupelnie nie pomagaja a odwrotnie szkodza bo uwydatniaja zmarszczki dlatego zaczelam delikatnie najpierw botox potem kwas a pozniej skulptra ktora w moim wieku okazala sie najskuteczniejsza,wszystkie sposoby sa super zeby osiagnac efekt podstawa jest aby zabieg wykonac u lekarza i nie przesadzac z wygladzaniem i powiekszaniem-widzimy pozniej nienaturalne napompowane usta albo wypukle czola.Dr Wanda Koziarska pomoze wam najlepiej i doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Motylki :) Mam 51 lat.Właśnie w środę były moje urodziny.Niestety mieszkam bardzo daleko od ciebie, bo w Szczecinie,więc skorzystanie z zabiegów u twojego lekarza raczej nie wchodzi w rachubę,szkoda:),ale zapytam w czwartek o ten twój laser.Idę do kontroli,bo 2 tyg.temu wypełniałam dolinę łeż.Bardzo fajnie to wyszło:) Masz 100% rację.Nie wolno przesadzać z tymi zabiegami,ale jak sama patrzysz w lustro i się do siebie uśmiechasz,to już jest fajnie,a jak na spacerze z wnuczką pytają ciebie :jak córeczka ma na imię,to już jest super:).Reasumując: medycyna estetyczna?-TAK,ale z umiarem i rozwagą:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankopytanko
Moje drogie Panie, przeczytałam tu wiele, ale jestem z Sulechowa koło Zielonej Góry, czy macie jakieś namiary na lekarza w Zielonej? Kto z Zielonej proszę wypowiedzieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda12345
Ja ostatnio byłam na botoxie i zapłaciłam 300 zł za kurze lapki biorą tam nie od okolicy ale od ilości wstrzyknietego botoxu tak mi tłumaczono dlatego każda okolica może mieć inna cenę. Bardzo fajny efekt teraz idę na usta podobno mam zapłacić 500 zł. Jak by kogoś interesowało to jest to w Luboniu klinika nazywa sie Lumedica adresu nie pamietam a pani doktor nazywa sie Cerkaska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
hej dziewczyny :) Ja dostalam na maila wiadomość z kliniki Invicta o promocji na zabiegi z botoxu i nie tylko. Promocja jest ponoc do konca roku i gdybym nie zrobiła go 3 m temu to bym skorzystala. A tak niestety zapłacę więcej, no chyba, ze znowu będzie promocja. Klinika mieści się w Medisonie w Gdańsku. Mam jednak pytanie po jakim czasie od wstrzyknięcia kwasu mogę iść z reklamacją, ze mam go za malo z jednej strony? Bo mam wrażenie, ze na lewej bruździe nosowo-wargorej jest za mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Po 2 tygodniach powinna być kontrola u lekarza . Wtedy jak jest coś nie tak,to lekarz ma obowiązek dostrzyknąć,poprawić,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
niestety za poprawki trzeba zazwyczaj dopłacać zazwyczaj płaci się za strzykawkę - wypełniacz lub jednostkę- botoks tak ja miałam jedna strona po wypełniaczu nie wyszła dobrze niestety poprawiałam 2 razy ale zawsze nie jest tak samo jak druga- widać taka moja uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna198319831983
witam 26 robilam botox dodam ze nie pierwszy raz ale tym razem zmarszczki pionowe czola lwia zmarszczke kurze lapki oraz zmarszczki idace od koncika oczu na nosek tylko ze jedna brew pieknie uniosla mi sie do gory a 2ga opadala widac roznice golym okiem w dodatku powieka rowniez opadla i mam o wiele mniejsze oko (nie wiem czy to od tego ale strasznie piecze mnie powieka) pierwszy raz mi sie to zdarzylo,czy ktoras z was tak miala?? czy jest szansa na to ze brew i powieka jeszcze sie uniosa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena 44
ja robiłam 22 ale dopiero zaczyna działać tak samo było za pierwszym razem. pani doktor powiedziała że może i po 2 tygodniach zadziałać miała takie przypadki. gdzieś czytałam o takim przypadku podobno przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna198319831983
kurzce mam nadzieje ze przejdzie bo wygaladam jak poczwarka w dodatku powieki zaczynaja mnie coraz bardziej piec iswedziec,touczucie jest nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemeli
o żadnej wizycie kontrolen lekarz mnie nie poinformował :( kwas wstrzykiwał mi 21 wrzesnia. Pójde i zapytam czy będę musiala doplacać. A czy któraś z Was miala migreny i po botoxie jej przeszły? Bo ja na to troche liczyłam a wydaje mi się, ze są gorsze i częstsze niż przed zabiegiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki ... robiłam botox juz dwa razy i efekty są rewelacyjne - pamietam jak strasznie sie bałam za poerwszym razem , że cos będzie nie tak że cos się stanie że będzie bolało .Nic z tych rzeczy , troszkę szczypie ale to nie jest straszny ból takie ukąszenie komara i potem po igłach są przez godzinę dwie takie małe kropeczki których właściwie nie widać.Efekt najlepszy był widoczny po około 8 - 10 dniach i tak na razie pozostaje a minęły 4 miesiące.Pierwszy raz jak robiłam powtórzyłam zabieg po około 5 miesiącach ale miałam bardzo głębokie zmarszczki na czole i lwią między brwiami ... wyglądałam 10 lat starzej - naprawdę! jestem tak zadowolona acz kolwiek bardz sie bałam bo raczej byłam przeciwna takim wynalazkom jak botox etc... widzę teraz że po drugim wstrzyknięciu zmarszczek juz prawie w ogóle nie widać i myślę że tym razem będzie efekt utrzymywał się dłużej.Czołem ruszam normalnie jedyny mankament to takie drętwienie około 8-14 dnia nie boli to ale takie dziwne uczucie ale potem mija bezpowrotnie :) Polecam ! Ja robiłam w Warszawie u Dr.Charazińskiego teraz wybieram sie na wypełnienie ust i już spać nie mogę bo straaasznie ale to strasznie się boję ! :)))) trzymajcie kciukaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna198319831983
podnosze :) czy ktos mial rowniez takie problemy jak ja??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam lekarza to jest niewłaściwie wstrzyknięcie igły ... może wtedy właśnie być efekt opadającej powieki :( z tego co wiem trzeba czekać aż przejdzie działanie botoxu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisac że jestem po ustach :))))) Nie bolało prawie w ogóle !!!!! a tak bardzo się bałam ojjj az mi sie ręce trzęsły ... ledwo oddychałam :) I naprawdę prawie w ogóle nie bolało aż jestem w szoku ! Usteczka zrobione pięknie ... delikatnie i bardzo naturalnie podniesione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do Justyny. Ja też miałam problem z botoxem,kiedy lekarz ostrzyknął mi zmarszczki palacza.Przeczytaj kilka stron wcześniej.Niestety musiałam czekać ponad dobry miesiąc aż botox przestanie działać.Nie ma żadnego antidotum na to.Przykro mi,nie masz wyjścia, tylko się z tym przemęczyć.To był dla mnie trudny czas,bo miałam nawet problemy z jedzeniem.Słyszałam,że ponoc solarium przyspiesza likwidację botoxu.Ale czy to prawda,nie wiem?Myślę,że to zwykłe zabobony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×